Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizce Ninja 250?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    2012 model 8bin kmde tiger egzozlu ciziksiz bi ninja250r buldum haftaya aliyorum insallah anlastik alir almaz on arka rosso2 leride takicam sizce ninja almak mantikli mi ? r25 demeyin piyasasi ucmus gonlum isterdi onu almayi ama malesef rosso2 masrafida isin icine girince asiyo butce mi cbr da istemiyorum tek silindirden oturu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Km inşallah orjinaldir.Olası bir aksilikte zenci abilerle öpüşmeye hazır ol parça fiyatlarında çok güzel öpüyorlar.
    ///MPOWER bunu beğendi.

R25i isteyip maddi sıkıntılardan dolayı alamıyorsan umarım olmaz ama herhangi bi kaza durumunda kawasakinin zenci abilerinin kucağına düşmemen dileğiyle
    Bkz: http://www.motosiklet.net/forum/kaza...-ilk-kaza.html

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yedek parça hepsinde aynı sayılır bakım masrafları aynı zaten motor temiz ise alınır 2yıl 27bin km kullandım ninjayi cbr'ye göre çok daha kaliteli ve sürüş zevki olan bir motor r25 kullanmadım bilmiyorum bütçe kafa hangisine yetrse onu al

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça hepsinde aynı sayılır bakım masrafları aynı zaten motor temiz ise alınır
    Yedek parça hepsinde aynımı sayılır? Bence yanlışınız var hangi marka tek bir ön diske 1000 tl fiyat çekiyor naked yavrusu makinede ufak bir krenaj parçasına 700 tl çekiyor.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    r25 zaten alabilcek butcem yok geriye 2 secenek kaliyo ki cbr ve ninja. bence ikiside 250cc olabilir ama cok farkli kulvardalar bence silindir ve guc farki var arada ilk motorum olsaydi belki cbr diyebilirdim ama bu 4. motorum olucak o yuzden ninjadan yana kullaniyorum tercihimi. r25 in de parca konusunda canlar yaktigina sahit olmadim degil yamahanin fiyat politikasi belli bi kere r25 in parca parca toplanmasi halinde 40 bin kusur tl oldugunu okumustum bi kere burda bi baslikta.

Alıntı alpknkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 zaten alabilcek butcem yok geriye 2 secenek kaliyo ki cbr ve ninja. bence ikiside 250cc olabilir ama cok farkli kulvardalar bence silindir ve guc farki var arada ilk motorum olsaydi belki cbr diyebilirdim ama bu 4. motorum olucak o yuzden ninjadan yana kullaniyorum tercihimi. r25 in de parca konusunda canlar yaktigina sahit olmadim degil yamahanin fiyat politikasi belli bi kere r25 in parca parca toplanmasi halinde 40 bin kusur tl oldugunu okumustum bi kere burda bi baslikta.
    O halde kendinizi zorlayıp bi R25 alın hiç trafiğe sokmadan parça parça satın 40 olmasın kolay satılsın diye ucuzdan ver 30 bin tutsun bi ninja al geri kalanda ekipman

Motosikleti
    Yamaha MT25
    aslinda dusunmedim degil 😀
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Malum sitede iki tane bahsettiğin gibi var birisi kawa yeşili birisi siyah kawasaki alıp siyahını almıyorsundur umarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum sitede iki tane bahsettiğin gibi var birisi kawa yeşili birisi siyah kawasaki alıp siyahını almıyorsundur umarım
    Kawanın yeşili nakedde bir başka. Racing olacaksa kawasaki siyah olacak gerisi boşş

Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawanın yeşili nakedde bir başka. Racing olacaksa kawasaki siyah olacak gerisi boşş
    Söz senin için alacak olursam naked yeşil racing siyah alıcam hayaller kawasaki hayatlar kuba

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz senin için alacak olursam naked yeşil racing siyah alıcam hayaller kawasaki hayatlar kuba
    İnşallah hayalindeki motora kavuşursun.Senin motorda güzel kırmızı kırmızı ateş edio.
    EmreKocyigit bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kawasaki yeşil olur
    bir daha alsam gene yeşil alırım

ben burdayım diyen baska renk yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    biz ne söylesek boş binecek kişi sensin ninja bence 250 likler içinde en çekici olan ss , ktm rc de çok hoş cbr albenisi yok bence şahşi fikrim
    redmap bunu beğendi.

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    ninja 250R bence güzel motosiklet paran ona yetiyorsa onu al ben tavsiye ederim ama dedikleri gibi yedek parça sıkıntın olabilir ileride.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    2012 de 8 bin kmyi zaten r25 fiyatına yakın satmaları gerekir. Dikkat edin. Hayırlı olsun.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parça fiyatı normalde çok takıldığım bir konu değil -para çok gibi demiyorum yanlış anlaşılmasın- ancak siz r25 ve lastik hakkındaki düşüncelerinizi söyleyince, ninjanın çok yaktığını ve parçalarının gerçekten pahalı olduğunu söylemek isterim. Ufacık motor yapmışlar bana komple olmuyor o motor...
    Tek silindir neden istemiyorsunuz_?

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence neden ninja veya neden r25 sorusunu kendinize sormanız lazım aynı şey cbr250 içinde geçerli 250sl içinde geçerli neden? Niçin? Bunlar bence çok önemli sizin için 10km son hız neyi etkilicek. İhtiyaçlarınıza göre şeçim yapmalısınız benim param var ben kawa alıcam veya benim param yok ben cbr250 alıcam gibi düşünceler bence yalnız ihtiyaç kullanım. Eğer cidden iyi gidebilmek istiyorsanız siz bence 600cc bakın sonuçta hepsi 250cc biri 100 görürken diğer 280 görmüyor. İkiside hemen hemen aynı şey parça kalitesi vs. Cbr250 bana neden yetmiyor? Veya ninja250r almam bana cbr250den artı olarak ne katıcak vs gibi soruların cevabını kendiniz vermeniz lazım. Bence tekrar düşünün.
    redmap bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Çabuk hararet yapan çok fazla yakan olduğu yerde yan yatması 2800 lira olan bir motosiklet alıyorsunuz hemde üretimden kalkmış bir motosiklet.

Ama 250cc serisinin en kaliteli malzemeleri
    En tok sesini
    En iyi işçiliğini
    En sorunsuz olanını
    En stabil hızlananını
    Kısacası gerçek bir kalite alıyorsunuz
    Kawasaki bir nesile adını yazdırdı unutmayın içiniz rahat olsun
    Km orjinal ise kaçırmayın
    Kişisel sorularınız olursa motosiklet ile ilgili facebooktan adımdan ulaşın yardımcı olmaya calısırım

İyi forumlar

Cumali ALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Kawasaki ninja 250 R güzel motosiklet fakat alırken çok dikkatli olmalısınız heryerini ve herşeyini çok dikkatli bir şekilde incelemelisiniz parça fiyatları CBR 600RR parçalarından pahalı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)