Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar RS 200 ve NS 200 arasında kaldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Merhabalar, çalınan motorum bulunamadı bende yeni bir borç ile yeni bir motor alayım diyorum. Bajaj Pulsar RS 200 ile NS 200 arasında kaldım. Sizce aradaki fiyat farkına değer mi RS 200.

Notlar: 26 yaşımdayım bugünden itibaren. İstanbul'da yaşıyorum. Motosiklet tecrübem var yaklaşık 20.000 km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Rs200'ün görünüş, ses ve abs avantajı var. Stickerları da sökünce güzel bir şeye benziyor. Bakkalın çırağında bile ns200 var artık. Şahsen rs alırdım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    paran varsa 200rs

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    abs li olanı seç :D
    matrix506xx bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Paran varsa dümdük git RS al. Gidişi çok daha stabil daha güzel ve ABS olayı. Emaneten kullandım RS'yi, ama ABSyi test etmedim. Sahibi olan vatandaş ABSyi öve öve bitiremedi.
    matrix506xx bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    hiç tecrüben yoksa ns derdim
    tecrüben de varmış rs derim
    rs de koruma takozu takılıyor mu acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

peşin fiyata kaça veriyorlar acaba rs yi?

Motosikleti
    Honda CBR500R
    Ns ile Rs ayni motor blogu degil mi?
    Yani tecrube burada secici kriter degil.
    Ben her zaman absden yanayim.
    Butceyi zorlayin absli motor alin.
    O an gelipte on frene asildiginizda keske demeyin.

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    NS derim. RS ile arasındaki farklılıklar -bence- aradaki fiyat farkına değmiyor. Ben NS kullanıyorum, RS'i de deneme fırsatım oldu. Kendi motoruma biniyormuş gibi hissettim, karakteristikleri tamamen aynı. Aynı motordan farklı bir şey beklenmezdi zaten. NS diyor olmamın nedeni, birincisi oturuş pozisyonu ve ayak konumlandırmasının daha dik durmaya elverişli oluşu, ikincisi de daha kötü duruşu RS'in görünümü biraz şatafatlı durduğu için aslında insan öyle olmayacağını bile bile daha yüksek perfirmans bekliyor, çalınma riski olarak da RS'in giderinin 2-3 kat fazla olduğunu düşünüyorum. Bir de belki sadece bana böyle gelmiştir ama manevra kabiliyeti de NS'e göre biraz daha sınırlı gibi. Grenajlarının bol oluşu ve çizilme riski, buna bağlı olarak biraz da parça fiyatı daha fazla olabilir diye düşünüyorum.

Son olarak, aradaki fiyat farkı da düşünülürse görüşüm NS'den yana oluyor. Gerçi bunu söylerken benim tarzımın spor modellerden çok naked model olduğunu da göz önünde bulundurmak lazım.

Loverboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    İkisinin arasında kaldıysan RS200 hayırlı olsun :D

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Fiyat/performansa işi vurursak kesinlikle NS

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Sağolun arkadaşlar herkese teşekkür ederim. İnternetim yoktu yolda bakamadım foruma ama mağazaya gidince rs daha çok battı bende onu aldım. Herkese teşekkür ederim kısa zaman da sordum ve cevap veremedim kusura bakmayın. Saygılar ve sevgilerle. Sarı sarı kimin yarı :D
    mgora bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar herkese teşekkür ederim. İnternetim yoktu yolda bakamadım foruma ama mağazaya gidince rs daha çok battı bende onu aldım. Herkese teşekkür ederim kısa zaman da sordum ve cevap veremedim kusura bakmayın. Saygılar ve sevgilerle. Sarı sarı kimin yarı :D
    foto isteriz

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Ayıpsın akşam atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Allah herkese bu mutluluğu yaşatmayı nasip etsin. 10 ayda çalınınca motorum üzüldüğüm kadar bugün seviniyorum. Herkese tekrardan teşekkür ederim yorumlar için.

Motosikleti
    cıks
    İncirli de karşılaşıp ayaküstü uzunca sohbet etme imkanımız oldu buradan tekrardan hayırlı olsun diyeyim direk lastikleri değiştir ��

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hayırlı olsun Arka tekeri kaydırıp ön freni orta sertlikte kaymayacak kadar sıkınca Abs ne yapıyor test edebilirseniz ben de sizin kadar sevinirim

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Mengu16
    Bugün düz yolda arka frene sonuna kadar bastım, nasıl bir frenleme tekniği oldu bilmiyorum. Önce durmadı sonra hızı kontrollü şekilde azalttı durdu. Sonra yokuş aşağı arkaya yine abandım, normalde hızlanması frenleme olmaz iken 2-3 km şeklinde artması gerekiyorken 1 km olarak arttı. His yok diyen biri vardı youtube'de. Yalan tutuyor ama, ABS işte. Sen isteyince zank diye durdurmuyor, kontrollü şekilde durduruyor. Bu test değildi bu arada deneme amaçlı yapıldı. Alet yeni ilerleyen zaman da dediklerini istediğin şekil de yaparım. :D Öncelikle ilk taksitini ödeyeyim düşersem içim yanar :D :D :D

Aynen potasyum abicim güzel sohbetti bende teşekkür ederim. Umarım sende istediğin motoru alırsın beraber gazlamak nasip olur. (bu arada ismini sormayı unuttum k.bakma)
    potasyum bunu beğendi.
    Güç ona sahip olamayanı kendine esir eder. Ali Cebbar

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    hayırlı olsun,en büyük avantajı abs olması, panik frende falan kullandıkça abs nin değerini anlayıp, iyiki bunu almışım diyceksin
    abs nin en büyük avantajı motoru kontrollü durdurması,yani kafası gözü saga sola kayıp asfaltı öpmemen

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Teşekkür ederim. Aynen öyle arkadaşım. Panik fren yaparken bir kez asfaltı öpmüştüm. İnş. bu sistem bir daha yaşatmaz.
    Güç ona sahip olamayanı kendine esir eder. Ali Cebbar

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    hayırlı olsun güle güle kullan.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Biri Bengü'nün biri Mengü'nün motoru
    Mengu16, Jemand ve serdar1547 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)