Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

urban disk kilidi

Motovento
    REKLAM ALANI

otopark masrafını unutmuşuz gps paraylamı şeytan haklı galiba araba al demekle garajla gps hariç zagoru tamamladım polis bey kasko yaptır demeyi unutmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı VESPERA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne ilgisi var yahu, ikisi bambaşka şeyler. Ben de abus granit detecto disk kilidi kullanıyorum + kaskomda var.

Sırf kasko var diye motoru kilitlemeden bi yerde bırakıp gidecek miyiz yani? 1 defa motorun çalındıktan sonra artık sana kasko yapacaklarını mı sanıyorsun. Sonra alacağın motor ne olacak?

Tamam abus'un granit serisi aşırı pahalı ama sana çok yüksek seviyelerde güvenlik vaadediyor. (buz spreyi, 600santrigrat ısı dayanıklılığı, dayanlıklılık, vs.) Tabii bütçe meselesidir, keşke herkes alabilse, caydırıcılık anlamında da olsa önlemimizi alabilsek.
    Ne alakası mı var ? 600 tl linkteki kilit. üzerine 500 - 600 daha koyarsan full kasko yapıyorlar. Tabi bu motordan motora değişiyor o ayrı.

Benimde kaskom var. kapalı garajda disk kilide takıyorum gps de var üzerinde. ama 600 tl lik değil yani yalan sölemiyim.

Yanlış anlama tabikide güvenlik vs sunuyor eyvallah zaten buna. Fakat ben 600 tl lik kilit alıcağıma 500 -600 tl daha verip kasko yaptırırım en azından kafam rahat olur. Çalınsada kazada yapsan kaskon karşılar. 600 tl ödemiş birisi olarak geceleri aman çaldılar mı korkusuyla uyumam , çalarlarsa paramı alırım derim kafam rahatlar .
    VESPERA ve 2move bunu beğendiler.

Kasko hepsini karşılamıyormuş yüzde seksenini her sene kaskoya vereceğime o parayla abusun en pahalı ürünlerinden alırım kasko bin dereden su getirir

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı motorsüren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçek kalite istiyorum da abus beni aşıyor
    soğuk sprey testine tabi tutulmuşmu yer uçağı bilgin varmı
    alarm sesi sakızla nasıl kapatılamıyor kafam karıştı sesin çıktığı deliklere parmak sokma riski yok sanırım
    linkini verdiğim buz testine tutulmuş ve onaylanmış,zaten kutusunda kenarda buz testine tutulduğunun resmide var
    http://www.feyizoglu.com/Granit-Dete...i_49420.html#0
    zaten bu en iyisi,bu tutulmayacakta hangisi tutulacakki,zirve bu,ama pahalı olduğu doğru ona katılıyorum,alırken hanımla beraber gitmiştik,satıcı sıradanmı yoksa bu işin zirve noktasınımı istiyosun diye sormuştu,zirve dedik bunu verdi,,inceledik mal resmen ben kaliteyim beni al diyordu,çok beğendik ,fiyatını duyunca yutkundum,pahalı geldi falan derken ,hanım lafa atladı alıyosun madem iyisini al gözün arkada kalmasın,motoru değiştirsen bile yeni motorada kullanırsın evladiyelik diyince ,,paraya kıyıp aldım valla ,önceleri ulan çok para verdim diye düşünüyodum ,ancak şimdi iyiki bunu aldım diyorum,,

bazen denk geliyorum,işi bilenler kilidi görünce ovvvvv demekten kendini alamıyor

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı motorsüren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko hepsini karşılamıyormuş yüzde seksenini her sene kaskoya vereceğime o parayla abusun en pahalı ürünlerinden alırım kasko bin dereden su getirir
    Senin kaskon karşılamıyor. Benim kaskom herşeyi %100 karşılıyor sadece anahtar ile çalınırsa % 85 karşılıyor. Bunun sebebide arkadaş sende malına dikkat et anahtarı üzerinde bırakma dediği için %15 kesiyor. Ben bir kaç kere bıraktım mesela Kulaktan dolma bilgiler ile mış muş larla yazmayın boşuna. Bir ton motor sahibi var motoru çalınıp kaskodan parasını almış.
    2move bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)