Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuar Yuzumuze Gulmedi. Ekipman....

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar Merhabalar.
    Ekipmanlari yenilemek icin fuari bekledik ama gittik baktik bisey bulamadik.. indirim adi altinda satilan guncel fiyat listesi ile karsilastik... (ortalama)

motomax da satilan

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu3113

kullanan var mi ? marka kalitesi nedir nasildir.... veya bu fiyat araliginda (max.. 650)
    onu alacagina sunu al dedigin mont var mi ? arastirma yaptim ama eksik kacirdigim bisey olabilir (deri olmasi zorunlu degildir) diye danismak istiyorum..

Tesekkur ederim .. iyi forumlar....
    safak3457 bunu beğendi.
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    http://www.mototalonline.com/Adrenalin-Siyah-Beyaz,PR-1803.html

Bu montu kullanıyorum dainese deri alana kadarda kullanacagım sağanak yagmurda kullandım soguk havada kullandım ve memnunum yagmurda su gecırmedı soguk gecırmıyor gıbı bırsey 4 mevsım mont sırt korumalıgıda var onerırım

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Dostum 650 liraya deri bulduysan alacaksın, bunun horgucsuz olanı 500kusurdu sanırım.
    Başka markada bu fiyat aralığında yok.

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...rch=g%20laguna

Ben bundan alıcam ama bu site pahalı örnek olsun diye attım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.mototalonline.com/Adrenalin-Siyah-Beyaz,PR-1803.html

Bu montu kullanıyorum dainese deri alana kadarda kullanacagım sağanak yagmurda kullandım soguk havada kullandım ve memnunum yagmurda su gecırmedı soguk gecırmıyor gıbı bırsey 4 mevsım mont sırt korumalıgıda var onerırım
    ahan bahar ahan yaz ? deri mont yazın ne yapacaksınız ? bende düşünyorum ama sıcak ne yapacağız ?

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    4riders armor deri modelini tavsiye ederim.Taş gibi sağlam ,kaliteli monttur.Hörgüçlü montla cbr 125 sürersen güldürürsün millete kendini .Al armor deriyi dua edersin abine

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahan bahar ahan yaz ? deri mont yazın ne yapacaksınız ? bende düşünyorum ama sıcak ne yapacağız ?
    Hiç deri mont kullanmadım ama dainese bile lükse kaçtığı için dainese alan yazlık kışlık ayrı alır dıye dusunuyorum ama paylastıgım mont ıcını falan cıkararak yazın rahat oluyor fakat yazını marmaris ve kuşadasında gecıren bırı olarak sadece sehırler arası yolda kullanıyorum gündeliği hakkında bısı dıyemem
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Linkteki ceket nasıldir bilgim yok kullanmadım. Cevremde kullananda yok. Ama mumkunse deri ilk tercihiniz olsun derim ben, sürtünme olayında derinin tekstilden çok daha iyi iş göreceğini düsünüyorum kendi adıma.
    Yazın biraz zor oluyor ama dayanılmayacak gibide değil. Ben yazında deri kullanıyorum. Ölmedim sıcaktan. (Dainese laguna evo pelle lady kullaniyorum) Ayrica sirt koruma pedi varmis. Yanilmiyorsam o yumuşak yapili bisey asla sırtlık görevi görmez o pede güvenme.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Ben impactec 2. seviye sirt koruma pedi aldim..bir saat kadar fuarda kaldim cok arastirma sansim olmadi ama 45 tl ye hesapli geldi.tekstil montun icine koydum. onun haricinde ben de cok hesapli seyler bulamadim acikcasi..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Aslında yüzünüze gülmeyen fuar değil, Türk Lirasının değeri.

Çok değil, üç sene önce TL tam iki kat daha değerliydi. Şimdi fiyat listesini alın, ve herşeyi ikiye bölün. Motorsiklet fiyatları dahil.

Bu gidişle üç sene sonrasını düşünemiyorum...
    beko12345 bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Genel olarak ellerinde kalan ürünleri/bedenleri fuara getirip indirim adı altında satmışlar. Aslında vatandaştan ziyade stoklarını eriten firmalar burada daha kârlı. Sonuçta dolar kaç lirayken aldıkları ürünleri şimdi satıyorlar. Biz de seviniyoruz filan.

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Ben aynısını kullanıuyorum. Şimdilik Bir sıkıntısını görmedim. Kasım ayında 720 TL ye almıştım sanırım motorla beraber.
    Montun içine ayrıca knox un sırt korumasını aldım. Uyumlu zaten.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Fuarda indirimli mal satılması tamamen şehir efsanesidir. Fuarın avantajı bütün satıcıları marka ve modelleri bir arada görmek, karşılaştırmak , denemek imkanı vermesi. Asıl indirim fuar sonrası olur. 1 hafta daha bekle. Satıcılar mallarını dükkana geri taşıyıp kahvelerini içtikten sonra maliyet hesabı yapmaya başlayacaklar ve masrafı çıkartmak için de indirime gidecekler. Tanınmış siteleri takip et.
    Nuansiyen, matrix506xx ve safak3457 bunu beğendiler.

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda indirimli mal satılması tamamen şehir efsanesidir. Fuarın avantajı bütün satıcıları marka ve modelleri bir arada görmek, karşılaştırmak , denemek imkanı vermesi. Asıl indirim fuar sonrası olur. 1 hafta daha bekle. Satıcılar mallarını dükkana geri taşıyıp kahvelerini içtikten sonra maliyet hesabı yapmaya başlayacaklar ve masrafı çıkartmak için de indirime gidecekler. Tanınmış siteleri takip et.
    Ben motomaxtan % 25 indirime bot ve eldiven aldım abi , her ğün girip her yeri kontrol ediyorum motoru almadan ekipman alıyorum 1 - 1.5 ay var motoru almaya o zamana kadar böyle indirim kovalıcam
    safak3457 bunu beğendi.
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre abi yorumlarına hastayım ! Atira ne durumda
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Horgucsuz modelini alayim mi 599 tl deri ?

Motosikleti
    henüz yok :/
    hoca motor hangisi ona göre bişey söylüyelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

hörgüçlü modeli genelde yarışçılar kullanıyor yani çok absürt kaçabilir ha bide yazın da baya sıcak olur revitin yazlık bi montu vardı onu önerebilirim http://www.motosikletaksesuarlari.co...yah_13130.html

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Bende fuardan 4-Riders'in hörgüçsüz deri montunu aldım 600 Liraya. Bundan aşağıda deri bulmak zor zaten. Geçen seneki fuarda'da kask almıştım. O zaman bayağı indirimli olmuştu ama bu sene pekde indirim göremedim ben. Montun fuardaki fiyatı aldığım firmanın internet satış fiyatıyla aynı. Boşu boşuna yanıma yük ettim desem yeridir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)