Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 150 ns mi? Honda CBF 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba. Aranıza yenı katılıyorum. Karar veremediğim bir konuya burda açıklık getirmek istiyorum. Bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum. Daha önce honda Cbf 150 kullanıcısıydım. Şimdi yeni bir motor almak istiyorum. Aklıma bajaj pulsar 150 ns takıldı. Sizce bu motor nasıldır. Aldığım zaman sıkıntı çıkarırmı? Honda gibi sağlam ve uzun yıllar binilebilecek bir motor mudur? Görüntü performans yakıt ve özellik olarak çok aklım yattı fakat diğer taraftanda honda cbf var diyorum. Baya kararsızım. Sizin yorumlarınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dün bindim. Bajaj a cbf den hızlı denge firen güzel ama arka süspansiyon cbf ye göre sert vites geçişleri güzel. Satış cbf gibi olmaz ama binmesi zevkli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Honda fabrikada üretiliyor (montaj tarzında) kalite testlerinden geçiyor
    Bajaj ise ne olursa olsun sana koliyle geliyor motoru ayrı lastiği ayrı servis elemanı bilinçli bilinçsiz kuruyor kalite testi yok güvenlik testi yok
    Ama fiyatlar aynı Honda al sıkıntı yaşama sonuçta honda kurumsal bir firma dostum
    EthanHunt, dyavol-77 ve YZFR25R6 bunu beğendiler.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Honda çok kurumsal bir firma. Öyle böyle değil. Yıllardır şu cbf'in yağ yakan motoruna bir çözüm bulamadılar. Sticker değiştirip her sene yeni diye iteliyorlar vatandaşa.

Cbf'e bindiysen bir daha cbf almak bence gereksiz. Yeni motor heyecanından mahrum kalacaksın. Pulsar ailesi de öyle bahsedildiği gibi kalitesiz, dandik değil. Fiyatının karşılığını fazlasıyla veren makineler. Ben pulsar diyorum.
    matrix506xx ve _kaan_ bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence ikiside çok para. sanırım pulsarda da enjeksiyon yok. 2.el duke 125 bakardım ben olsam
    bulut59 bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Arkadaslar marka takintinizdan siyrilin hondaci bilmem ne o zaman tek bir firma uretsin motorlari herkes ona binsin var mi boyle dunya, servis burda birlestirymus honda fabrikada yapiyormus, sonucta burda servislik bisey olsa dalga gectiginiz o adamlarin eline kaliyorsunuz ee sonra servise girdi artik daha da binmem mi diyorsunuz ne alaka kaldi ki fabrika cikisli olmasi saglamligini ne olcude kanitlar, iphone kalite parasi da cok ama sonucta cinli bir kiz kendi resmini cekip dunyanin diger bir ucunda fabrika cikisli gonderebiliyor. Su marka takintinizdan siyrilin dostlar. Dunya kadar parayi sirf adamlari tatmin etmek ugruna sokaga dokuyorsunuz, ayni araci makyajlayip size kakaliyorlar cinliler de keza ayni sekilde tek tip motor bakiyorsun her cinli de var ne cinli na japon ne italyan gidin inceleyin saglamligini yorumlara bakin, fiyatina bakin bir surun deneyin sagini solunu iciniz siniyorsa alin.
    Not: suan da herhangi bir motorum yok motor arayisindayim hicbir markaya da sempatim yok. Sadece bizim milletimizin bu kadar zor kazanilan paralari sirf hava olsun isim olsun diye cope atmasindan nefret ediyorum.
    tr100a, matrix506xx ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Benim en fazla 6bin tl bütçem var. Duke 125 fiyat olarak pahalı geliyor bütçeme. Honda aldim ve hiç sorun yaşamadım. Fakat hala benzın kapagını elimizde tutuyoruz. bu aklıma gelince sinir oluyor insan. Diğer taraftan kapalı kutu gibi bir motor. Çok güzel fakat 1 sene sonra ne olacağını kestiremiyor insan. Pulsarı deneyen arkadaşlar bakalım neler söyleyecek.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bir Pulsar sahibi olarak Pulsar'ı öneririm.Servislerinden de memnunum.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle pulsar idi ama almışın hayırlı olsun

Yok daha almadım bu hafta alacağım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model

Bu hondanın fabrikası

Buda Bajaj fabrikası

Artık gerisini siz düşünün sonuçta Lada araba yapıyor BMW araba yapıyor hayata gözlerini açan bir motosikletinizin kargo kolisinde mi gelmesini isterdiniz yoksa ileti teknolojik üretim yapan bir fabrikadan tek parça çıkmasınımı isterdiniz marka milliyetçiliği yapmak yerine gerçekleri görmek bence daha makul
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı leylekbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=BC1TZJTY4lQ

Bu hondanın fabrikası

https://www.youtube.com/watch?v=k4E6SRbKE48

Buda Bajaj fabrikası

Artık gerisini siz düşünün sonuçta Lada araba yapıyor BMW araba yapıyor hayata gözlerini açan bir motosikletinizin kargo kolisinde mi gelmesini isterdiniz yoksa ileti teknolojik üretim yapan bir fabrikadan tek parça çıkmasınımı isterdiniz marka milliyetçiliği yapmak yerine gerçekleri görmek bence daha makul
    Daha bugün kaydolmuşsun, motorun var mı yok mu belli değil, milletin iki sene önce konuşup aştığı mevzuları tekrar gündeme getiriyorsun.

Soruyu soran arkadaşım, ben olsam NS 150 alırım. Hatta bir kere deneyenilsem CBF'ten geçmeyi düşünmüyor değilim. Parasına göre çok güzel motor titreşimi sehpada boşta çok azdı, muhtemelen yolda yoktur.
    mgora bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    İyi de Honda cbf gibi küçük hacimli motosikletlerini Japonya'da üretmiyor ki. En ufak parçasına kadar hepsinde made in china yazıyor. Ve üretimlerin tamamı Çin'de yapılıyor.
    mgora ve matrix506xx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Drift L
    Pulsar 150NS'in kronik bir sorunu var mı bilmiyorum. CBF'te yağ yakma vardı biliyorsunuzdur. Tasarım olarak 150NS daha çok hoşuma gidiyor çok az bir fiyat farkı var aralarında o farkta buna değecektir bence 150NS almalısın ben öyle yapardım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150NS
    3gün önce pulsar 150ns aldım 130km deyim çok memnunum hiç bir sorunu olmadı şu ana kadar

Herkese çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde kafamdaki soru işaretleri azalıyor. Haftaya motor alana kadar buradaki yorumları dikkate alacağım. Bir karar vereceğim 2-3 güne. Ve aldığım zaman sizleri bilgilendireceğim. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Bir de arkadaşlar hedefim şu yönde aldığım motoru bir sene kullanıp yamaha r25 veya cbr250 ile değişeceğim. Yani bu alacağım motor bir basamak olacak. o yüzden hangisi iyi bir basamak olur benim için?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı mcansi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde kafamdaki soru işaretleri azalıyor. Haftaya motor alana kadar buradaki yorumları dikkate alacağım. Bir karar vereceğim 2-3 güne. Ve aldığım zaman sizleri bilgilendireceğim. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Bir de arkadaşlar hedefim şu yönde aldığım motoru bir sene kullanıp yamaha r25 veya cbr250 ile değişeceğim. Yani bu alacağım motor bir basamak olacak. o yüzden hangisi iyi bir basamak olur benim için?
    cbf 150 olur çünkü peynir ekmek gibi satabiliyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar. Pulsar alacağım kesinleşti. İnşallah bu hafta Pulsar ns 150 alacağım. Ve kullandıkça buraya artısını eksisini yazacağım. Herkese teşekkürler.
    mgora bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı mcansi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Pulsar alacağım kesinleşti. İnşallah bu hafta Pulsar ns 150 alacağım. Ve kullandıkça buraya artısını eksisini yazacağım. Herkese teşekkürler.
    Hayirli olsun kazasiz belasiz surusleriniz olsun, fotograf bekliyoruz.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Cf moto 150 nk ikisindende teknolojik olarak artilari oldukca fazla ustelik daha guzel

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)