Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç için 600 ve üstü diyen arkadaşlar için

Motovento
    REKLAM ALANI

Tabii ki tavsiye verecek seviyede değilim ama bende öyle düşünürdüm bazen.Fakat bi arkadaşımın 200'lüğünde arkada olmama rağmen o canavarlığı hissettim.Biraz tecrübe olması lazım.O bi süre sonra yetmeme duygusunu hissetmeden olmaz diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Handa cb 125e satılıktır sıfır ayarında

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Allah rahmet eylesin Bilginozi'nin ölümüne rağmen ikna olmayan senin tecrübene itibar edeceğini pek sanmıyorum.

Beyler konuya 100 kişi bakar sizin gibi 2-3 kişi cevap verir.Tecrübesiz olan birçok genç arkadaş var benim gibi.Forumda takılan sadece siz değilsiniz.Site sahibi bizi tutmakla uğraşmaz açar size bir ustalar bölümü paşa paşa oraya gidersiniz.Mevzunun önemini söylemek istedim.Ucunda ölüm var.Allah rahmet eylesin bu arada.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    saçma dediğiniz konulara cevap yazıp kendinize mesaj kasmayın ozaman ben saçma görürsem boş geçiyorum sinirde olmuyorum

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bu konular yüzünden bir ara foruma girmeyi birakmistim böyle konu mu olur bir de savunuyorsunuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı CahilCühela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki tavsiye verecek seviyede değilim ama bende öyle düşünürdüm bazen.Fakat bi arkadaşımın 200'lüğünde arkada olmama rağmen o canavarlığı hissettim.Biraz tecrübe olması lazım.O bi süre sonra yetmeme duygusunu hissetmeden olmaz diye düşünüyorum.
    Kişiden kişiye değişir benim arkadaşta yzf 125 var 600 lük e geçmek istiyor
    Ne miş efendim tekerlekler daha kalın daha iyi görüntü çok iyi ses
    Arkadaşa dedim ki sen daha frenleme yapamıyorsun kaç defa düştün motorda yolun kıyısında gidiyorsun bisiklet sürer gibi 600 lük nasıl kullanacaksın dedim
    Sonradan kendisi 600 lük motora artçı olarak binmiş bir dahada binmemiş artçk olarak 600 e
    Geçen günlerde yine konusunu açtı r6 alıcam diye
    O kadar dil döktüm arkadaşa yapma etme diye (daha ehliyeti bile yok ceza yedi ödeyemedi 2500tl olmuş)
    600lük motorlarını bakım masraflarından söz ettim vazgeçti almaktan
    Bu arkadaş canını sevdiği için değil bakım masrafları için vazgeçmiş
    Cezayı yedikten sonra ehliyetsiz olduğu için motoru pek kullanamıyor soğudu iyice motordan
    Eline para geçmiş bana soruyor ne alam diye Ninja 300 tavsiye ettim
    Forumda görmüş Ninja 300 le kaza yapan arkadaş vardı yedek parça fiyatlarını gördüğünde vazgeçmiş
    Şimdi yzf r25 düşünüyor

Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişiden kişiye değişir benim arkadaşta yzf 125 var 600 lük e geçmek istiyor
    Ne miş efendim tekerlekler daha kalın daha iyi görüntü çok iyi ses
    Arkadaşa dedim ki sen daha frenleme yapamıyorsun kaç defa düştün motorda yolun kıyısında gidiyorsun bisiklet sürer gibi 600 lük nasıl kullanacaksın dedim
    Sonradan kendisi 600 lük motora artçı olarak binmiş bir dahada binmemiş artçk olarak 600 e
    Geçen günlerde yine konusunu açtı r6 alıcam diye
    O kadar dil döktüm arkadaşa yapma etme diye (daha ehliyeti bile yok ceza yedi ödeyemedi 2500tl olmuş)
    600lük motorlarını bakım masraflarından söz ettim vazgeçti almaktan
    Bu arkadaş canını sevdiği için değil bakım masrafları için vazgeçmiş
    Cezayı yedikten sonra ehliyetsiz olduğu için motoru pek kullanamıyor soğudu iyice motordan
    Eline para geçmiş bana soruyor ne alam diye Ninja 300 tavsiye ettim
    Forumda görmüş Ninja 300 le kaza yapan arkadaş vardı yedek parça fiyatlarını gördüğünde vazgeçmiş
    Şimdi yzf r25 düşünüyor
    Ciddi cevabın için teşekkürler.Bu gibi arkadaşların her zaman deneme fırsatı olmayabilir.Bu gereksiz(!) başlık onlar için yardımcı olur umarım.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Millet ne şekil meraklısı olmuş be kardeşim... .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)