Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Neden Sürekli Motorcular Sıkıştırılıyor (Empati)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla sağ şeritten gidiyorsam yoldan çekilmek zorunda değilim, hiç sallamam geçmek isteyen sollayıp geçer. Kaç sefer böyle arkama dayanana elimle sola geç diye işaret ettim, geçti gitti. Olay çıkarmak isteyen olursa onunla da istediği şekilde anlaşırım.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani hiç ayak basılmamış karlı bir alan görürsün ve atarsın kendini içine yatarsın, yuvarlanırsın, çocukça her yerine iz bırakıp bozmak istersin..

Boş yolu görünce bizim motorcular da böyle hissediyor sanırım,
    La şu şeridi de kullanayım,
    bunu da kullanayım,
    burada hiç gitmedi bu lastikler...

Her taraf boş ama sağdan gitmek EGO`muza yakışmaz.. Orta şeritten 70 km/h ile yardırmak lazım..

Arkadan süratli gelende sana göre şerit değiştirmeli. Neden ? Çünkü her yer boş..
    O adam sen önüne çıkana kadar düz gidiyordu..
    Senden hızlılar varsa bil ki yanlış şeritte yanlış sürat ile seyir halindesin ve aynayı takarım sana..

Sonrada ben gibilerin arabasının 2 kere aynası kırılır..

Şehir içinde ışıklara bir öküz yanaşıyor, yol 2 şerit ama adamın ne sağına nede soluna girebiliyorsun. Ortalama duruyor.
    Sen istediğin kadar bu ülkeye 8 şeritli yol yap yol kullanımını bilmeyen bu öküzlere dar gelir.

eren3736 ben olaydım 3. aynayı da sana takar geçerdim.
    Sağ şerit senin, 3. şerit değil..
    Sen ne saçmalıyorsun ben ne yazmışım sen neyden bahsediyorsun yok karlı bir alan görürsün yuvarlanırsın felan. Ben o yolun her metresini biliyorum bir bildiğim varki 3.şeritten gidiyorum sağ taraftan devamlı yol ayrımları çıkıyor 80 le giderken yolu kaçırıp şerit değiştirmeye çalışırken refüje girmek istemediğimden 3.şeritteyim . Ne tarafınla okuyosun bilmiyorum ama yol bomboş dedim solumda iki şerit boş yani o ıssız yolda adam benle yapışık şekilde 1 km kadar gitti
    Lafa bak 'O adam sen önüne çıkana kadar düz gidiyordu' Böyle bir saçmalık olabilirmi ya bu neyin kafası .Sanki ben 50 ile gidiyorum. Sırf o adam direksiyonu biraz çevirmesin yorulmasın diye ben 4 ŞERİTLİ yolda en sağda neden tehlike alıyım. Neden o adama demiyosun kardeşim sen 80 üzeri hızda gideceksen sol iki şeritten birini kullan diye

Ulan sabah sabah şu yazdıklarınla akşamki arabadan daha çok sinirimi bozdun varya sana ne desem boş beynin kadar boş. Umarım birgün trafikte karşılaşırız yada bir motora takmaya çalışırken bariyerler sana takar da burdan konularına başsağlığı yazarız..
    mete_han bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    (bkz:ironi)
    mete_han bunu beğendi.

Adam gibi adam Metahan(dro^^) , son ahvallere ilişkin empati üzerine bişeyler çızıktırmadan evvel bi arayayım didim , (huyum kurusun ben bunu hep yapmaya çalışıyorum) taam olmasada aşağı yokarı gündeme uygun bişeyler yazılmış , okunsun bari.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Yeni moda oldu artik her kafasina go pro takan youtuber olup macera aradigi icin maalesef motosikletlilere tepki daha da artiyor,gecen elemanin biri kafasinda kamerayla basbakanlik konvoyunun arasina girmeye calisiyor sagindan konvoy araclarini gecmeye calisiyordu durum boyle olunca hersey mubah.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Geçende tekirdağın girişinde çanakale tarafından olan girişte motorun üzerine hafif yatmış 150-160 en sol şeritden gidiyorum.
    Havada acaip de rüzgar var , rüzgar beni sol şeritin sağ tarafına doğru attı ,

İyi aile çocuğu olan bir merso lu ga..t kendisine yol verdiği zanederek o ufacık aracıktan sıfır olarak geçti ,

Merso ile aramda 10cm en fazla 20cm görünce yüregim ağzıma geldi ,koltukda hafif bir nemlenme yani :(

Sonra bu hayvan oğlu hayvan çevre yolundan devam etmedi tekirdağ sapagından içeri girdi. Yani bu it oğlu it 3-4 KM için beni o tehlikeye atmış,
    Takip edip aynasını eline vermeyi düşündüm ama bana yakışmaz diye yapmadım ama hala içimde acaba aynasını eline versek de kendisine ders mi olsaydı diye düşünüyorum , Bir musibet bin nasihatdan evladır, ilk ışıkta hatasını anlat ikinci ışıkta aynayı ver eline vın...

Şehir içine girince her türlü o aynayı eline alırdı şehirde ışık süreleri hem çok uzun hemde trafik sıkışık oluyor.

Hala acaba aynayı eline versemiydik diye düşünüyorum

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçende tekirdağın girişinde çanakale tarafından olan girişte motorun üzerine hafif yatmış 150-160 en sol şeritden gidiyorum.
    Havada acaip de rüzgar var , rüzgar beni sol şeritin sağ tarafına doğru attı ,

İyi aile çocuğu olan bir merso lu ga..t kendisine yol verdiği zanederek o ufacık aracıktan sıfır olarak geçti ,

Merso ile aramda 10cm en fazla 20cm görünce yüregim ağzıma geldi ,koltukda hafif bir nemlenme yani :(

Sonra bu hayvan oğlu hayvan çevre yolundan devam etmedi tekirdağ sapagından içeri girdi. Yani bu it oğlu it 3-4 KM için beni o tehlikeye atmış,
    Takip edip aynasını eline vermeyi düşündüm ama bana yakışmaz diye yapmadım ama hala içimde acaba aynasını eline versek de kendisine ders mi olsaydı diye düşünüyorum , Bir musibet bin nasihatdan evladır, ilk ışıkta hatasını anlat ikinci ışıkta aynayı ver eline vın...

Şehir içine girince her türlü o aynayı eline alırdı şehirde ışık süreleri hem çok uzun hemde trafik sıkışık oluyor.

Hala acaba aynayı eline versemiydik diye düşünüyorum
    Madem aynasını indircek fırsatın vardı hattasını söylicek fırsatında vardır baktın atar gider ver eline o zaman

Her zaman önce insanlık sonra orman kanunları
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)