Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Custom Chopper Yaptim Sigortasini Ogrendim Binmeden Satacagim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Onceki motora 140 liraya sigorta yaptirinca bunda da rahattim, zamlari biliyordum ama 100cc 2007 model motora bisey cikmaz dedim, en ucuzu 650 lira teklif verdi.

Vergisi yok, az yakiyor hunharca binerim dedim ama hevesim kursagimda kaldi. Sigortasini yaptirip hemen satip parami geri alacagim. Daha da nasil motor alinir bilmiyorum, tek hobimin icine ettiler.

Do It Yourself kisminda yapimi var; http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...al-raptor.html

Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hacim trafik sigortası nedir neden yapılır sanırım tam bilmiyorsun
    Trafik sigortası karşıya verebileceğin hasarlar için yapılır, bu da maddi ve bedeni yaralamalı ve ölümlü kazalar demektir. senin ne kullandığına çok bakmaz sigorta, sana bakar, yaşına bakar, şehrine bakar, geçmişine bakar .. mesela 2014 model sahip olduğum ayı gibi nc 750x bende 180 tl tuttu birkaç ay önce.. neden ? Yaşımdan, ve geçmişten..
    Bune bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    O bir kaç ay önceydi zaten.Bir de şimdi sorun sizin 180 tl şu an 400 den aşağı değildir.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Motosikleti bir aile büyüğünün üzerine yapıp 250-300 liraya kapatabilirsin işi. Şu an için en akıllıca çözüm bu.

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış bilmiyorsam ilk 1 ay içinde sigorta yapılmadan da satış sözleşmesiyle tekrar satış yapılabiliyor. Bir araştırın derim

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik sigortası karşıya verebileceğin hasarlar için yapılır, bu da maddi ve bedeni yaralamalı ve ölümlü kazalar demektir. senin ne kullandığına çok bakmaz sigorta, sana bakar, yaşına bakar, şehrine bakar, geçmişine bakar .. mesela 2014 model sahip olduğum ayı gibi nc 750x bende 180 tl tuttu birkaç ay önce.. neden ? Yaşımdan, ve geçmişten..
    Motoru zaten pederin ustune yaptim yas 57. Simdi sizin nc 750x'e yapacaginiz sigortayi gormek isterim. Az da olsa motosikletin ne oldugu fiyati etkiliyor.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Birkaç ay önce diyerek zaten durumu özetliyorsunuz.Şimdi Aynı sigortanin 500 gibi bir fiyat çıkması iyimser bir tahmin olur.Birkaç ay önce bende sigorta fiyatı aldım 387 lira verildi.Birkaç ay sonra en düşük 1175 tl verdiler.Yani O Birkaç ay çok şeyi değiştiriyor..

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Motorun ne oldugunun etkisi az, yas onemli, yaain yaninda ehliyet suren, ne kadar arac kullandigin, karistigin kazalar, yasadigin sehir bunlar degiskenler..2 ayda ne degisti yeni bir zammi geldi? bilmedigim icin soruyorum.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Yaş, kaza geçmişi, yaşadığın şehir, ne kadar süredir ehliyetin olduğu vs gibi etkenler çok önemli. Bana bu ay verilen sigorta teklifi motosikletim için 125 lira, arabam için 450 lira. Ki beğenmedim teklifi yeni teklif istedim.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş, kaza geçmişi, yaşadığın şehir, ne kadar süredir ehliyetin olduğu vs gibi etkenler çok önemli. Bana bu ay verilen sigorta teklifi motosikletim için 125 lira, arabam için 450 lira. Ki beğenmedim teklifi yeni teklif istedim.
    capozzz'a katılıyorum, Aralık 2015'te yaptırdığım sigorta için 241 tl ödedim ben de.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Motorun ne oldugunun etkisi az, yas onemli, yaain yaninda ehliyet suren, ne kadar arac kullandigin, karistigin kazalar, yasadigin sehir bunlar degiskenler..2 ayda ne degisti yeni bir zammi geldi? bilmedigim icin soruyorum.
    Kardeş 2007 den beri motor kullanıyorum. Tek bir kayıtlı kazam yok. 2013 xj6 geçen sene 268tl ödemiştim. Bütün işlerimi Şair sigorta bakar.
    Geçen ay en uygun 600tl ye yaptırabildim. Yaş diyorsun tecrübe diyorsun kazasızlık hepsi bende mevcut.
    Peki o zaman what is the problem...
    Tekrar bi hesaplatma yaptırırsanız fiyatın ne denli uçtuğunu göreceksiniz.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş 2007 den beri motor kullanıyorum. Tek bir kayıtlı kazam yok. 2013 xj6 geçen sene 268tl ödemiştim. Bütün işlerimi Şair sigorta bakar.
    Geçen ay en uygun 600tl ye yaptırabildim. Yaş diyorsun tecrübe diyorsun kazasızlık hepsi bende mevcut.
    Peki o zaman what is the problem...
    Tekrar bi hesaplatma yaptırırsanız fiyatın ne denli uçtuğunu göreceksiniz.
    Hocam istanbuldasın sanırım..
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir şey eklemek istedim, motorun etkisi az evet ama ters orantılı olarak etki ediyor. Yani motor eski oldukça çevresine vereceği zarar riski artıyor... Frenleri,teknolojisi vs. Bu da sigorta primine artı yönde yansıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)