Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

soft arka çanta öneri...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax250
    yeni aldıgım motosikletimin arkasına topcase güzel durmayacagı için arkaya "kuyruk çanta" diye tabir edilen yarı soft cantalardan bulmaya calısıyorum.. aliexpress te örnerkleri var aslında ama turkiye de düzgün bir şey bulamadım... cok buyuk olmasına gerekte yok.. ama en azından 1 full face kask ı park ettigimde icine rahat koyabileyim okadar... onun dısında takması ve cıkartması kolay olmalı tabii ki...
    aradıgım model buna benzer birsey...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Ben resimdeki çantadan aldım 3 ay önce siparişini verdim yeni geldi, fotoğraftaki kadar büyük bişey değil kask sığması imkansız. Sipariş falan edecekseniz bilginiz olsun.

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı apia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben resimdeki çantadan aldım 3 ay önce siparişini verdim yeni geldi, fotoğraftaki kadar büyük bişey değil kask sığması imkansız. Sipariş falan edecekseniz bilginiz olsun.
    örnek olsun diye koymustum onu sadece... tesekkurler

Örümcekler var ya lastikten 5 liraya satılan o tarz halattan ve kaplamalı çizmeyecek bi ağ olacak kaskı seleye katıp ağı üstünden geçirip kitleyebileceğimiz bir sistem yapabiliriz hem kask yerinden oynamaz hemde sağlamda olur ha diyebilirsiniz düz kilitle motora kilitle kaskı diye ama sağa sola oynamaz benim dediğim şekilde

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örümcekler var ya lastikten 5 liraya satılan o tarz halattan ve kaplamalı çizmeyecek bi ağ olacak kaskı seleye katıp ağı üstünden geçirip kitleyebileceğimiz bir sistem yapabiliriz hem kask yerinden oynamaz hemde sağlamda olur ha diyebilirsiniz düz kilitle motora kilitle kaskı diye ama sağa sola oynamaz benim dediğim şekilde
    bu yöntem evet var ama sadece kaskımı koymak için degil istedigim canta...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)