Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil yardim motor yagi hakkinda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Herkese Merhaba.
    Motorum honda cb125e, ben motor servis islerine merakli oldugum icin motorumun yagini kendim degistirmeye karar verdim servis 6000 de degistirin demisti motorum 6200kmde suan.Ben dun motor yagi aldim ama motor yagi tapasini bi turlu dunden beri acamiyorum. Bi anahtar aldim 12no onu kirdim lokma anahtarla denedim onunda kolu kirildi ve sonra ingiliz anahtariyla denedim vidaya halen lokma ucu giriyo zarar vermemeye calistim ama nafile motoru isitip denedim ayrica wd40 sıkıpta denedim ama vida da 1milim oynama yok. vidayı iki tarafa da denedim hic bi tarafa oynamiyor sanki kaynamis gibi nasil bunu acabilirim bu konulara merakli oldugumdan kendim acmak istiyorum servise gitmek istemiyorum serviste degistirsem bile benim o vidayi kendim acmam lazim nasil acabilirim??
    Simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Daha fazla uğraşma sonra işler büyür tapayı bozarsın sonra tapaya kaynak atıp çıkarmak gerekebilir,servise git o çıkarsın sende gör sonra tapayı yenile, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olursun öyle pek fazlada meraklı olma kaş yapayım derken göz çıkarırsın, sana büyük nasihati
    aonal bunu beğendi.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha fazla uğraşma sonra işler büyür tapayı bozarsın sonra tapaya kaynak atıp çıkarmak gerekebilir,servise git o çıkarsın sende gör sonra tapayı yenile, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olursun öyle pek fazlada meraklı olma kaş yapayım derken göz çıkarırsın, sana büyük nasihati
    Aynısımı ben yazacaktım gereken söylenmiş konu kapanabilir
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Alıntı mertcan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba.
    Motorum honda cb125e, ben motor servis islerine merakli oldugum icin motorumun yagini kendim degistirmeye karar verdim servis 6000 de degistirin demisti motorum 6200kmde suan.Ben dun motor yagi aldim ama motor yagi tapasini bi turlu dunden beri acamiyorum. Bi anahtar aldim 12no onu kirdim lokma anahtarla denedim onunda kolu kirildi ve sonra ingiliz anahtariyla denedim vidaya halen lokma ucu giriyo zarar vermemeye calistim ama nafile motoru isitip denedim ayrica wd40 sıkıpta denedim ama vida da 1milim oynama yok. vidayı iki tarafa da denedim hic bi tarafa oynamiyor sanki kaynamis gibi nasil bunu acabilirim bu konulara merakli oldugumdan kendim acmak istiyorum servise gitmek istemiyorum serviste degistirsem bile benim o vidayi kendim acmam lazim nasil acabilirim??
    Simdiden tesekkurler
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dogru soyluyorsunuz servis yolu gorundu ama nasil acilmiyo halen cozemedim. Saat yonunun tersi ceviriyom ama yok.anahtar kirildi yildizda bulamadim servise gidicem simdi.fazlada zorlamadim vidanin basi bozulmasin diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Acaba ara sokaklardaki servisler acarmi ve aldigim yagi degistirirlermi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)