Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KR42 LUCERTO 5000 Eletrikli ama bu başka :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektrikli motorlari nasil sarj ediyorsunuz? Mesela benim istanbuldaki dairem 9. Katta ve otoparkim yok. Nasil yapilir?
    seyyar kablo alırsın elektrikçiden öyle yapabilirsin bu motor alınır mı sağlam mı değil mi lütfen bu konuyu güncel tutalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS

Bunu alana kadar cg alin lutfen

tesisatogr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 Ace / Yuki YK-25 Triportör
    Arkasında global firmaların olmadığı tüm marka ve modeller için tekrar söyleyeyim: Parça tedariği hususunda uygun fiyat ve temin edilebilirlikte GARANTİ, malın piyasası ve üretimidir. Üretimi ve piyasası olmayan/olamayacak olan makineler de 2-3 yıl sonra çöptür. Tabi bilemiyorum evinizin arkasında dökümhane-CNC-enjeksiyon atölyeniz varsa gözünüz kapalı istediğiniz modeli alın binin.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı kralmotormu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seyyar kablo alırsın elektrikçiden öyle yapabilirsin bu motor alınır mı sağlam mı değil mi lütfen bu konuyu güncel tutalım
    Bence adamlar daha sitelerinde motorun fotografini koymayi becerememisler, motordan da cok bisey beklememek lazim.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence adamlar daha sitelerinde motorun fotografini koymayi becerememisler, motordan da cok bisey beklememek lazim.
    Motorun internette fotoğrafını bulamadım hocam sitedeki paint terk zaten

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    yahu azcık fotoğraftan anlayan hatta fotoğrafı inceleyen kişi bile bunun fake olduğunu görür. resmen yazılar paint, arka maşa paint, arka disk paint. photoshop bile değil paint. ayrıca elektrikli değil, içinde karbüratör falan görünüyor. yemeyin efenim böyle şeyleri. yazıları iyi inceleyin. KRAL yazısına ışık çarpmamış ama olduğu yere çarpmış... inceleyin azcık yea. mail atmanıza falan gerek yok.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu azcık fotoğraftan anlayan hatta fotoğrafı inceleyen kişi bile bunun fake olduğunu görür. resmen yazılar paint, arka maşa paint, arka disk paint. photoshop bile değil paint. ayrıca elektrikli değil, içinde karbüratör falan görünüyor. yemeyin efenim böyle şeyleri. yazıları iyi inceleyin. KRAL yazısına ışık çarpmamış ama olduğu yere çarpmış... inceleyin azcık yea. mail atmanıza falan gerek yok.
    El yazisi gibi bi yazi var ya dikkatli bakarsa ilgilenen arkadaslar sizin dediginiz gibi motor yazisi tersten yazilmis rotom yaziyor yada bana oyle geldi
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Yav :D şimdi aslında ben buraya ybr cbf al demeye gelmedim ama gidip ybr cbf falan al bu ne :D mühendisliğini kanıtlamamış bir marka adı sanı belli değil açıkçası çinliler dahil artık bir kaliteye ulaşmış durumdayken neden bu fiyata elektrikli alıyorsun ki. Bu kadar para bir elektrikliye fazla ve o paraya sağlam bir motor alınabilecek bir ücret talep ediyolar. Hiç olmadı bir skuter al. İllaha diyosan racing görünümlü olsun eski ince kasalı cbr125 ler çok hoşuma gidiyor benim onlara da bakabilirsin. Paranı mantıklı harca sonuçta elektrikli. Bunun bir problemi olsa sanayiye götürsen anlayan usta kaç tanedir anlasa da kaç tane elektrik motorunu tamir etmiştir? Benzinli motorların çalışma mantığı her motor için aynı hani bu zamana kadar hep 1000rr açmış bile olsa gidip mondial cg motorunu açabilir. Ama sanmıyorum ustaların bunların motorundan anlayacağını anlasada çok fazla pratik yapmış olacağını. Ama yine de sen bilirsin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)