Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorcular Arasi Savaş Ve Bariş

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Kardeşlerim ben bu siteye üye olurken motorculuk arkadaşlık ve dostluk hayal etmiştim ve herkezin herkeze saygı duyduğu bir site,ama tabiki biz türküz biz aramızda kapışmadan yapamayız bu bizim kanımızda var,şimdi üzüldüğüm nokta eleştirilerin zamanı hakında hemen geziden sonra olması cok yanlış daha sonra yapılabilirdi ve bu kadar keskin olmasaydı iyi olurdu.Ben herkezi haklı buluyorum kimse benim üzümüm ekşi demez şimdi gezi bölümüne bir topik acın barış cayımı dersiniz yemeğimi bilmem ama tanışalım cünkü ben coğu kimseyi tanımıyorum hatta ayni düşüncede olduğum kişileri bile yazıyı kişi ismi vermeden bitiriyorum.Ama toplumda birbirimize saygı duyarak yaşamayı öğrenelim ve bir arkadaşımızada diyorumki gitme biz seni cok seviyoruz.O KENDİNİ BİLİR O COK RENKLİ BİRİ
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    sanırım son zamanlarda havalardan mıdır nedir bir heyecan sıkıntısı var sitede.belki de bu polemikler ondandır.
    aslında umuyorum ki havalardandır...
    çünkü eğer başka şeyden dolayı ise sorun var demektir.
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Forumdaki ALBATROS'ların sayısının çoğalması dileğiyle... Ellerine sağlık..

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    çok güzellll dostumm.
    hep birbirimize düşmek yerine birimiz hepimiz için olalım.buna çok ama çok ihtiyacımız var
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede o arkadaş kalmalı sonuçta hakaret kufur olmadı zaten modlarda durumu inceledi ve arkadaşı haklı buldular

bence son günlerde olan kazaların stress i diyorum en iyisi buna bağlamak

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    Kardeşlerim ben bu siteye üye olurken motorculuk arkadaşlık ve dostluk hayal etmiştim ve herkezin herkeze saygı duyduğu bir site,ama tabiki biz türküz biz aramızda kapışmadan yapamayız bu bizim kanımızda var,şimdi üzüldüğüm nokta eleştirilerin zamanı hakında hemen geziden sonra olması cok yanlış daha sonra yapılabilirdi ve bu kadar keskin olmasaydı iyi olurdu.Ben herkezi haklı buluyorum kimse benim üzümüm ekşi demez şimdi gezi bölümüne bir topik acın barış cayımı dersiniz yemeğimi bilmem ama tanışalım cünkü ben coğu kimseyi tanımıyorum hatta ayni düşüncede olduğum kişileri bile yazıyı kişi ismi vermeden bitiriyorum.Ama toplumda birbirimize saygı duyarak yaşamayı öğrenelim ve bir arkadaşımızada diyorumki gitme biz seni cok seviyoruz.O KENDİNİ BİLİR O COK RENKLİ BİRİ

fly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya birakin ayar etmeyin beni yaa yakacam şimdi ortalığı

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    heeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyy o arkadaş gidersen varya bi daha yanına uğramam senin bak helaya giderken bile senin ordan geçiyom yolumu değiştiririm A bloktaki hela ya giderim

ya abi harbiden bırakma bizi gidipte napıcan sanki takıl işte daha çok göbek rakısı içicez yakamozun altında
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı fly adlı üyeden alıntı
    ulen sen sakalını yakarsın dıkkat et sen 2 tane köfte pişıremedın ortalıgı nasıl yakıcan neronmusun sen yanındakı kardesını ikna et dönsun yanımıza yoksa ben perpayı yakarım dunyada kac kişi scooterle F600 lerı gectıkı o bize lazım DOSTDARK ı sevenler ve sevmeyenler motorcu kardesliyi icin haydı gazlayın bu topiye

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aman bide sen yakma ortalık yeni yatıştı zaten

Önce motor sonra ortalık

vlamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memleketimin insanın hepsi neron

ulen sen sakalını yakarsın dıkkat et sen 2 tane köfte pişıremedın ortalıgı nasıl yakıcan neronmusun sen yanındakı kardesını ikna et dönsun yanımıza yoksa ben perpayı yakarım dunyada kac kişi scooterle F600 lerı gectıkı o bize lazım DOSTDARK ı sevenler ve sevmeyenler motorcu kardesliyi icin haydı gazlayın bu topiye
    Abi dostdark siteden atılmıştır. Kimi zamanlar sitede online oluyor ama bilginiz olsun o sitede deyil onun adına başkaları açıyor olabilir. Online görünse bile deyil. Şu anda siteyle bir ilgisi yoktur. Bilginiz olsun.
    Bende ayrılıyorum. Kendinize iyi bakın.

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS

Barış

Arkadaşım benim ya. Senden de bu beklenir süper yazmışsın evet O KENDİNİ BİLİYOR BİZ DE BİLİYORUZ.... MSN DEN DE YAZDIM SAKIN HAAA. SAKIN. BİZLERİ BIRAKAMAZZSIN...
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostdark siteden atıldı mı

Alıntı BJK adlı üyeden alıntı
    Yok yanlış ifade ettim sideden ayrıldı.

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    dostdark soner hiç bir yere gidemez aynı şekilde muzafferde ve fly da en kısa zamanda görüşelim iki dandik adamın yüzünden kızıp bir yere gidemez onlar kapı gibi arkalarındayım delikanlı gibi biz soğan erkegi degiliz
    gidene güle güle demek yakışmaz geri gelicekler budur benim düşüncem gelene kadarda mücadele edicem onları bu duruma sokanlar ilede başka bir platforma görüşücem
    helal olsun sana alican bey iki üç tane şerefsizi güldürdün ya bugün sabah beri zaten onu bekliyorlar helal olsun sana

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Yok yanlış ifade ettim sideden ayrıldı.
    Üzüldüm. Siteye üyeliğimiz yakın tarihlere rastlıyordu. Hatta tanışma topiciğini dün gibi hatırlıyorum. Bende ilk mesajlarımı o topice atmıştım sayılır

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8033

İnşallah yakın zamanda aramıza döner.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Alıntı BJK adlı üyeden alıntı
    hayır site dostdark'tan atıldı
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

Motosikleti
    Dragstar
    so ner abi benim dedem mütahit gelsana sana dedem site yapar gel sana başka ev alalım

sanalar fazla olmuş biraz yağlı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler