Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Üniversitede, okulda ..vs kasklarınızı nereye bırakıyorsunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Ben okulda odama koyuyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı vsvr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben okulda odama koyuyorum.
    Yüksek lisans kazanabilirsem inşallah bende öyle yapacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bagacım (bagaj) var 😛 ne varsa atıyorum alta sonra kafa rahat
    Kaskı nasıl koyuyon oraya sığıyor mu ?

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Iste boyle durumlarda scooter bicilmis kaftan boşuna demoyoruz 100cc vergisiz bi scoter alıp sehir icinde tiri tiri gezceksin diye.ben lisede dolabım vardi oraya kitliyordum unide getirmek naaip olmadi motoruda yanimda tasirdim sanirim amfiyw koyardim sigara cya molalarindada amfiyw birakirdim kendi sınıfımdanda bi kansiz yoktur heralde calacak tukurecek

Motosikleti
    Yamaha R25
    Şehir harbi küçükmüş :D Ankara

Avm de bir kere biraktim direk calindi, artik kamerada var yanimda surekli

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Kaskım değeri düşük olduğu için arka kuyruğa sabitleyip işim kısaysa takıp gidiyorum. Uzunsa elime alıp devam ediiyrum..

Motosikleti
    MT-25
    Topcase, yoksa da yanimda taşırım. Kantin vs için sınıfta bırakırım.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    6 senedir motor kullanıyorum; kaskımı, varsa dizliğimi hep yanıma alırım.
    Bir kaç ay önce kız arkadaşımla cihangir'e gittik. Motoru da cihangir katlı otoparkına bıraktık.
    750'lik honda kullanmama rağmen otoparktaki motor alanında en fakir motor benimkiydi
    Motorların üstünde de marushin, shoei kasklar bırakmış adamlar. Hatta montunu bile bırakan vardı.
    Ben de çantada fazla yer olmamasından ötürü, mekanın cihangir olmasından ötürü, motorların üstünde bırakılan pahalı kask ve montlardan ötürü, hatunun 80 liralık dizliklerini yanımda taşımak istemedim ve motorun selesine bıraktım.
    Bir kaç saat oralarda dolandıktan sonra otoparka döndüğümüzde dizlikleri yerinde göremedik.
    Onca kaska, monta dokunulmamış ama bizim dizlikler yerinde yok. Otoparkı dört döndüm belki yere düşmüştür de biri alıp bi yere koymuştur diye ama bulamadım. Güvenliğe bırakan oldu mu diye sordum, kimse bırakmamış. Kamera görüntüleri içinse, ispark'a dilekçe yazmak veya mail atmak gerekiyormuş. Ben de 80 liralık dizlik için daha fazla uğraşmak istemedim ve bıraktım peşini.

Yani diyeceğim o ki, şanssız biriyseniz çaldırırsınız. Bırakmayın! Yanınızda gezdirin.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    benim skuterim var bildiğin ön maşaya bağlayıp ayaklarımı koyduğum yere bırakıyorum sonra da motora branda çekiyorum

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Sınıfımdaki insanlara güvendiğim için sınıfta bırakıyorum şimdilik ilerde bisiklet kilidine geçebilirim bende

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Gardaş ben bi çay içecem kask sana emanet der sınıfı terk ederım malum muhendıslık fakultesı heryer delikanlı :D

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Okulda sınıfa koyuyorum herkeste alıstı sınıfın bi parçası gibi oldu kafeye gittiğimdede tüm herkes eşyasını bi sandalyeye koyuyo en üstede kaskı koyurum sıkıntı çıkmıyo kaskım çok kaliteli olmasada motorun üstünde bırakmam güvenemem.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    işte bu yüzden maxiscooter aldım. ben bagaja atıyorum sonra devam .....

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    ben kantinci abinin dolabına bırakıyorum gün boyunca , sağolsun oda motorcu oldugu için halden anlıyor

Abartmayin yahu texasta mi okuyorsunuz
    Ben fakulte kantini ve girisinin onundeki yere birakiyorum, bazen baska yere. Ama hep kask uzerinde duruyor kimse dokunmuyor bile. Kask calmak kolay mi? Kimse kolay kolay saklayamayacagi bir nesneyi calarak okulunu tehlikeye atmaz.

Ben hiç ünili olamadım amca, ancak artık yıkamaktan usandığımdan aynaya asıyorum, biri heves edip alır ise, ebola'yamı artık hangi virütike yakalanır bilmem ^^ , yenilemek gerek artık, bundan dolayı üj bej dkika için umrumda değil, çalanın vayy haline, kendine yazık eder^^.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KIDI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar,
    Üniversitede veya okullarınızda ders aralarında, bir kantine inip kahve sigara yapayım veya gidip yemek yiyeyim bir 10-15 dk aşağıya ineyim gibi durumlarda kaskı sürekli yanınızda mı taşıyorsunuz yoksa amaaan bişe olmaz diyip sınıfınızda mı bırakıyorsunuz.
    Ben bir tanesine şahit oldum adam direk hiç önlem almadan motorun üstüne bırakıyordu bizim fakültede mesela ama ben bu kadar rahat olamam kimseye güvenemiyorum çünkü.
    Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için
    Kapıdan girişte güvenlikçilerin masasının oraya koy, dışarıda bırakma.

Motosikleti
    R25
    Benimde bagaj var ama pulsar geliyo benim motorun yanina okulda o napiyo hic bilmiyorum her seferinde yaninda goturuyo belki okul dolabina birakiyodur
    Bazen topcase i cikarayimmi diye dusunuyorum ama ekipmanlar sıkıntı topcase olmadan

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Kaskı da ceketi de her zaman yanıma alırım. Eldivenleri de çantama atar dersliğin yolunu tutarım.

Kaskın meraklısı çok. Kurcalamak isteyeni, takmak isteyeni. Bunun da olmaması için kaskın çantaları oluyor, ağzı büzülenlerden ona koyar rahat ederim

Daha da kurcalayan olursa artık yapacak bir şey yok.

Çarparım suratına

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Gazi Üniversitesinde Allah a şükür çalma çırpma olmuyor kaskı motorun uzerınde bıraktığımız da oluyor elımize aldığımız da oluyor Arkadasın shoeı si vardı paso aynaya asılıydı 4 senede kımsede dokunmadı görmedık .Kütüphanede telefonumu( HTC M8S) unuttum 2 saat sonra gittim aldım. Kısacası okuldan okula değişkenlik gösterir ve okul civar etkeni bence

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)