Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Senin Yerin Sağ Şerit Diyen Kişiyle Aramda Geçenler (Videolu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Videoda alt yazıyla anlattım herşeyi arkadaşlar, benim bir yerde hatam varsa söyleyin bilmek isterim (soldan yavaş gidiyorsun demeyin çünkü viraj ve trafik lambaları var hız sınırı 20km/s).

6-12 yaş arası çocukları böyle bir insan taşıyor ona üzülüyorum.

(ALT YAZIYI AÇMAYI UNUTMAYIN)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    şöyle insanlarla konuşmaya çalışmayın bence, bas kornana el kol yap geç.. Sen her insanı ''insan'' yerine koydukça sen daha çok sinirlenirsin.
    OnurTr, GB79, Peder ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Videoyu izlemedim ama açıklamadan anladığım kadarıyla adam tam bir gerizekalı.

Hergün trafikteki bu tip gerizekalılrla tartışmak insanı yoruyor.Birisi diyor sen motorlusun sağdan gitceksin, birisi diyor soldan gitceksin, birisi diyor aralardan gitceksin, birisi diyor motor sürerseniz ezilmek zorundasınız..... Böyle eğitimsiz köpekleri sağa çekceksin belinden silahı çekip vurcaksın o derece doluyum bu konuda
    tinerci bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Mamba09, BESTAPO, r48 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Ben bir insan gormedim ki karsida.. siz hayvanlarla ciceklerle konusunca bile sizi bir sekilde anlarlar. Ama tek isi iliskilerinde konusarak anlasma olan insan evladi neden bu kadar vurdumduymaz . Sizin yapmaniz gereken gerekli yerlere bu videoyu yollamak o serviste benim cocugum da olabilir ben neden insanliktan nasibini almamis bu tur yaratiklara canimi teslim edeyim. Allah islah etsin, kazasiz belasiz surusleriniz olsun.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duygulara tercuman :D :D :D 😀😂
    OnurTr bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir insan gormedim ki karsida.. siz hayvanlarla ciceklerle konusunca bile sizi bir sekilde anlarlar. Ama tek isi iliskilerinde konusarak anlasma olan insan evladi neden bu kadar vurdumduymaz . Sizin yapmaniz gereken gerekli yerlere bu videoyu yollamak o serviste benim cocugum da olabilir ben neden insanliktan nasibini almamis bu tur yaratiklara canimi teslim edeyim. Allah islah etsin, kazasiz belasiz surusleriniz olsun.
    Ettim hocam da bunlara işverenler de çoğunlukla aynı.
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    adam camı açtığında neden kibar konuşuyosun küfür etseydin ya...

bende birkez buna benzer bi olay yaşadım öyle bir küfür ettim adam mala bağladı sonra tın tın devam etti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    sana tavsiyem ciddi anlamda söylüyorum !!
    plakasından ulaşım yaptığı okulu bul servisçilere kayıtlıdır o yüzden güzergahını ve okulunu bulman zor olmaz.öğrencileri taşıyan ailere bu cd yi ilet.ayrıca okul müdürüne ve servisçilerede iletebilirsin.ne değişir dersen ekmeğiyle bir ihtimalde olsa oynayabilirsin.
    2move bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam camı açtığında neden kibar konuşuyosun küfür etseydin ya...

bende birkez buna benzer bi olay yaşadım öyle bir küfür ettim adam mala bağladı sonra tın tın devam etti
    İstanbul trafiğinde küfürle bir yere varılmıyor hocam, kibar konuşarak ta varılmıyor aslında da karakterim bu, ters bir şey söylese böyle konuşmazdım, belki ders alır diye uyarıyorsun 400m sonra yine adam aynı şeyi yapıyor.
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Böyle durumlarda muhattap olmayın direk plakayı polise bildirip trafiği tehlikeye soktuğunu belirtin

Motosikleti
    gt250r
    Arnavutkoy sahil yolu orası yanilmiyorsam,gerçektende hızın çok düşük o kadar yavaslamani gerektirecek sert bi virajda yok oralarda.yerlerde ıslak sağdan sağdan gitsen böyle şeylere maruz kalmazsin,2 araçta solluyor çünkü arkadan hızlı geliyorlar ve yerler ıslak olduğu için onlarda riske girip fren yerine sollamayi tercih ediyor.malum siyah araç sollamak yerine yavaslasa o servis kesin girerdi siyah araca.
    nokiaxxx, RAMİREZ, Memento-Mori ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    22.000 km istanbul trafiği tecrübeme dayanarak söylüyorum.
    Kesinlikle uğrasdığınıza değmez kardeşim öküze insanlık ogretemessin.

Hareketlerinden suphelendigim biri varsa ya geçip uzaklasmaya bakarım yada gerekirse durur gitmesini beklerim, öyle yapmanizida tavsiye ederim.

Büyük balık küçük balığı yer kuralını benimseyin trafikte, çünkü öyle oluyor.

Kamyon>otobüs>araba>motosiklet>bisiklet>yaya

Ben yaya olarak hakkim olduğu halde hiç bir aracın önüne atlamam kimse de atlamaz zaten.
    Araba kullandığım zamanda hiç bir kamyonun önüne atlamam yol benim hakkim diye.

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

Emniyete ihbarda bulunabilirsiniz.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Banada denk geldi bugun. Bitane onumde haci muro sola yanasmis iyice bende seritten sagindan gececekken park edicem diye bi kirdi allah kitap tutamadim o an yanina durdum sen yavas gitmek zorundasin diyor, bi vursam ölücem ... diyincede Allah korusun oglum niye ölüyorsun diyor, keyfime ölüyorum ak

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hocam okul servislerine, minibüsçülere falan bırak uzak dur. ben okul servisiyle tekme tokat kavga ettim trafikte. dava devam ediyor. kesin ceza alacağım, çünkü servisinde taşıdığı üniversiteli kızlar ona şahit oldu. ki adam benim motora çarpıp geçti diye kavga çıktı.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hocam yerler ıslak regal ile zaten hızlıda gidemezsin sol şeridi işgal etmesen iyi olurmuş senden hızlı araçlar olacak o yolda, seninde solu kapatıp gazlamana da ihtiyaç yok zemininin durumu belli..

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arnavutkoy sahil yolu orası yanilmiyorsam,gerçektende hızın çok düşük o kadar yavaslamani gerektirecek sert bi virajda yok oralarda.yerlerde ıslak sağdan sağdan gitsen böyle şeylere maruz kalmazsin,2 araçta solluyor çünkü arkadan hızlı geliyorlar ve yerler ıslak olduğu için onlarda riske girip fren yerine sollamayi tercih ediyor.malum siyah araç sollamak yerine yavaslasa o servis kesin girerdi siyah araca.
    İlk mesajımda belirttim hız sınırı 20km/s ve ben fren yapmadım ki araçlar fren yapmak yerine sollamayı tercih etsin, zaten ıslak yolda 90km/s civarıyla gidiyorlardı.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk mesajımda belirttim hız sınırı 20km/s ve ben fren yapmadım ki araçlar fren yapmak yerine sollamayı tercih etsin, zaten ıslak yolda 90km/s civarıyla gidiyorlardı.
    http://i.hizliresim.com/4b6gkY.png
    Haklı ve ölü olmak istemiyorsan yolun durumuna göre gitmelisin sevgili dostum, adam haklıydı demesinler arkandan
    cbr1907, GB79 ve Crenox bunu beğendiler.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Bu geçişten daha yakın ve hızlı olarak bizde motosikletle sürekli geçiyoruz. Onlar bize laf ediyorlarmı. Geçmekte var geçilmekte böyle muhatap olup takarsanız kendinizi strese sokarsınız sadece.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)