Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BAJAJ QUTE - 10 kişi binerse

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Ruhsatta motosiklet yazıyorsa aracın içinde kask takmakta zorunlu olması lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tayfun abinin dükkan ) Aralık ayında denedim ben bu aracı )

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Iki tekere kalkabiloymusum bunde arap sekli biz 4 teker aevmiyoz cunku

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursada bunu test için açan şukla motocross var sanırım.

müsait olduğumda gidip test edicem eğlenceli olacağa benziyor
    Şukla motorda varsa çok iyi. Dün RS200'ü denemek için başvuruma olumlu cevap gelmişti, gitmişken ikisini de denerim.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı md054 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iki tekere kalkabiloymusum bunde arap sekli biz 4 teker aevmiyoz cunku
    Rica edeceğim şu foruma yazı yazarken azıcık dikkatli yazın.

Yemin ederim gram anlamadım ne demek istediğinizi.

Niye bukadar salla pati , düzensiz , ilgisiz yazıyorsunuz ?

Cidden soruyorum çok mu zor azıcık dikkat ederek herkesin okuyabileceği şekilde yazmak ?
    essegesse bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Şu konserve kutusu tekenekesini yakından inceledim, 5 dk dan fazla sürmedi notunu vermem. Bu kadar adi, ucuz ve ne niyetle yapıldığı belli olmayan bi araç daha görmedim. Bunu araba kıvamında kullanıp Allah korusun bi kazaya karışsan motosikletten daha az şansın var. Fabrikada montajda yarıda bırakıp apar topar piyasaya sürülmüş gibi bi hali var , içi bomboş ve pazarda satılan 5 liralık pilastik oyuncaklarin kalitesinde kokpite sahip. Fiyatını duyduğumda sadece gülüp ordan uzaklaşma ihtiyacı hissettim. Nohut pilav arabaları bile bundan daha sağlam duruyor.
    shooter1 bunu beğendi.

youtube da videosunu izlemiştim sizlerde bakabilirsiniz b sınıfı ile kullanılıyormuş

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saatte 70 km hızla bir şahinin yan yan gelip bu quteye vurduğunu düşünemiyorum pertsin 17 bin tl ye tahtalı köye bilet
    şimdi bana bir sürü laf atarlar ulan ülkemizde bir dünya usta bu aracın kat be kat daha iyisini ucuza yapar ama trafiğe uygun değildir diye trafiğe çıkışını yasaklarlar
    Söylediğinde son derece haklısın. Hemde yüzde 8 motosiklet vergisi ile satılıyor.

Türkiyede fazla değil 6 aylık arge ve 1 adet range rover suv parasından az olan yatırımla herhangi bir büyük şehirin sanayi sitesinde bundan daha iyi ve mevcut vergilendirmeyle 8-9 bin liraya daha iyisi tasarlanıp yapılır.

Ayrıca bu bajaj ın üzeindeki teknoloji ve donanım(bir adet 250cc ye kadar su soğutmalı motor ve basit metal iskelet) 2000 yılının teknolojisine göre bile geri kaldığından 1995 yılında bile daha iyisini geliştirmek mümkündü.

Ama sadece tatil beldelerinde bile alınıp satılması kullanılması(ki emin olun binlerce satar) kapitalist sistemi rahatsız ettiğinden bu tür şeylerle uğraşan sanayide ki yetenekli insanlar yıllarca ana haber bültenlerinde magazin haberinden öteye geçmedi.
    shooter1 ve Mengu16 bunu beğendiler.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akkuş hala mtden birilerini ikna edemedin qute almaya. Reklamın iyisi kötüsü olmaz devam )
    Ben ne satiyorum nede satma gibi planim var. Katildigim bi etkinlikte cektim videoyu. Baska videolarimda burada paylastigim onlarida izleyebilirsin.

Bu soytarılığa kim neden para verir?Sonra bizim paramız yok,paramız değerli diyorlar...Parası kıymetli olan buna para vermez.Opel Corsa alır ona binerim daha iyi.Eski meski en azından araba.20.000 e çıkınca fiyat ne arabalar alınıyor ya.Yazık günah,şu ülkeyi,şu ülkenin güzel insanlarını enayi yerine koymaya doyamadılar ona üzülüyorum sadece.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)