Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

şahin motorsiklet hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS (2015)
    sakın haaa alışveriş yapmayın bu dolandırıcılardan..ben malesef bu hataya düştüm. üç adet ürünü havale ile aldım. kargoya verceklerini söylediler.. ürün gelmeyince takip no istedim. yıldız diye biri ne almıştınız diye sordu ve tamam ben arayacağım dedi. günlerce aynı şekilde beni oyaladı.aramadı hatta ürünleri yollamadı..sonunda ürün 12. günde geldi fakat kargo ücretsiz olmasına rağmen 26 tl ücret çıktı. aradım. bayan pişkin pişkin kargoyu bana yazın ürünü alın diyo. dedim yaptığınız çok ayıp.fakat ne fayda utanmaları kalmamış.hala ürünü alın diyo. geri yolladım ve para iade talep ettim. beklemedeyim. 2 adet internet siteleri var. şahinmoto ve şahinmotorsiklet.... çok terbiyesiz ve yalancılar arkadaşlar.. sadece uyarmak istedim..
    oenaj, wing41, eming26 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uyari icin tesekkurler,gecmis olsun.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bu şefezsizleri topluca bir troll lemek lazım belli ki akıllanmayı düşünmüyorlar.İnci sözlüğe yazayımda halletsinler böyle şeyleri çok seviyorlar.
    aruzlu61 bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    şahin motor hakkında zaten olumsuz yorum cok ne yazıkki
    aruzlu61 bunu beğendi.

Motosikleti
    cayma bildirim dilekçesi yolladım posta ile.10 gün içinde iade olmaz ise tüketici haklarına başvuru yapacağım...adamlar NE YAPARSAN YAP,ZATEN DAVA 3 YIL SÜRER diyo.. bu tip firmalar nasıl hala satış yapabiliyor. birde 2 tane internet satışı var... bacanağım bile 30 liralık ürüne 35 lira kargo çıktı geri gönderdim ama paramı geri vermiyolar dedi..4 ayrdır iade yapmamışlar onada...haram zıkkım olsun onlara o paralar.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şefezsizleri topluca bir troll lemek lazım belli ki akıllanmayı düşünmüyorlar.İnci sözlüğe yazayımda halletsinler böyle şeyleri çok seviyorlar.
    Hee seviyoz hafız nolmuş ?
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ulan adamlar sinekden yag cekseler mutlu oluyorlar.Sizde hala gidip alisveris yapiyorsunuz.Sen hatayi kargoyu almamakla yapmissin.Millet parayi oduyo kargosu gelmiyor,sana en azindan malzeme gelmis haha

Alıntı aruzlu61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cayma bildirim dilekçesi yolladım posta ile.10 gün içinde iade olmaz ise tüketici haklarına başvuru yapacağım...adamlar NE YAPARSAN YAP,ZATEN DAVA 3 YIL SÜRER diyo.. bu tip firmalar nasıl hala satış yapabiliyor. birde 2 tane internet satışı var... bacanağım bile 30 liralık ürüne 35 lira kargo çıktı geri gönderdim ama paramı geri vermiyolar dedi..4 ayrdır iade yapmamışlar onada...haram zıkkım olsun onlara o paralar.
    Bu tür firmalar neden ayakta kaldığını büyük harflerle yazmışsınız zaten.
    aruzlu61 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ilk kurban değilmişsin forumdan başka bir konu http://www.motosiklet.net/forum/moto...iriciligi.html
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Aman diyim uzak durun diyecem ama sana geçmiş olsun diyorum. Daha da gelmez o p*çten geri malzeme. Keşke az araştırsaydın be babacım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

Alıntı aruzlu61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tüketici hakem heyeti sadece adı üstünde heyet. Bir yaptırımları maalesef yok.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Nasıl dolandırıcı. ben 1.5 sene once eski motoruma sele aldım. 30 lıra kapora verdım. Gelınce arıcaklar benı. Dolandırıcı olacaklarını dusunmuyorum!!
    Darkfriairs bunu beğendi.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    şahin motordan benimde basım yandı arıyorsun kadını bekle patrona sorim geri aricam der bidada aramaz oyalar durur aldıgın gene sana kalır

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Son olay üzerine bende denemek için bir sipariş verdim kapıda ödeme ile , önce kapıda ödememiz yok havale diye aradılar , sonra azimle aradılar bugün-yarın salladım en son kapıda ödeme yollayalım dediler salladım ben dönüş yapayım diye.
    Daha çok dallama izlenimi verdiler ama onlarla uğraşmak isteyen alakasız adreslere kapıda ödeme sipariş isteyebilir.
    İşin kötüsü ise bu adamları yıllardır kimse uğraşıp şikayet etmiyor gelip buraya yazıyor oysa bir iki karakol ziyareti yapsalar birde sitelerine erişim engellemesi çıksa yeterli olur o zamana kadar daha çok okuruz böyle olaylar.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ya belirli başlı büyük alış veriş sitelerinden ya da sahibinden veya gittigidiyor gibi vs. arada sağlam aracı olan sitelerden alış veriş yapmak lazım. Mesela sahibinden ürün aldın satıcı ödemeli kargo geldi sizden ücret talep etti teslim alma ürünü site üzerinden para iadesi talep et sorunsuz bir şekilde paranı tekrar karta yatırırlar. Reklam yapar gibi oldu kusura bakmayın ancak yıllardan beri net üzerinden alış veriş yaparım ama bilindik sağlam sitelerden yaparım bu zamana kadar hiç mağdur olmadım.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    @mgora mondial merkezi aradım, mondial bayisi olduklarını söylediklerinden dolandırıldım ben, merkez daha ben adını söylemeden biz onu sektirettik dedi.

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son olay üzerine bende denemek için bir sipariş verdim kapıda ödeme ile , önce kapıda ödememiz yok havale diye aradılar , sonra azimle aradılar bugün-yarın salladım en son kapıda ödeme yollayalım dediler salladım ben dönüş yapayım diye.
    Daha çok dallama izlenimi verdiler ama onlarla uğraşmak isteyen alakasız adreslere kapıda ödeme sipariş isteyebilir.
    İşin kötüsü ise bu adamları yıllardır kimse uğraşıp şikayet etmiyor gelip buraya yazıyor oysa bir iki karakol ziyareti yapsalar birde sitelerine erişim engellemesi çıksa yeterli olur o zamana kadar daha çok okuruz böyle olaylar.
    Sitesini kapattın başka bir site açar, şirketi kapattın eşinin, dostunun üstüne bir daha açar. Onlar bu işleri çok iyi biliyor.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    uyarın için sağol kara listeye aldım.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitesini kapattın başka bir site açar, şirketi kapattın eşinin, dostunun üstüne bir daha açar. Onlar bu işleri çok iyi biliyor.
    Hocam onlar biliyorsa bu alışveriş yapan arkadaşlarda bilecek bilsinler , hem o kadar kolayda değil bu işler ama kimse uğraşmak istemiyor sadece bir arama bile yeterli.

https://www.google.com.tr/search?sit...16.sp760M3T8cA

sadece ilk sayfaya bakmak bile yeterli adamların ne mal olduğunu görmek için.

Motosikleti
    haklısınız arkadaşlar.iyi araştırmadan aldım..Fakat onlardan alma nedenim 3 ürünün bir arada bulunması,fiyatın uygun olması ve google de ilk sayfada 3. sırada olması beni yanılttı... sonuçta herşey kayıtlı,havale bildirim formu,parayı yolladığım hesap no.nun sitede yazması vs... sorun olmaz diye düşündüm.. bu arada boş ta durmadım. gerekli yerlere müracaatları yaptım... 1 liramı bırakmicam onlara inş.. ayrıca şunuda belirteyim,,ürün geldiğinde kargocunun yanında açtım ve ürünün faturası olmadığını ve ürünlerin sipariş verdiğim ürünlerle alakalı olmadığını gördüm..aldığım ürünlerle alakası olmayan ucuz arka çanta,ucuz kilit branda göndermişler.. çok pislikler çok...

Motosikleti
    Bugün itibariyle tüketici hakem heyetinin kararı elime ulaştı. Ödediğim kargo bedeli ile birlikte 262 tl nin tarafıma iadesine karar verildi. Bakalım ödeme yapacaklar mı. İcraya kadar gidicem. Kararlıyım. Oda olmazsa bi şekilde zarara uğratıcam onları.
    MotorKafa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)