Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Pulsar 200 NS vs ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs 200 geç gelecek ve var denilen şeylerin çoğu opsiyon olarak alınabilir durumda...6 ay daha beklemek gerekir.
    Şu aşamada benelli TNT 25 tek alternatif gibi
    Piyasası oturmamış bir marka motor almak ne kadar mantıklı?

..........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Agalar alın pulsar keyfinize bakın. Bak ben 10.000 pulsar sonrası cbf aldım, şimdi her sabah motoru ısıtmakla uğraşıyorum. O paraya o motor fazla motor. Zaten o yüzden satış adedi o kadar fazla.
    Tvs 200 nedir ya. Hava soğutmalı, 20 beygir bile değil. Pulsar gazı açtınmı 140a kadar zıplayarak hızlanan son hızı 157 olan bir alet. Piyasası oturmuş. 6800e sattım ama nasıl pişmanım anlatamam.
    Morphin ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Tvs apache 200,nezaman satışa çıkartılacak bilgim yok ama bazı bayilere dağıtılmaya başlanmış tip,grenaj kalitesi pulsardan iyi gibi duruyor max speed inide tvs grubunda fuar motorunu deneyen bi arkadaş 155 demişti ama doğruluk payını bilemem

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akraba evliliginden sakat dogmus elyin gibj bisey o yahu. Bedavaya verseler alan olmaz onu burda
    Hocam o paraya başka 223 cc var mı? Tamam makinanın tipi biraz garip ama hemen harcamayalım karizmayı Mesela bende mt 07 yi beğenmiyorum ama binen biniyor
    matrix506xx bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o paraya başka 223 cc var mı? Tamam makinanın tipi biraz garip ama hemen harcamayalım karizmayı Mesela bende mt 07 yi beğenmiyorum ama binen biniyor
    Parasına göre teknik verileri iyi olabilir,allah aşkına dön bir kere daha bak heroya Dile gelse konuşsa neler söylecek neler
    mt07 nin bahsedilen motorla aynı cümlede adının gecmesi dahi cok ayıp cok abes hiç yakıştıramadım sana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agalar alın pulsar keyfinize bakın. Bak ben 10.000 pulsar sonrası cbf aldım, şimdi her sabah motoru ısıtmakla uğraşıyorum. O paraya o motor fazla motor. Zaten o yüzden satış adedi o kadar fazla.
    Tvs 200 nedir ya. Hava soğutmalı, 20 beygir bile değil. Pulsar gazı açtınmı 140a kadar zıplayarak hızlanan son hızı 157 olan bir alet. Piyasası oturmuş. 6800e sattım ama nasıl pişmanım anlatamam.

Pulsardaki beygir şişme japonlar gibi değil
    Pulsar 200ns fabrika verisi 135 zorlasan en fazla 144 bunu ben femiyorum altın elbiseli adam diyor

Tvs apache 0-100 10sn civarı
    Kaliteli abs li çift eksoz kaliteli lastikker

Tvs apache 200 tam 21 beygir

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizde benim ilçede oturuyormuşsunuz. Kartal'dan mı aldınız acaba?
    Selesi biraz yüksek, sağı solu kesmeden kaç cm düşürebilirz acaba?
    Yok ben oktay motordan aldım, karşıdan. Sele alçaltma kısmını bilmiyorum ama amortisörle oynayarak alçaltanlar vardı.
    Morphin bunu beğendi.
    To live is to die...
    Youtube : Gaan Ylmz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    2000 km kadardır pulsar kullanmaktayım selam vermek dışında servise gitmedim.stop etme problemi ve denge sensörü problemi bende yok.denge sensörü ileri kmlerde de çıkabiliyormuş ama onunda çözümü var işallah çıkmaz o ses.makina genel olarak olumlu tek sıkıntı fabrikasyona bağlı montaj olayları.yani ne denk gelir nası olur onu bilemem çok çok memnun kalanda var azını açıp gözünü yuman kullanıcılarıda var.60.000 70.000 kmleri sorsunsuz gören elemanlarda mevcut.düz yolda medeni bir şekilde 138 140 yapabilirsin.apaçilik yaparsan ben 150 gördüm dümdüz yolda.
    vs demişsin aslında çok rakibi var ama fiyat olarak hiç bir rakibi yok.duke 200 z250sl cbr 250 inan aradaki paralarla anlatılıcak bir fark yok.tabiki kalite fark vardır. japon japon diyorlar bana japonyada üretilen bir model söylesinler öğrenelim bilelim hangi japonmuş o.
    tvs 200 fena gözükmüyor tutarmı aslında bana sorarsan tutmayabilir 9.000 tl fiyat bana biraz çok geldi.ama lastikler işin içine girincede mantıklı gözüküyor.tnt de demişsin onu pek saymıyorum servis sıkıntısı ve kime satıcaksın yani ciddi değer kaybedebilir.

alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    R25'den vazgeçtim önümüzdeki hafta Pulsar 200NS almayı düşünüyorum.

Sizce aynı fiyat aralığında daha iyi bir rakibi bulunuyor mu?

Pulsar 200 ns sahibi arkadaşlardan zorlandıkları, sevmedikleri noktalar hakkında bilgi alabilir miyim?

Yeni başlayan için sizce bu motor nasıldır?
    hocam almayi dusunuyosan ben satiyorum. sahibinden ilan numarasi 275272614. motor hakkinda sormak istedigin herseyide sorabilirsin ozelden cevaplarim

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 km kadardır pulsar kullanmaktayım selam vermek dışında servise gitmedim.stop etme problemi ve denge sensörü problemi bende yok.denge sensörü ileri kmlerde de çıkabiliyormuş ama onunda çözümü var işallah çıkmaz o ses.makina genel olarak olumlu tek sıkıntı fabrikasyona bağlı montaj olayları.yani ne denk gelir nası olur onu bilemem çok çok memnun kalanda var azını açıp gözünü yuman kullanıcılarıda var.60.000 70.000 kmleri sorsunsuz gören elemanlarda mevcut.düz yolda medeni bir şekilde 138 140 yapabilirsin.apaçilik yaparsan ben 150 gördüm dümdüz yolda.
    vs demişsin aslında çok rakibi var ama fiyat olarak hiç bir rakibi yok.duke 200 z250sl cbr 250 inan aradaki paralarla anlatılıcak bir fark yok.tabiki kalite fark vardır. japon japon diyorlar bana japonyada üretilen bir model söylesinler öğrenelim bilelim hangi japonmuş o.
    tvs 200 fena gözükmüyor tutarmı aslında bana sorarsan tutmayabilir 9.000 tl fiyat bana biraz çok geldi.ama lastikler işin içine girincede mantıklı gözüküyor.tnt de demişsin onu pek saymıyorum servis sıkıntısı ve kime satıcaksın yani ciddi değer kaybedebilir.
    Değerli yorumun için teşekkür ederim.
    Bende zaten söylediğin gibi diğer 250cc ler arasında çok büyük bir farkın olmaması ve fiyatı uygun olması nedeniyle buna yöneldim.
    Fakat lastiklerin kötü olması, ayna vs problemlerin olması nedeniyle acaba tnt25 mi alsam diyorum şuan.
    Daha hoş bir görüntü, italyan farkı vs. Tabi piyasada olmayışı, yedek parça servis durumunun belirsiz olması gibi etkenlerde söz konusu.

9 bin pulsara mı verilir yoksa tnt25 e mi sizce ?
    burak burk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tabikide tnt 25

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Değerli yorumun için teşekkür ederim.
    Bende zaten söylediğin gibi diğer 250cc ler arasında çok büyük bir farkın olmaması ve fiyatı uygun olması nedeniyle buna yöneldim.
    Fakat lastiklerin kötü olması, ayna vs problemlerin olması nedeniyle acaba tnt25 mi alsam diyorum şuan.
    Daha hoş bir görüntü, italyan farkı vs. Tabi piyasada olmayışı, yedek parça servis durumunun belirsiz olması gibi etkenlerde söz konusu.

9 bin pulsara mı verilir yoksa tnt25 e mi sizce ?
    Oyle bir ulkede yasiyoruz ki almadan satmanin hesabi yapiliyor ve isler sarpasariyor. Satabilirmiyim endisesiyle insanlar gonlundeki motoru almaya korkuyor. Gozu kor olsun bu piyasanin adamin hevesini kursaginda brakir.Egerki biniciysen gozunu karartacaksin arkasini dusunmeden alacaksin bakacaksin keyfine.lakin reelde oyle olmuyor mantikli dusuneyim Satarken zarar etmeyim dersen 2.eli kuvvetli oturmus modellere bakmalisin. Kuvvetle muhtemel oda pulsar olacak gibi ��

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsardaki beygir şişme japonlar gibi değil
    Pulsar 200ns fabrika verisi 135 zorlasan en fazla 144 bunu ben femiyorum altın elbiseli adam diyor

Tvs apache 0-100 10sn civarı
    Kaliteli abs li çift eksoz kaliteli lastikker

Tvs apache 200 tam 21 beygir
    Arkadaşım aylardır forumu sonsuz zaman sonra alacağın motor için trolleyen adamsın, pulsar forumunda sabahtan akşama kadar soru soruyorsun, kullanıcısı varken sana laf düşer mi?

Kim diyorsa pulsar daki beygir şişme, bi tarafı şişmiş ondan diyor.
    Kendim kadranda gördüğüm 157ye mi inanacağım yoksa sana mı.

Tvs ölü doğum olur pulsarın yanında. Sana tavsiyem hiç düşünme Tvs yi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Arkadaşım aylardır forumu sonsuz zaman sonra alacağın motor için trolleyen adamsın, pulsar forumunda sabahtan akşama kadar soru soruyorsun, kullanıcısı varken sana laf düşer mi?

157 yaptığına inandın mı sahiden? en az 10 km hız farkı var ibrede.
    matrix506xx bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaşlar hız mevzularını tartışmanın alemi yok. Muhtemelen herkes doğruyu söylüyor çünkü şartlar farklı. Motorun son hızını rüzgar direnci belirler. Siz motorunuzla rüzgarsız havada 150 yapmışsanız, karşıdan 10 km hızla rüzgar estiğinde en fazla 140 yapabilirsiniz. Olay bundan ibaret. Bir çok kişi bu denemeleri yaparken eğimli yolda olduğunun farkında bile olmuyor, oysa ki eğim de buna etki eder. Ayrıca 140 yapsa ne olur, 150 yapsa ne olur ? 200 cc motorda yırtına yırtına yapılan 140 neyinize yetmiyor ? Ayrıca 3 - 5 BG'lik farklar performansa ve son hıza sandığınız kadar çok etki etmezler. Bahsi geçen motorlar içerisinde en mantıklı olanı TNT 25. Performans olarak diğerlerini her koşulda geçer. Üstelik 17 litre de deposu var.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Akraba evliliginden sakat dogmus elyin gibj bisey o yahu. Bedavaya verseler alan olmaz onu burda
    ahahaha kahkaha attım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Pulsar 22.53 beygir değilmi tvs ile arada fark yok.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Oyle bir ulkede yasiyoruz ki almadan satmanin hesabi yapiliyor ve isler sarpasariyor. Satabilirmiyim endisesiyle insanlar gonlundeki motoru almaya korkuyor. Gozu kor olsun bu piyasanin adamin hevesini kursaginda brakir.Egerki biniciysen gozunu karartacaksin arkasini dusunmeden alacaksin bakacaksin keyfine.lakin reelde oyle olmuyor mantikli dusuneyim Satarken zarar etmeyim dersen 2.eli kuvvetli oturmus modellere bakmalisin. Kuvvetle muhtemel oda pulsar olacak gibi ��
    Hocam zaten normalde R25 alacaktım. Fakat biriktirdiğim nakit başka bir işte kullanılınca kaldım sap gibi. Gidip 6 ay taksitle pulsar alıp sezonu kapattıktan sonrada satarak, uyguna güzel bir r25 veya gelirse 250RR almayı düşünüyorum.
    Aslında şuan bile gidip alabilirim R25'i ama.. Makine olmuş 15.750. Trafiğe çıkışı 16500. 3500 lirada ekipman oldu sana 20 bin TL'cik.
    En mantıklısı Pulsar alıp mevzuyu 11'e kapatmak, hemde yaya kalmamak diye düşünüyorum..
    1 yılda 2 bin tl zam yedi R25. Kemal sunalın başlık parası mevzusuna döndü bu iş. Biriktiriyoruz, tam alıcaz zam yapıyor zalım Yamaha.
    sheriff87 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS

göstergesi fazla gösteriyor

video kanalından alıntıdır

(Published on Jan 26, 2015
    Bajaj Pulsar NS200 GPS Hız Testi - tanıtım videosuna ek olarak

2:30dk alet GPS 125km gösteriken hız paneli 140km gösteriyordu)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

düz yolda gerçek son hızı

Motosikleti
    honda cbr 250
    pulsar 200 ns de 157 gören arkadaş önce bi doktora görünsün bence nasıl inandırıyorsunuz kendinizi yahu ? birde savunuyorsunuz adam ıkına ıkına 140 küsür yapmış oda gps de 120 küsür çıkmış bu neyin kafası arkadaş sanki babanızın malı
    YZFR25R6, matrix506xx ve abeciMotoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)