Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HGS kartını nereye koyuyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Montun ön göğüs cebinde ruhsatın içinde duruyor.
    Şimdiye kadar sadece 1 kere okudu, Çamlıca'dan girip Şekerpınar'dan çıktığımda. 5dk sonra gerisin geri tersi yönden döndüm, bu sefer okumadı. Bakıyorum kafasına göre bakiye bir azalıyor bir azalmıyor.

Yalnız Cumartesi günü 3. köprü yolundan Riva'ya gittim, girişte okumadı - arkama bi araba geldi onunkini okudu açtı sanırım. Çıkışta gişedeki kızla konuştum, motosikleti okumuyo bizim sistem pek dedi. Bu ne saçma iş be. Nakit ver diyo, yok dedim nakit. Fiş kesti bununla bankaya git diyor.. Online ödeme de yok, ziraat ya da halkbank şubesine gidecekmişim. Peh, işsizlikten ölüyodum zaten angarya lazımdı.

Ya bir de ne geçiş yaptığımın dökümünü alamıyor muyum bir yerden? bakındım internette sürekli ihlal geçiş sorgulama var, ihlal değil hepsini görmek istiyorum ben?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf

Buradan tüm geçişlerinizi görebilirsiniz.
    Bazıları HGS kartını yanına almıyor bile.Bende okutacam diye kendimi kasmıyorum.Okumazsa plakadan düşer plakadan okumazsada bedava geçmiş oluruz.
    killingroad bunu beğendi.

becytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000RR
    Kart ruhsatın içinde ceketin iç cebinde duruyor. Sistem kartı hiçbir zaman okumuyor. "Bazen" arkadan plakadan düşüyor, bazen hiç düşmüyor. Hep 1. sınıf kesiliyor, biraz birikmesini bekleyip sonra telefon açıp tümününün indirimini yaptırıyorum. Otobanda ara çıkışlardan çıktığımda da sonradan plakadan doğru çıkışa göre hesaplıyor. Benim deneyimim bu şekilde.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/hgs.jsf

Buradan tüm geçişlerinizi görebilirsiniz.
    Bazıları HGS kartını yanına almıyor bile.Bende okutacam diye kendimi kasmıyorum.Okumazsa plakadan düşer plakadan okumazsada bedava geçmiş oluruz.
    Burdan bi daha üyelik mi oluşturucam şimdi? Beh... Girmiştim buraya da, yukarıda ihlal yazınca sadece "ule burda da yok" deyip çıkmıştım.

Teşekkürler, bakalım başvurduk değerlendiriyorlar :p

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)