Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

R25 için lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Merhaba,

Yaz yaklaştıkça yeni lastik işi zorlaşıyor. Motoru 2-3 ay önce aldım çok kullanamadım o yüzden üzerinde IRC duruyor. Hedefimde herkesin bildiği Rosso ve Pilot street serisi vardı. Yamaha bayisine sordum, pilot streetin daha iyi olduğunu söylediler. Siz olsanız hangisini seçersiniz? Bir de bu ikiliden daha ucuz bildiğiniz kaliteli marka var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z300 satıldı/2014 X max 250 ABS
    pirelli rosso 2 yumuşak hamur bir lastiktir çabuk tükenir (10-12k çevirir en az )ama asfalta yapışır ve çabuk ısınır.

micehlin pilot street sert hamurdur,rossodan daha fazla dayanır,ama rosso kadar çabuk ısınmaz.

continental in bir serisi vardı ayrıca rosso ayarında ona bakabilirsin,ayrıca mitasada bakabilirsin.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Zz300 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirelli rosso 2 yumuşak hamur bir lastiktir çabuk tükenir (10-12k çevirir en az )ama asfalta yapışır ve çabuk ısınır.

micehlin pilot street sert hamurdur,rossodan daha fazla dayanır,ama rosso kadar çabuk ısınmaz.

continental in bir serisi vardı ayrıca rosso ayarında ona bakabilirsin,ayrıca mitasada bakabilirsin.
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Fiyat olarak Rosso ve Pilot serisinden düşük olursa daha iyi olur, şu an internetim de sorun var fiyatlarına bakamıyorum. Öğrenci olduğum için biriktirdiklerimle alıcam o yüzden fiyat biraz sorun

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Mitas mc50 racer öneririm f/p lastigidir.takımı 400 tl civarı

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Hocam 2 lastiğide kullandım bence rossolar pilotlardan dağlar kadar daha iyi virajda olsun ıslakta olsun.Rosso alırsanız pişman olmayacaksınız.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 2 lastiğide kullandım bence rossolar pilotlardan dağlar kadar daha iyi virajda olsun ıslakta olsun.Rosso alırsanız pişman olmayacaksınız.
    Bende öyle düşünüyorum ama herkes çabuk bittiğini söylüyor. Şu an çoğu sitede takım olarak alınca 1000tl yi geçiyor bu da beni düşündürüyor. Malum öğrencilik

Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende öyle düşünüyorum ama herkes çabuk bittiğini söylüyor. Şu an çoğu sitede takım olarak alınca 1000tl yi geçiyor bu da beni düşündürüyor. Malum öğrencilik
    Hacı bende öğrenciyim şuan 13 bin km dir üstünde motorun yeni sezona dogru degişecek gibi gözüküyor %80 i bitti sanırım.Değiyor aldığına merak etme.
    Only Ride..

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Altında R25 var, öğrencilik öğrencilik diyorsun. Ya git CBF150 al ya da R25'ine adam gibi lastik.

Ferrari'ye lpg taktırma kafası mıdır nedir.

Pilot Street daha iyidir diyen bayiye de gitme.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Babam bir hediye almış olamaz mı? Bende ona daha fazla yük olmamak için yeri geliyor 2-3 gece makarna yiyorum. Bu konu niye seni ilgilendiriyor? Ben kendi yiyecek paramdan kısıp böyle şeyler yapmaya çalışıyorsam senin bana böyle şeyler yazmaya hakkın yok.
    Kokusmusadam, bhdrba ve valeros46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babam bir hediye almış olamaz mı? Bende ona daha fazla yük olmamak için yeri geliyor 2-3 gece makarna yiyorum. Bu konu niye seni ilgilendiriyor? Ben kendi yiyecek paramdan kısıp böyle şeyler yapmaya çalışıyorsam senin bana böyle şeyler yazmaya hakkın yok.
    Ne dediğini bilmez insanlarda var aramızda sen boşver kardeşim.
    Only Ride..

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne dediğini bilmez insanlarda var aramızda sen boşver kardeşim.
    Böyle durumlarla karşılaştığımda tadım tuzum kalmıyor, foruma dahi giresim gelmiyor. Sırf yazmak için yazıyorlar. Bende isterim en iyi lastiği almayı ama imkanım bu demek ki. Her şeyi kusursuz yapacağım diye bir şey yok. Gece gece sinirlendiriyorlar insanı

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rosso 2>mitas mc50>michelin pilot tırıvırı.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    şuanda pirelli var üzerinde
    motoru mumyalayıp kaldırdım fakat sezonda gene pirelli alacağım

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Altında R25 var, öğrencilik mavalı okuma, adam gibi lastik al diyorum
    Mezuniyet bu algıyla 2023 galiba.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Pirelli daha iyi bence micheline gore.Ben bir siteden 690 tl ye aldım.Sezonda monte edeceğim.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altında R25 var, öğrencilik mavalı okuma, adam gibi lastik al diyorum
    Mezuniyet bu algıyla 2023 galiba.
    Anlama konusunda biraz sıkıntı yaşıyorsunuz sanırım. Kim istemez gidip en kalitelisini almayı ama ben harçlıklarımla biriktirmeye çalışıyorum f/p ürünü arıyorum biraz daha. Her R25 alan bolluk bereket içerisinde yaşıyor diye bir kural yok. Hiçbir harcamam yok, alkolüm içkim yok, özel yaşantım yok babamın eline para geçti bana hediye aldı. Bu durumumuzun çok iyi olduğu anlamına gelmiyor. Rosso takmama bu kadar hevesliyseniz iban numaramı göndereyim.

2023 konusunu açmanız ayrı bir olay. Beni hiç tanımadan böyle yorum yapmanız komik. Bir daha cevap yazmazsanız daha iyi olur. Saygılarımla.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Bende mc50 soft düşünüyorum,tavsiye edenler var çabuk ısınıp zemine sarılıyor. Ayrıca rossodan %40 daha ucuz düşünün..

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    selam dost. rosso 2 kullanıyorum harika lastik. motor üstündeyiz ve bence motorun en önemli parçası lastik. öğrencilikte zor olur ama ne yapıp ne edip en iyisini yani rosso 2 yi almanı tavsiye ederim. derslerde başarılar.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dost. rosso 2 kullanıyorum harika lastik. motor üstündeyiz ve bence motorun en önemli parçası lastik. öğrencilikte zor olur ama ne yapıp ne edip en iyisini yani rosso 2 yi almanı tavsiye ederim. derslerde başarılar.
    Harika olduğunu biliyorum ve gönlüm Rosso'dan yana. Keşke imkanım olsa da fuarda alabilsem. Sizin gibi insanları görmek güzel, teşekkürler

Motosikleti
    RS 200
    beyler rosso 2 lastik yazlıkmı kışlıkmı? yaz icin ayrı kış icin ayrı lastik kullanmak daha mantıklı değilmi?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)