Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aliexpress alpinestars eldiven

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha yzf R-25
    İyi günler.arkadaslar bu ürünü aliexpressten satın almak istiyorum http://www.motovento.com/urun/size-o...oves-ALP000285 görüdgünüz üzere türkiye fiyatı epey pahalı aliexpresste ise 32 dolara buldum 95 tl civarına geliyor fakat aliexpreese güvenebilir miyim sizce ? https://tr.aliexpress.com/item/New-arrival-Men-GPX-Leather-Gloves-Motorcycle-Street-Racing-Motocross-Motorbike-Bicycle-Cycling-Gloves/32641035192.html buda aliexpress linki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    aliexpres guvenli bir sitedir fotograftaki urun genelde ayni gelir ama cakmadir o ona yakin replika yani bende 54 dolara siparis verdim adamlarin bayrami varmis 21 ine kadar hic bir urun yollamiyolar gelince size ulasirim isterseniz kalitesini felan merak ederseniz

Motosikleti
    Yamaha yzf R-25
    aynen bi arkadasımda replika olaiblr demişti ama sonucta kalitesi olmadan ne işe yarar ki eldiven kararsız kaldım

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    bir video var cakma alpinestars vs orjinal yaz kalitesini gorursun parasini hakediyor bence o replika

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alın alın replika eldivenleri,malzemesi yazar üstünde nylon ve pamuk imalatı hepsi

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alın alın replika eldivenleri,malzemesi yazar üstünde nylon ve pamuk imalatı hepsi
    Yoo avuç içi deri.

Motosikleti
    Yamaha yzf R-25
    ben 140 km ile düştüm sadece parmagım kıraldı allaha cok şükür o da eldiven olmadıgı içindi onun için şimdi bu replikayı almaktansa daha uygun fiyata güzel bişey bakıcam sanırım teşekkürler yorumlarınız için

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo avuç içi deri.
    Gercek deri olma ihtimali dusuk. Unutmayin, sahte urun aliyorsunuz. Adamlarin birincil amaci goruntu, mumkun oldugunca gercegine benzemesi. Yoksa guvenlik ve kalite degil. Gerceginin fiyati belli.

Gercek deriyse bile yarma deridir. Gunumuzde cogu cuzdan, spor ayakkabisi, kemer, koltuk oyle zaten. Deri yatay olarak bircok parcaya bolunuyor. Sonra islemden gecirilip cilalanip piyasaya suruluyor. Deri gercek olmasina gercek deri. Ancak derinin sadece en tepesi (top grain) surtunmeye ve parcalanmaya dayaniklidir. Alt kisimdaki lifli tabaka yirtilir gider.

Guvenlik icin sahte urun almayin. Alpinestar olmayversin, ama kimin yaptigi belli olsun.

Bir de boyle alengirli eldivenlerin bir suru dikisi korumasi vs. oluyor. Orijinalleri bile bazen rahatsiz. 1 saat kullanip cikarinca insanin elinde bir suru iz olusuyor. Sahtelerini dusunemiyorum bile.
    gursus ve Onurhan D bunu beğendiler.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bende aldım deri falan değil,yanlış bilgilendirmeyin birde arkadaşlar ürün 900 lira satış fiyatı var aliexpresten 150 liraya satın alıyosun sencede bunun orjinal olma ihtimali Türkiyenin AB ye girme ihtimalinden bile daha düşük değil mi ? yüzde birmilyon replika.

ben aldım kullanıyorum kaza yapmadan ne derece güvenli bilinmez,ama şekil şemal güzel,bilek koruması ile yumruk koruması iş yapar,avuç içi zayıf.

Motosikleti
    Yamaha yzf R-25
    aynen dostum başka birşey bakıyorum önemli olan güvenlik şekil şukul 2. plan

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Avuç içi deri alsanıza olm addsssddfsaaasd
    Darkfriairs bunu beğendi.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avuç içi deri alsanıza olm addsssddfsaaasd
    O paraya vardıda biz mi almadik hshsjsj

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bu eldivenin aliexpress te ki bedeni nedir? Tr ortalamasında medium elim var, ne ölçü de sipariş vermek lazım L mi?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eldivenin aliexpress te ki bedeni nedir? Tr ortalamasında medium elim var, ne ölçü de sipariş vermek lazım L mi?
    ürünü incelerseniz beden listesi en altında var

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Listeye inceledim yanlış anlamadıysam beden normal Türkiyede ki bedenlerle aynı. S-s m-m

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    beyler bütçe varsa tabiki kaliteli hakiki deri eldiven alın en mantıklı olan,ben idareten aldım riskin farkındayım,

karşıyakalı dostum ben trde kullandığım aldığım eldivenlerde hep m giyıyordum,bu eldivenin ölçüm tablosundan ölçtüm yine m e denk geldi ,ürün geldi denedim ve elime tam oldu,ölçüm tablosuna ürün linkinden bak, palm yazan yere göre karşılaştır,palm el ayası yani avuç içi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)