Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj Pulsar RS 200 ve NS 200 arasında kaldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengu16
    Bugün düz yolda arka frene sonuna kadar bastım, nasıl bir frenleme tekniği oldu bilmiyorum. Önce durmadı sonra hızı kontrollü şekilde azalttı durdu. Sonra yokuş aşağı arkaya yine abandım, normalde hızlanması frenleme olmaz iken 2-3 km şeklinde artması gerekiyorken 1 km olarak arttı. His yok diyen biri vardı youtube'de. Yalan tutuyor ama, ABS işte. Sen isteyince zank diye durdurmuyor, kontrollü şekilde durduruyor. Bu test değildi bu arada deneme amaçlı yapıldı. Alet yeni ilerleyen zaman da dediklerini istediğin şekil de yaparım. :D Öncelikle ilk taksitini ödeyeyim düşersem içim yanar :D :D :D

Aynen potasyum abicim güzel sohbetti bende teşekkür ederim. Umarım sende istediğin motoru alırsın beraber gazlamak nasip olur. (bu arada ismini sormayı unuttum k.bakma)
    Hayırlı olsun

Motorunuza koruma takozu taktıra biliyormusunuz?

Eğer kaporta delinecekse o iş zor o zaman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Takoz konusu ile bilgim yok şu an yoksa da zamanla çıkar kesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Teşekkür ederim Darısı olmayan herkesin başına

Usta memnun musunuz? Bende de ns200 var. Ancak tip olarak rs hosuma gidiyor. Uzerine 2000tl koymam gerek. Deger mi degistireyim mi?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)