Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Maltepe Sahilde Motosikletlere Ceza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Bir şey demek, cevap vermek zorunda değilsiniz. hakaret etmeyin yeter. ben kafamda konuyu çoktan kapattım siz de öyle yapın en iyisi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pişkinlikle ne alakası var. Sanki hepiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız. Burda kafasına kamera takıp etrafına atarlanan bebelere alkış tutarsınız, sonra gelir sizi aşağılayan polise destek çıkarsınız. Ben burda kesilen cezadan şikayet etmiyorum. Yavaş yavaş kaldırımdan gittim evet cezasını da öderim ama öyle akıl sağlığı yerinde değil bunların, falan biraz ağır oluyor kimse kusura bakmasın. Size de yapılsa aynı şekilde tepki verirdiniz. Polis görevini yapmasın diyen mi var. Yapsın ama önce karşısındakini insan yerine koysun.

Bu mesajı yazan ve beğenen ezikler sizi de görürüz.
    Hadi hoşçakalın.
    Boşverin hocam,dikkat ederseniz,hep aynı tayfa ve yorum sahibinin kafa hep aynı Dikkatli olmak gerek,geçmiş olsun

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ceza iyidir

Şimdi biraz ters mantık bakmak lazım.. Otobandan araba geçmiyor diye yayaların orta şeritten yürüdüğünü düşünecek olursak, bu durum olmaz değil mi ? O yüzden kaldırımda bisiklet yolunda motosiklet ile gitmek te olmaz. Bende k. yalı da oturuyorum 1-2 kez hafta sonu çok yoğun olduğu için kaldırımdan gitmişliğim var bisiklet yolundan ama, doğru değil tabiki. Demek istediğim orada yaya yada bisikletin olmaması hafifletici ya da geçerli bir sebep olamaz.
    Themis gibi adamsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:23 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen yaz bende yedim 130 tl .benimki bisiklet yoluda degil.sadece arac trafigine kapali yola girdim.Aglamadim cunki benim hatam levhayi gormemisim.Seve seve gittim odedim valla.

Bir yere girilmeyecek ise girmeyeceksiniz.Motosiklet ile ,motosikletin girnesi yasak olan bir yerde,birisi cocugunuza kariniza carpsa adami parcalarsiniz.O yuzden gitmeyin kardesim kural kuraldir
    Macit doğru diyor Bir yere girilmeyecek ise girmeyeceksiniz kesinlikle katılıyorum. Ama kafama bişe takıldı arabalarında motosikletlilere girmesi yasak olmasına rağmen laabbs diye giriyorlar bizdemi levha taktırsak acaba kıçımıza

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:27 ----------

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldırıma çıkmayalım da ne yapalım. O trafiğe girecek olsam ben niye motor kullanıyorum.
    'Saygı göster, saygı gör.'

motörcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bence haksızsınız.Ben hem bisiklet hem motosiklet hem otomobil kullanıyorum. Bisiklet yolunda bisiklet dışında bir taşıt ya da yayanın ilerlemesi hem uygun değil hem de yasalara ters. Kanunun gereğini uygulayan devlet memurlarına saygı duymalıyız.Polisin yaklaşımını beğenmeyenler ,polise ne tür yaklaşımlarda bulunuluyor, bunu da gözardı etmesinler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler