Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Acemi 16 yaşında a1 ile 250cc motor alabilir mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Neyse dediklerinizden sonra kararı mı verdim büyük ihtimallede honda cbr 125 alacağım küçük ve ucuz parça gayet iyi benim için ktm 0'ına 13 verecegım 8000 hatta daha ucuza alırım honda gerisinide ekipmana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ben 15 yaşındayım yakında 16 ya gireceğim a1 ehliyeti alacağım yani 125ccye kadar sürebiliyorum ama fiyatlar malum 250 ile aynı acaba ben a2 ehliyeti olmadan 250cclik bir motora sahip olabilir miyim plaka sı falan sorun çıkar mı hani babamın adına olucak diyelim ondada a2 yok a1 var sorun olur mu sizce sizler bilgilisiniz bilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Ayrıca evet acemiyim ama eğitimlere gideceğim hallederim sürme işini.
    sende 250lik al seneye de binersin aq

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Yakinda 2003 doğumlular falanda gelir a1 ehliyetle 600lük motor sürülürmü diye

bir şey olmaz 1400 tl ceza yersin :D

Son yazdığı mı okumadan cevaplar geliyor nasıl silerim bu konuyu cevabımı aldım zaten

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    genç, yazılı düşünmüş.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Biraz skuter sürmüştüm supersport başlamak istiyorum ileride yaşım yetince istediğim gibi korkmadan alabilmek için duruma göre ya ktm rc 125 alacağım ya honda cbr 125 ya da aprilia ra 125 alacağım
    ozaman ktmrc125 oneririm absli birde

Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman ktmrc125 oneririm absli birde
    En uygunu honda düşündüm 2.el i var en azından alırım kalan parayı gider ekipmana veririm bence daha iyi olur.

Motosikleti
    Forza 250
    En uygunu honda düşündüm 2.el i var en azından alırım kalan parayı gider ekipmana veririm bence daha iyi olur.
    Tebrikler genç, doğru yolu bulmuşsun Eğitime ve ekipmana ver paranı. Ekipman alırken de yazlık ve ilkbahar&sonbaharlık gibi iki versiyon al. Dört mevsimlik ekipman olmaz. Yazlık file mont + katmanlı bir mont al, yazlık bir eldiven bir de su geçirmeyen deri bir eldiven al, uzun çizme mutlaka al, pantolon almayı düşünüyordun sanırım ok. Güzel bir yağmurluk takımı al, balaklava ya da buff al bir de kulak tıkacı al. En sağlam parayı kaska ver, 1000 TL altında olmasın.

Bir de tabi bir zahmet gidip temel motosiklet eğitimi al.

Cumali ALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Çok doğru düşünmüşsün ayrıca honda cbr 125 piyasası var fazla beklemeden satabilirsin.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanunda ne yazıyorsa o
    Eğer 250 alacağım dersen 2 sene daha bekle
    Kaza örneği verenler olmuş jetta tamponda darbe emiciler değişti düzeltildi rutus yapıldı 2300 TL sigorta karsiladi yenisini sen düşün böyle bir durumda ne yapacaksın

serdar.0405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Yasal açıdan Derecesi tutmayan ehliyetle araç sürdüğünde aynı ehliyetsizmişsin gibi ceza yersin, ve tutarlar gerçekten yüksek olduğundan Canın yanar, Allah korusun kazada da aynı durum geçerli sigortaya boşa para yatırmış olursun çünkü sigortan kaza parasını ödemez.
    Sen ehliyetin kullanmış olduğun araca yetersiz olduğunu bildiğin için her çevirme gördüğünde, polis gördüğünde rahatsız olursun ve kaçacağım derken trafikte hata Yaparsın,
    Ayrıca 16-18 aralığına sınırlama koyulduysa bu yasayı koyanların bir bildiği vardır.
    Yaşın genç olduğundan başlar başlamaz motordan soğumaman için bilindik güvenilir bir marka motorsiklet ve muhakkak sağlam ekipmanlar Alman'ı tavsiye ederim.

YasinRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250cc fiyatına eski kasa 600lükler var kardeşim bence bi düşün nasıl olsa eğitim alır halledersin Yönetime sesleniyorumm üye olunurken TC nosu istensin.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Büyümeye bak bence

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)