Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motor alacağım yardımcı olabilirmisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS JAGUAR 100
    Merhaba arkadaşlar yeni motor almayı düşünüyorum ama ehliyetim yok ve yaşım daha 15 her neyse babam ile anlaştık ve bir kaç motor beğendik biz bu motorlardan hangisini alacağımıza karar veremedik ve sizden yardım istiyorum motorun modelleri;
    -Yamaha Crypton 2015
    -Mondial 125 MC Roadracer 2015
    -RKS Tıtanıc 150-S
    motorlar bunlar görüşlerinizi bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yamaha tabiki mondiala para vereceğine git camiye ver parayı (:

EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı salih53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha tabiki mondiala para vereceğine git camiye ver parayı (:
    Arkadaşım boş yorum atıp da miletin kafasını kurcalama gereksiz yere.

Kardeş eğer bu 3 ünden biri olucaksa hepsi güzel motorlar bence konu açıp sormak yerine hepsinin kendine özgü konusu vardır gir konularına bizzat senelerce süren kullanıcılarından yorum almanı öneririm.
    Bi abin olarak ta çin malı mondial alınmaz diyenlere kulak asma bakımlarını düzgün yaptıktan sonra hiç bir sıkıntı çıkartmaz emin olabilirsin.
    Kuzey Kıbrıs'da Bir Motovlog Kanalı. Tek teker - Servis - Top Speed - Viraj - Yarışlar ve çok daha fazlası...

www.youtube.com/channel/UC_LM3TAaRp-ExXrzgUOrNGA

Merhaba
    Ehliyetten sonra önerim Yamaha yı almandır. Yalnız , crypton cub türü motor , diğerleri commuter.. Tür değiştirirsen Yamaha Ybr bakabilirsin , Çinlileri hiç karıştırmamanı öneririm.
    İyi akşamlar

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Bence atladigin bir şey var dostum ehliyet
    Kesinlikle ehliyetsiz kullanma kullanicaksan da trafiğe kapalı alanlarda
    Haricinde kullanirsan motorun bağlanır motor senin üzerine olursa sana babanın üzerine olursa babana kallavi bir ceza gelir tabi sana kesilecek olan da ayrı vs vs

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ehliyet => Ekipman => Motosiklet

Ehliyet + Ekipman = Motosiklet sürücüsü

Motosiklet + Sürücü = Apaçi

sinan151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Activa S
    Cub alıcaksan innova bak

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    bu arkadaş motor alırsa ehliyetsiz kullanacağı aşikar,nekadar kullanmam dersede ,motoru alıp evde saklayacak hali yok,e motoru alıpta ehliyet alana kadarda beklemeyeceğine göre muhakkak kullanacaktır,haliyle büyük ihtimal yakalanacaktır çünkü artık polisler motorları özelliklede ucuz motorları çok çeviriyorlar,nedenide trafik sigortası yaptırmadıklarından,,e bu arkadaş yaptırsa bile polis ilk ehliyet soracağı için hiç şansı yok,ayrıca babasıda ceza alacak,,,

o yüzden benim tavsiyem elektrikli motor alıp ehliyet alana kadar kullan,ehliyet alıncada satar üstünü tamamlayıp ehliyetinin yettiği motoru alırsın..yoksa başına gelecek var durum öyle gösteriyor

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Alıntı Umut SEZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni motor almayı düşünüyorum ama ehliyetim yok ve yaşım daha 15 her neyse babam ile anlaştık ve bir kaç motor beğendik biz bu motorlardan hangisini alacağımıza karar veremedik ve sizden yardım istiyorum motorun modelleri;
    -Yamaha Crypton 2015
    -Mondial 125 MC Roadracer 2015
    -RKS Tıtanıc 150-S
    motorlar bunlar görüşlerinizi bekliyorum...
    bence elektrikli alabilirsin madem ehlıyetın yok benımde yok zaten elektrikli kullanıyorum plaka sigorta felan gerekmıyor belkıde gerekıyo ama ben kullanmıyorum 2000 2500 nakitin varsa volta markasını önerebilirim 70 80 km hız yapıyorlar yokuşda kalmazsın güclü motorları var
    ayrıca yoruma alıntı yapıp elektrikliye paramı verılır gibi abuk subuk tartışma yapıcak şeyler yazmazsanız sevinirim sonu kötü bitiyo dalaşıp duruyoruz sonra

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler