Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dün yapılan ehliyet dirensiyon sınavından görüntüler [ Video ]

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

https://www.youtube.com/watch?v=dcmzkIa5hu4
    https://www.youtube.com/channel/UCvs...IWxn1uPgG0t3qw

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw
    denizildir, ALYEDZ, Kırıkpedal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    intro 3 snden uzunsa direk videoyu kapatıyorum bilginize.
    berkcigdem ve snappy x bunu beğendiler.

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünya Tercihlerler dolu.
    tebrik ederiz.
    Zuzuuw ve Kırıkpedal bunu beğendiler.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ameliyat olmamismiydin ?

Aea'nın introsu 47 sn

Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ameliyat olmamismiydin ?
    Havalar iyi , iyileşme sürecinide tamamladım 1 ay oldu ameliyat olalı.
    Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aea'nın introsu 47 sn
    Alnından öpüyorum dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Motosikleti
    Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aea'nın introsu 47 sn
    inan bana uzun süredir onu bile takip etmiyorum. 47 sn zaten ileri al bi şekilde tutuyor ama bazı arkadaşlar 15 sn intro koyuyor ileri sarsan bi dert sarmasan ayrı dert hayır onu koyunca ne oluyor. Bir tek tek tabanca beceriyor o da müzik gerçekten başarılı onun dışında tırt. Arkadaş bir de dalga geçer gibi cevap yazmış bu kadar basit bir eleştiriyi bile kabullenemiyorsan baştan başlama zaten.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    inan bana uzun süredir onu bile takip etmiyorum. 47 sn zaten ileri al bi şekilde tutuyor ama bazı arkadaşlar 15 sn intro koyuyor ileri sarsan bi dert sarmasan ayrı dert hayır onu koyunca ne oluyor. Bir tek tek tabanca beceriyor o da müzik gerçekten başarılı onun dışında tırt. Arkadaş bir de dalga geçer gibi cevap yazmış bu kadar basit bir eleştiriyi bile kabullenemiyorsan baştan başlama zaten.
    Aslinda bende hak veriyorum size o giris kısımları berbat olmakla beraber( bu arkadasimiza has bir durum degil geneli bence boyle) cogu zaman nefret ettiriyor ozellikle de aea nin introsu. Ama ne guzel sey ki altta atlama imkani yapan bir sistem var oradan hemen introyu gecip kafam sismeden gereksiz vakit kaybi yasamadan videonun keyfini cikartabiliyorum.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Yok hani size faydası dokunsun diye üşenmeden çekiyor , düzenliyor ve upload ediyoruz ne para kazanıyor nede karşılık alıyoruz ama bizim faydamız dokunsun aynı camiyadanız motorcuyuz düşüncesiyle yaptığımıza rağmen bu tepkiyi sizce hakediyormuyuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

Güncelleyelim
    orhanay06 bunu beğendi.

ALYEDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok
    Emeğin için teşekkürler arkadaşım. Merak eden arkadaşlara fikir vermesi açısından iyi bir çalışma olmuş.
    Kırıkpedal bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    14 mayısta benımde sınavım var acıkcası kasıyor benı daha once kullanmadıgım ıcın,scooter 20-30 km kadar kullanmıslıgım var yıllar oncesınde ama vıtes işte,sırf bu stresten a1 basvurdum bakalım,Allah yardımcımız olsun boyle vıdeolarda fıkır vermesı acısından faydalı,dusunup ceken arkadasın emegıne saglık dıyorum,tesekkurler.

Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Faydalı biilgiler vermişsin saolasın
    İyileşme sürecini tamamlamana sevindim, Allah bi daha göstermesin.
    Kazasız belasız

Motosikleti
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hani size faydası dokunsun diye üşenmeden çekiyor , düzenliyor ve upload ediyoruz ne para kazanıyor nede karşılık alıyoruz ama bizim faydamız dokunsun aynı camiyadanız motorcuyuz düşüncesiyle yaptığımıza rağmen bu tepkiyi sizce hakediyormuyuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

Güncelleyelim
    dostum sen bizi yanlış anlamışsın bu eleştiriden ziyade tavsiye niteliği taşıyor yoksa emek vererek ortaya koydun bir ürüne neden saygısızlık yapalım Beğenmeyen izlemez olur biter bizim sadece tavsiye. Bak ne güzel demişsin bir kazanç beklentin de yok bırak o zaman direk konuya gir hem videoyu daha kısa sürede yüklemiş olursun hem de bizi kazanmış olursun

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Eleştiri bir konunun yanlışının altını çizerek olur. "Uzun ise kapatırım" diyerek siz dalga geçmişsiniz, üstüne üstlük video sahibi "seçim sizin" demesine rağmen daha da üzerine gitmişsiniz. Bu asabiyet nedir, ilginç. seyretmeyin yani kimse size birşey demiyor..

Benim kazancım @Kırıkpedal , @ALYEDZ , stevejones attığı yorumlardır , eğer faydam dokunduysa onları mutlu ettiysem en büyük kazancım bu olmuş olur.
    @fireewill düşüncenize herhangi bir kötü davranış sergilemek amacında değilim nede dalga geçmek , aksine önerinizide gerçekleştiricem.
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

Güncelleyelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)