Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kavşaklarda Dikkatli Olmak Lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Hemen birbirine girmiş burası tabi.

Ben sadece videoyu izlerken görünmez elciğimle oturduğum yerden fren sıktığımı söylemeye geldim.

Hatalı o veya bu. Dikkat edin kendinize, öldükten sonra haklı olmanızın bir anlamı yok. Burası Türkiye ve insanlar en sol şeritten sapağa dalıyorlar. Dikkatli olun. Konuyu açan arkadaşımızın da amacı budur zannımca. Dikkatli olun, benim yaptığımı yapmayın demek.
    schumacher__ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Tepeüstü ümraniye arasında hergün kullandığım yol ve bu 1-2 km lik mesafede bu şekilde 4 tane sağdan ayrım var. Bende genelde en sağdan giderim ama bu ayrımlarda hiç bu tarz bi tehlike yaşamadım çok şükür

Videoda büyük oranda motorcu hatalı yoldaki konumu zamansız hızlanması . Ben en azından sağ şeridin en solunda kalmaya çalışıyorum ve bu ayrımlarda ön ve arkayı defalarca kontrol ediyorum

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Evim tadilatta olduğu için, bir süredir ablamda Kadıköy'de kalıyorum. Maslak'tan iş dönüşü özellikle köprüyü geçtikten sonra belediye sapağına kadar sanıyorum 3-4 tane böyle kavşak var. Bunlardan 2-3 tanesi sağ şeritten ayrılan sapak şeklinde, 1 tanesi ise direkt sağ şeridin kavşağa dönşmesi şeklinde. Olur da ufak bir dalgınlık veya yüksek hızla o şeritte gittiğinizde yol bir anda kavşağa dönüşüyor ve orta şeritten arabalar direkt önünüze atlayabiliyor. Bu sebeple azami dikkat ve önsezi gerekiyor.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    mal bmw . valla sağ tarafından dikkat edicez hocam ucuz yırtmışsın orda bir saniyelik dalgınlık kotu sonuclanabılırdı

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    boşverin haklıyı haksızı, yapmayın böyle enayilikler, şu hayata bidaha mı gelicez ! canınızın kıymetini bilin...

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Bunlar hep Abs'nin oyunları 😊

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    yavşaklara daha çok dikkat edinbu forumda oldukça mevcut
    schumacher__ bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mal mal yorum yapacağına salakça hakaretlerini kendine sakla. Anlamıyorum ki kendinizi ne sanıyorsunuz da böyle insanların yüzüne söyleyemeyeceğiniz hakaretleri etme, ahkam kesme hakkını kendinizde buluyorsunuz.
    Motoru süren sensen kusura bakma ama değilsen de bana adamı savunma. Motorcu veya sen artık kim sürüyorsa, burada bal gibi hatalı. Ha bunu yüzüne de gözünün içine baka baka söylerim. Ahkam kesme hakkını şurada buluyorum, buraya bir video yüklüyorsun üstelik ben sürüyorum da demiyorsun nedense, anlayan anlamayan yorum yapıyor, anlamayanlar gidip motorcuyu haklı buluyorlar ondan sonra millet bunları örnek alıyor. Sonra da gelip üzerine motocuyu (veya kendini) savunuyorsun. Bu yaştan sonra çoluk çocuktan belki motor sürmesini öğrenebilirim ama trafik kurallarını öğrenecek değilim.

Motosikleti
    Honda CRF 1000 L
    En sol şeritten bile dalıyorlar, nerede oldugunuzun o anda önemi sadece bilinçli ve size görebilenler için var. Dikkatli olmak lazım.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videoyu o haklı bu haksız tartışmasından ziyade özellikle genç arkadaşlara örnek olması açısından yüklüyorum. Kavşaklarda son derece dikkatli olmak lazım çünkü muhteşem sürücülerimiz son anda bakmadan, sinyalsiz dalış yapabiliyorlar. Her zaman bu kadar şanslı olunmayabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=dDvD63HSgvc
    Sağa dönüş varsa mutlaka dönen olacaktır altın kural yapacak birşey yok.

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavşaklara daha çok dikkat edinbu forumda oldukça mevcut
    Özetle yolun kavşağından insanın yavşağından uzak durucaz
    schumacher__ ve snappy x bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Aslında orası kavşak değil, yonca..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)