Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym gts 250i evo

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    iyi akşamlar,

Hep aklıma takılıyordu sormak bugüne nasip oldu.Sym gts 250i evoda yağ süzgeci var.Kağıt Yağ filtrelerinden ayrı fakat onun işlevini gördüğünü düşünüyorum.Birde bu yağ süzgecinin ömrü var mı ? Kunlanım kitapcığında 3000 de temizlik 6000 de değişim öneriyor fakat ben temizlendikten sonra sürekli kunlanabileceğini sanıyorum acaba yanılıyormuyum ? Her halde manyetik olarak yağ içindeki tortuları çekiyor ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

süzgecin görevi ve ömrü nedir.Bilen birileri aydınlatabilirmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı Kenway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar,

Hep aklıma takılıyordu sormak bugüne nasip oldu.Sym gts 250i evoda yağ süzgeci var.Kağıt Yağ filtrelerinden ayrı fakat onun işlevini gördüğünü düşünüyorum.Birde bu yağ süzgecinin ömrü var mı ? Kunlanım kitapcığında 3000 de temizlik 6000 de değişim öneriyor fakat ben temizlendikten sonra sürekli kunlanabileceğini sanıyorum acaba yanılıyormuyum ? Her halde manyetik olarak yağ içindeki tortuları çekiyor ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

süzgecin görevi ve ömrü nedir.Bilen birileri aydınlatabilirmi ?
    aynen oyle gts 250 joymax hepsınde aynı fıltre var.
    en son benım gts nın fıltresını benzınle fırcayla temızlemıstı usta buna bırsey olmaz uzerıne basmadıgın kırmadıgın egmedıgın surece dıye de eklemıstı

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen oyle gts 250 joymax hepsınde aynı fıltre var.
    en son benım gts nın fıltresını benzınle fırcayla temızlemıstı usta buna bırsey olmaz uzerıne basmadıgın kırmadıgın egmedıgın surece dıye de eklemıstı
    Cevabın için teşekkür ederim.Peki acaba kitapcığında neden 6.000 km'de bir değişim öneriyor ? bu konu hakkında diğer bilgisi olanlarda katılırsa daha kapsamlı olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)