Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik Sigortası - korktuğum gibi olmadı :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj 125 st
    hangi sigorta abi yas 16 babama yaptircam lutfen abi adini verirsen cok iyi olurya 300 e bile raziyim 670 tl en ucuzu bulduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Yazıyorum reklama girmiyodur inşallah,

platin sigorta
    0533 270 5060
    buğratuncer bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Sigortadan caka satan da ilk kez gördüm.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    :D 3-4 aydır hergün bi sigorta konusu okuyorum. Valla çok gözüm korkmuştu, hediye gibi olunca yazmadan edemedim. Ölümle korkup sıtmaya razı olduk aslında

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Arkadaşlar tamam mıyız?
    butun mt üyeleri sigortayı yaptırdı mı? okey mi? eksik var mı? sağ baştan sayalım mı?
    siyahus bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    215 tl den 486 ya çıktı hayırlısı olsun an itibari ile 1 yıl sigortayla işim yok

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Geçen yıl 160 bu sene 470 ohhh ne güzel memleket, bu sene ödedik seneye bu fiyatlar düşmez ise motorumu satar gider faturasız bir çin işi motosiklet alırım. Yapacak bir şey kalmadı. sinir oldum bu işe, fazladan verdiğim 250-300 lira parayla 2 aylık benzin alırdım.

Motosikleti
    Arada "yeni düzenleme" , "sigortada faiş fiyata son" falan gibi haberler çıkıyor ama hiç bi değişikliik yok. bu duruma alışmak sorunda kalacağız gibi duruyor.

Motosikleti

Trafik Sigortası - korktuğum gibi olmadı :D

Geçen sene 150 tl olan trafik sigortam bu sene 250 tl evet ciddi bi artış var ama korktuğum gibi olmadı. Forumda 600 ler 800 ler falan okuyunca en az bi 400-450 çıkar diye üzülüyordum. 250 iyi gibi. motorum 2013 Hyosung GV 250 , yaşım 37 ikamet istanbul. Demek ki neymiş sigortacın iyi olacakmış, işi bilecekmiş , sende dikkatli olacakmışsın kaza bela yapmayıp yüksek indirim alacakmışsın.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Ruhsat fotokopisi denilen kağıtla buralarda haberin olmadan motor satıyorlar..
    Tehlikeli..
    MeehMT bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    nc700x
    Herkese Selam ederim;

2012 nc700x için en ucuz 1089 tl sigorta fiyatı aldım 29 yaşındayım daha önce araç ve motosiklet sigortası yaptırıp hepsinden de hasarsızlık indirimi almış olmama rağmen çıkan fiyat tam bir soygun.

Ayrıca danışmak istedigim bir konu var aracın satışını yeni aldım ruhsat için 30 gün sürem var geçici ruhsatla gezebiliyorum. Peki trafik sigortası için internette 15 gün diuye okudum kesin bilgisi olan varmı bu konuda.

Teşekkürler

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene 150 tl olan trafik sigortam bu sene 250 tl evet ciddi bi artış var ama korktuğum gibi olmadı. Forumda 600 ler 800 ler falan okuyunca en az bi 400-450 çıkar diye üzülüyordum. 250 iyi gibi. motorum 2013 Hyosung GV 250 , yaşım 37 ikamet istanbul. Demek ki neymiş sigortacın iyi olacakmış, işi bilecekmiş , sende dikkatli olacakmışsın kaza bela yapmayıp yüksek indirim alacakmışsın.
    sigortacının işi bilmesiyle iyi olmasıyla ne alakası var bunun. Benim sigortacım can arkadaşım sayılır, ne yani adam benimi düdüklemeye çalışıyor. Bu tamamen sizin düzgün bir sicile sahip olmanızdan ve sigorta firmanızın kotasının boş olduğu döneme denk gelmenizden kaynaklı.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigortacının işi bilmesiyle iyi olmasıyla ne alakası var bunun. Benim sigortacım can arkadaşım sayılır, ne yani adam benimi düdüklemeye çalışıyor. Bu tamamen sizin düzgün bir sicile sahip olmanızdan ve sigorta firmanızın kotasının boş olduğu döneme denk gelmenizden kaynaklı.
    İşi bilen adam çalıştığı 1-2 firma dışında da başka firmalardan fiyat alır, sigortanın yapılma zamanı, sigortanız kolozları gibi konulara hakim olur avantajlı sigortayı çeker alır. Kimsenin kimseyi düdüklemesiyle ilgili bi yazı yazdığımı hatırlamıyorum. Nickiniz deki gibi "agresive" olmaya gerek yok . Benim sigortacım yumurta kuyruğa gelmeden pek çok firmadan araştırma yaparak bana en uygun olanı bulduğu için yazdım. Bu da demek değil ki her zaman en ucuzunu yaptırıyorum. Trafik sigortasında ve daskta en ucuzu, ama diğer sigortalarım da kaskoda, emlak sigortasında en kapsamlı ve en uygun olanı seçiyoruz.Maksimum fayda hedef. Mesela benim arabanın kaskosunda sadece karşı tarafa verilen hasar karşılama miktarı 255.000 tl ama kaskom 650 tl. O yüzden araştıran bir sigortacıyla çalışmak avantajlı sadece bunu diyorum.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşi bilen adam çalıştığı 1-2 firma dışında da başka firmalardan fiyat alır, sigortanın yapılma zamanı, sigortanız kolozları gibi konulara hakim olur avantajlı sigortayı çeker alır. Kimsenin kimseyi düdüklemesiyle ilgili bi yazı yazdığımı hatırlamıyorum. Nickiniz deki gibi "agresive" olmaya gerek yok . Benim sigortacım yumurta kuyruğa gelmeden pek çok firmadan araştırma yaparak bana en uygun olanı bulduğu için yazdım. Bu da demek değil ki her zaman en ucuzunu yaptırıyorum. Trafik sigortasında ve daskta en ucuzu, ama diğer sigortalarım da kaskoda, emlak sigortasında en kapsamlı ve en uygun olanı seçiyoruz.Maksimum fayda hedef. Mesela benim arabanın kaskosunda sadece karşı tarafa verilen hasar karşılama miktarı 255.000 tl ama kaskom 650 tl. O yüzden araştıran bir sigortacıyla çalışmak avantajlı sadece bunu diyorum.
    Evet biraz agrasif gibi olmuş söylemim ama tarzım bu galiba kusura bakmayın aslında sigortacım her zaman aynı değil ondan dediklerinizi ben uygulayamıyorum ama mesela babamın üzerine alırken 150 lira sigorta çıkıyordu, kendi üzerine alınca 450 tl sicil farkı var, indirimsizlik felan var, sigortacı arkadaşım bir yolu olsa oda yardımcı olmak ister tabi ama sizin dediğiniz gibi işin kurdu bir sigortacıda bize denk gelmedi maalesef
    siyahus bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)