Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

iridyum vizör

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Merhaba arkadaslar. mt revenge kask icin iridyum vizör alicam. bu vizör ile ilgili internette pek bilgi yok. aksamlari nasil olur görüş bakimindan siyah vizöre kiyasla konu hakkina bilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şeffaf harici gece görüşünde sıkıntı yaşarsın. Üstünde "sadece gündüz kullanıma uygun" ibaresi vardır.

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Bende Agv kaskıma iridium silver visör aldım. Görünüş çok hoş sabah güneşli günlerde çok etkili ama akşamları inanın bana görüş neredeyse yarı yarıya düşüyor. Akşam kullanmanızı tavsiye etmem.
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Bende kaskımı aldığımdan beri siyah vizörle kullanmaktayım gerçekten gündüz ve güneşli günler için büyük rahatlık amaaa

gece kullanırken, bilmediğin yollarda seyahat ederken, yağmurlu günlerde hele ki hava karanlık ve ysğmurlu ise aşırı zorluk çekersin.

Geçen yaz Çınarcığa giderken hava mis, günlük güneşlik yola çıktım sorunsuz gittim. 3 4 gün sonra dönüşte akşam üzeri yola çıktım ve daha yolu yarılamadan hava karardı bildiğin işkence çektim resmen şeffaf vizörü yanıma almadığımdan dolayı.

Bİr kaç kere arkadaşımın kaskını takmak durumunda kaldığımda bana siyahtan çok da farklı gelmemişti.

Bahsettiğim kask ve vizör bu.
    hortumcu35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler