Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Iceri gelin ve bunu izleyin

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu video ben dahil sigara icen arkadaslarimizi ilgilendiriyo icmeyenleri bile duygulandiricak bisey kendimize yaptigimiz kotulugu 4 dakikanizi ayirip izleyin derim. https://youtu.be/80tkmG4VhjQ
    MELİH bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    sigara icen herkes zararlarına bilerek iciyor.. ben de iciyorum sigara icmeyi seviyorum.. bırakan insanlara hiç imrenmiyorum...

yarışmacı arkadaslara basarılar dilerim.. =)

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Sigaraya vereceğim paraya gider benzin alırım gezerim sizde öyle yapın hiç başlamayın .
    SweentLy bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Aci ama gercek bu allah kimsenin basina vermesin iciyoruz ama vermesin yani gulsek mi aglasak mi bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigaraya vereceğim paraya gider benzin alırım gezerim sizde öyle yapın hiç başlamayın .
    Ayda 345 tl para veriyorum 5 ayda kendime arai kask alabiliyorum kendimi oldurmek yerine olumden koruyabilirim bile :D

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ben elektronik içiyorum no problem

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı dokuzparmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aci ama gercek bu allah kimsenin basina vermesin iciyoruz ama vermesin yani gulsek mi aglasak mi bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Ayda 345 tl para veriyorum 5 ayda kendime arai kask alabiliyorum kendimi oldurmek yerine olumden koruyabilirim bile :D
    1 sene içme 2.el temiz ybr al
    İnsan isteyince her şey olur bildiğim kadarı ile devlet bırakmak isteyenlere bedava ilaç veriyormuş,ve bu ilaçlar normalde pahalı ilaçlarmış bu konuyu biraz araştırın isterseniz.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 sene içme 2.el temiz ybr al
    İnsan isteyince her şey olur bildiğim kadarı ile devlet bırakmak isteyenlere bedava ilaç veriyormuş,ve bu ilaçlar normalde pahalı ilaçlarmış bu konuyu biraz araştırın isterseniz.
    Evet bende oyle bisey duydum aslinda ama yinede insanoglunun isteyipte yapamicagi sey yok biz istedikten sonra bunuda birakbiliriz bence

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Sigaram yok alkolum yok. Allaha şükür motorum var binmelik, benzinim var gezmelik. Gecenlerde bir söz duymustum ve çok hoşuma gitmişti ve şöyle diyordu ''Çocuklarınıza motosiklet sevdasını aşılayın. böylelikle sigara,alkol,uyusturucu vb maddelere verecek paraları kalmıyacaktır'' diye....

Motosikleti
    Hornet 650
    Bırakın tabi cebinize yazık.

İlaç milaç boş.Tamamen beyinde bitiyor.Ama şu da var çevremde pek çok bırakan kişi aylarca, yıllar sonra yine başladılar.(Birkaç istisna hariç)

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    bıraktım motor bıraktırdı şartlar bıraktırdı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    sigara sağlığa zararlıdır. cezası 65 tl.( mi acaba?)yoksa ömür boyu çekilecek bir yığın hastalıklar sinsilesi mi?Ben de içiyorum ancak bırakamıyorum..

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Ben yeni motor almaya niyetlendigim zaman birakiyorum, yoksa olmuyo :D

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben elektronik içiyorum no problem
    akciger kanseri riskin cok fazla ozaman, buhar ile birlikte akciger dis zarina neler neler yapistiriyorsun biraz arastirmani ve birakmani tavsiye ederim..
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Sağlık konusunda yorum dahi yapmaya gerek yok. 5 yıldır sigara içmiyorum, bazı örnekler vermek istiyorum. Vücut geliştirme yapıyorum ve arkadaşlara tavsiye ettiğim de yav ona ayıracak para yok diyorlar. 100 tl salon 200 tl beslenme aylık 300 tl ( ortalama bazen suplement alınca fiyat artar), bu arkadaşın aylık 400 lira sigara masrafı var ama söylediğimde tebessüm ederek susuyor. Motosiklet konusunda konuşurken ekipman falan anlatıyorum ooo para var huzur var diyor ama benden daha Zengin bence, en azından ben yılda 4800 tl yi havaya üfürmüyorum. Özellikle benim gibi evli olupta sigara içen arkadaşlara çok kızıyorum (kusura bakmayın) çocuğunuzun geleceğinden götürüyorsunuz. Sigara pişmanlıktır.
    Yılda 4800 x 5 yılda = 24000 tl.
    Troller şimdi sorar içmiyorsun sen biriktirdin mi? Evet beyler biriktiriyorum.
    Darkcity2000 bunu beğendi.

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Yaklaşık 11 ay önce sigarayı bıraktım, ondan önce 4 sene içmiştim. Şu son 11 aydır hasta olmadım bağışıklık sistemim çok güçlendi, kilo aldım çünkü yediğim içtiğimden çok daha fazla zevk almaya başladım. param hala yok
    Bütün arkadaşlarıma aşıladım bu bırakma olayını ve inanır mısınız 3 çok yakın arkadaşımda bıraktı ben bıraktıktan belli süreler sonra, hepside hala teşekkür eder birazcıkta olsa gözlerini açmalarında yardımcı olduğum için.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erkekler çocuğun sigarasını yakmak yerine çöpe atıp içmemesini söylerken kızlar yakmış bide ağzına vermiş. sarışın olan bayan bu yaşta başladığın için çok şanslısın diyor üstelik.. bakış açımın doğruluğunu birkere daha tescilledim
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)