Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Böyle Kilitlemem Uygun mudur ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sahrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    ARKADAŞLAR SELAMIN ALEYKÜM ÖNCELİKLE MONDİAL MH DRİFT MOTORSİKLETİMİ YENİ ALDIM VE YANINA FARKLI FARKLI GÜVENLİK ÖNLEMLERİ TEMİN ETTİM AMA ALDIĞIM ABUS KİLİT MALESEF ÇOK KALIN VE MOTORUN ŞASİSİNDEN SIĞMIYOR GEÇMİYOR SADECE ALTTA MOTORUN KENARINDA HAFİF BİR BOŞLUK VAR BİRTEK ORADAN GEÇİREBİLDİM AMA BANA ÇOK GÜVEN VERMEDİ AÇIKCASI VE EN SONUNDA BÖYLE BİR ÇÖZÜM BULDUM MOTURUN ALTINDAN DOLAYIP BENZİN DEPOSUNUN ÜSTÜNDEN GEÇİREREK SOKAK DİREĞİNE(CAMIMIN TAM ÖNÜ)BAĞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM , ZİNCİR DİREKSİYONA GİDEN ŞASİ DEMİRİNİN ALTINDA OLDUĞU İÇİN DEPOYU SÖKSELER BİLE ZİNCİR ŞASİNİN ALTINDA OLACAĞI İÇİN ÇIKARTAMAZLAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SİZCE BÖYLE BAĞLAMAMIN BİR SAKINCASI VARMIDIR ?

NOT : ALARMLI DİSK KİLİDİM , 2 TANE ALARMLI ASMA KİLİDİM ,GRADE 80 ZİNCİRİM VAR
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ataykaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zincir zor kesilir iyi ama direği kesebilirler daha kolay olur.

şaka ya bişey olmaz inşallah , iyi önlemler almışsınız. Kazasız belasız kullanın.hayırlı olsun.
    Sahrem bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    Gecenin bir vakti üşenmeden cevap attığınız için çok teşekkür ederim direk sıradan elektrik direği gibi değil , sokak lambası olduğu için 2 kolumun birleşiminden daha kalın diyebilirim oyüzden direği tercih ediyorum hatta abusun wba 100 denilen yere sabitleme şeyini aldım ama direk daha güven verdi yaklaşık 300 kiloluk demiri sökeceklerini sanmıyorum sökseler bile taşıyamazlar Gerçekten çok önlem aldım abus tek başına yetmez dedim grade 80 de sipariş ettim ondan sonra şöyle 150liralık bide alarmlı disk kilidi aldım , ayrıca motorun selesinin altında biryer var orayada alarmlı asma kilidi takıyorum maksat hırsıza süpriz olsun kısacası 1 abus 1 grade 80 1 alarmlı disk kilidim 2 alarmlı asma kilidim var ayrıca yanına 1 alarmlı disk kilidi daha alıp hırsızlar tarafından küfredilmeyi bile kabulleniyorum Sizce fotoğraftaki gibi bağlamamın bir problemi olur mu ? Yani nasıl diyim hırsız şöyle yapsa götürebilir diyeceğimiz bir açıklık varmıdır acaba çok teşekkür ederim şimdiden.
    mehmetenis bunu beğendi.

ataykaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar kilidi görünce hırsız hiç uğraşmaz bence rahat olun ama illa bir önlem daha alayım dersen takip sistemlerini inceleyin derim.

Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    Çok teşekkür ederim saolun.
    ataykaan bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bankalarda bile bu kadar kilit yok saka bi yana kazasiz belasiz surusleriniz olsun,hayirli olsun, bende en az uc zincir ve alarm takiyorum gece rahat uyumak icin ev de 9. Kat oldugu icin sikinti buyuk ;) ben birde kamera almayi dusundum. Bir de turkcel Turk telekom gibi sirketler gps li zamazingolar(adi aklima gelmedi kusura bakmayin) satiyorlar, tek sarj ile 3 gun calistigi soyleniyor.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankalarda bile bu kadar kilit yok saka bi yana kazasiz belasiz surusleriniz olsun,hayirli olsun, bende en az uc zincir ve alarm takiyorum gece rahat uyumak icin ev de 9. Kat oldugu icin sikinti buyuk ;) ben birde kamera almayi dusundum. Bir de turkcel Turk telekom gibi sirketler gps li zamazingolar(adi aklima gelmedi kusura bakmayin) satiyorlar, tek sarj ile 3 gun calistigi soyleniyor.
    Bu kadar kaasmayın, kasko yaptırın rahat rahat uyursunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

Kasko işin en garanti bölümü tabi. Gövdeden direk bağlamışsınız kilidi bence sorun yok, alarmlı disk kilidi de var. Herşey yolunda merkez

Motosikleti
    gt250r
    Bence çokta abartmayin,hırsızlar gurur meselesi yaparsa sıkıntı :D
    eren3736 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Olayı abartıp motorun yarısını sökseler bile o kilidi oradan çıkartamazlar. Ya kilidi kesecek, kıracak. Ya da bağladığın yeri kesecek.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    1 zincir 1 alarm yeterli olur

denizsrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    İyi hoş bağlamışsın sıkıntı olmaz da motor sıcakken nasıl bağlayacakcaksın stop ettiğinde? Yani motor bloğu sıcakken zincirin kılıfını eritmeyecek mi?

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Güvenlik,motosikletten pahalı hshdddasjd

Motosikleti
    Mondial MH DRİFT 125
    Evet yaklaşık 1.000tlden fazla tutan bir güvenlik önlemi aldım motor fiyatının yarısı nerdeyse ama hergün bu forumlarda daha yeni alınan fıstık gibi motorların sahiplerinin yanı başında alınıp götürüldüğünü okuyunca içim cızlar oldu allah kimseyi bu duruma düşürmesin bende düşündümki motorum gideceğine param gitsin en azından rahat uyuyayım istedim yorumlarınız için saolun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)