Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kim haklı?

Katılımcı sayısı
329. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kuralkan

70 21.28%
  • aea

259 78.72%
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamın işi motorlardan ve haberlerden bahsetmek. Bir söylenti söz konusu ise bu da bazı Web sitelerinde yazılıp çizildi ise tıpkı AEA nın yaptığı gibi o siteleri referans gösterip bakın burada yazılmış çizilmiş diyerek programında konuşabilirsin. Yazıp çizen bunu internette yayınlayana laf söyleyemeyip dillendirenlere saldırmak acizliktir.

Forumda bajaj ve kuralkan için her daim savunma yapanlara paralı asker lakabını ben takmadım. Yine bu forumda okudum. O yüzden o ifadeyi yaratana ve dilimize oturmasına sebep verene kızmak yerine alıntı yapan bana saldırmak yine saçmadır.

Hiç motovloger "objektif" olmak zorunda değildir. Hiç biri bilir kişi ünvanına sahip çıkmaya çalışmıyor. Hepsi kişisel görüşlerini, okuduklarını ve tecrübe ettiklerini paylaşıyor. İnsanların tecrübe ve kişisel görüşleri sizi rahatsız ediyorsa, forumlar sizin için yanlış mecra.

Aynı şekilde sizde beni eleştirir iken kişisel görüşünüzü sunuyorsunuz ki ben bunu şahsıma bir saldırı gibi algılamıyorum.

Ama ne yapıp ne yapamayacağımı yazmanız kişisel görüş değildir. Şahsi algılamaya müsaittir. Siz bana bu şekilde emrivaki konuşma Hakkı'na sahipseniz bende istediğimi belirtmekte özgürüm.

Sevgiler
    Şu motorlarını aea nın test etmesi için devamlı peşinde koşan etrafında dönüp dolaşan sendin galiba şimdi tanıdım.yutubede gördüydüm.Şimdi hatırladıydım.Varmı hala peşinde koşmalar falan filan?Bende motorumu test ettirmek istiyorum.Sırrını bizimlede paylaşırmısın?
    emc2 ve Bune bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu sektorun hala yuksek satis rakamlarina ragmen halen yetersiz pazar payinda olmasinin resmidir bu olay.

Daha once bildigim otomotiv sektorunden bazi sorunlu uretimleri paylasmistim yukarida.Bunlar uretilen her makina-unite icin olasi seyler.

Ancak asil soruyu 2000 li yillarda otomotuv sektoru kendisine sormus ve ciddi yatirimlar ve acilimlar gerceklestirmistir.Buna karsin motisiklet sektoru ulkemizde en az 20 yil geridedir.Nedeni distributorun hala meselenin otekinden daha cok satalim algisindan gecer.

Bu tamanen guven unsuru ile alakali.Konuya duz bir bakis acisiyla bakarsak AEA orantusiz bir ithamda bulunmus gibi bir donuc cikar.

Yakin oldugum icin iyi biliyorum otomotivde bu bin misli oluyor.Acimasizca modeller markalar elestiriliyor.Otomotiv firmalari bunun icin orta ve uzun vadeli projeksiyonlar yaptilar ve onde "guven" unsuru uzerine yogunlastilar.

Yukaridaki anketin sonucu agirlikli olarak guven meselesi ile ilgilidir.Yeterince olmasi gerektigi kadar ve kesin cozum mudehaleleri ile musterinin yaninda olmamak her sekilde markaya olan guveni zedeler.

Moderator arkadas demiski internette gordugun bir seyi soylemek zorundamisin.İyide orasi Hindustanin bildik bir sitesi gazoz agaci degilki.

Ben bu cagda internete itibar ederim .Araba alirken otomatik istedim DSG lerde herkesin bildigi bir sorun var diye VW grubu arac almadim bu bilgiyede internet uzerinden ulastim.

Ayrica Bajaj Pulsarlarda stop etme sorunu var .Bunuda herkes biliyor buda internette paylasilan bilgilerde mevcut.Ama bu bilgi Kuralkan tarafindan hic paylasilmadi ta ki urunun sahipleri dile getirene kadar.İnternet yikken daha once olan biten den haberimiz olmuyordu.

Neyse bende internete hic sorun bulamadigim baska bir markanin otomatik aracini aldim.DSG alan arkadaslar var 2 binde patlayani var.Belkife sanstir bilemem.Ama ben surpriz yasamak istemem.

AEA nin guven endeksi dusuk olabilir ancak Turkiye motosiklet distributirlerinin cok daha dusuktur.Simdi egri oturup dogru konusalim olay bu.Bu sektorde hangi markaya guveniyorsunuz.

Moderator arkadasada sunu diyecegim.AEA camur atiyor demek hic hos olmadi.Nedeni su ki bu forumda Bajaj urunlerinin olmasa bile distributorunun elestirmek icin okadar cok malzeme varki.Hepside bire bir kullanicilarinin yasadigi olay.AEA bunlari cimbizla cekebilir kimsede bisey diyemez cunku bunlar yasanmis olay.

İnsanlari boyle tugaf seylerle ikna edemezsiniz.Konu para falan degil bu memlekette bu kadar pahali araba satiliyor motosiklette satilir ancak sektor GUVEN vermiyor..

An itibari ile AEA camur atmis olsun bundan kelli de Kuralkan artik hic musterisini uzmeyen ornek bir distributir olarak hepimizi sasirtsin.

Ben elin hintli markasini savunmam.Yerli mali olsa idi savunurdum.Uslubu tavri malum olan bir adamin soyledigi bir seyi bir telefon acarak yanlis anlamalari duzeltmek yerine ihtar etmek.Bu kucucuk camianin hic buyuyemeyecegi imajindan baska hicbir mesaj vermez.

Motosikleti
    Benim yaşım 37.... Barkın hakkında yazıp çiziyorsun da cidden bu camia için ne yaptın bugüne kadar?

Burada senden de benden de büyük adam vardır. Mesajları okuma tavsiyesi verene kadar bence sen okuduklarını, dinlediklerini ve izlediklerini iyi anla.

İddiayı ortaya atanlar Hintli
    Bunu internette yazanlar Hintli
    Motoru üretenler Hintli.
    Artı motorun kendisi de Hintli

Çinliden bir tık yukarı kalitedeki motoru ne kadar büyüttünüz?

AEA dan önce ben okumuş olsam bende millete anlatırdım. Mış Muş kısmını anlamamakta ısrar ediyor olmanın sebebi zaten belli. Şimdi sizleri bir korku sardı. AEA megellinin titreşimini anlatınca megelli yi kimse almak istemedi.

Hindistan'da jantı kırılan motor olunca ve konu burada konuşulunca sizlerde paniklediniz. Zaten imkan olsa pulsar mulsar almazdınız ya neyse...

Vay efendim dava açsa kazanırmışmışmış

AEA da dayanaklarını Nasıl kuralkana yayında koyduysa dava sırasında da koyar.

Bu arada herkesin atladığı bir husus var!!!

Kuralkan'ın avukatı gönderdiği resmi yazıda ne dedi?

Kaynaklarınızı açıklarsanız onlarıda dava etme hakkını saklı tutuyoruz

Burada soruyu EKREM BEYE sormak lazım

Ekrem bey BARKIN BAYOĞLU kaynaklarını açıkladı! O kaynakları dava edecek mi parçası olduğunuz firma?

Yada daha kolayı motosiklet.net i bu konuyu kapatması ve bu konuya bajaj karşıtı yorum yapanların ban'lanmasını resmi ağızla talep edecek mi? (Bir anda avukatınızın hayret nidasını duyar gibi oldum "oha süper fikirmiş bu, kızım not al pzts sabahı bana hatırlat")

Bu arada bayilerin kafalarına göre fiyat kırma olayına bende girmeyeyim ki 8900 dan motoru alan arkadaşlar üzülmesin. Pşşt 7500 gibi bir rakam vardı bir iki ay önce 1400 kazık yedi millet. AEA nın neyini tartışıyorsun daha burada Bir iki mesaj yukarıda Süleyman kardeşimiz daha detaylı anlatmış olayı zaten
    Sen dünyaya geldiğinde senden önce birileri dört ayaklı hayvanlardan birine "AT" dedi diye sende "AT" diyorsun.Her postunda durmadan atıyorsun

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sektorun hala yuksek satis rakamlarina ragmen halen yetersiz pazar payinda olmasinin resmidir bu olay.

Daha once bildigim otomotiv sektorunden bazi sorunlu uretimleri paylasmistim yukarida.Bunlar uretilen her makina-unite icin olasi seyler.

Ancak asil soruyu 2000 li yillarda otomotuv sektoru kendisine sormus ve ciddi yatirimlar ve acilimlar gerceklestirmistir.Buna karsin motisiklet sektoru ulkemizde en az 20 yil geridedir.Nedeni distributorun hala meselenin otekinden daha cok satalim algisindan gecer.

Bu tamanen guven unsuru ile alakali.Konuya duz bir bakis acisiyla bakarsak AEA orantusiz bir ithamda bulunmus gibi bir donuc cikar.

Yakin oldugum icin iyi biliyorum otomotivde bu bin misli oluyor.Acimasizca modeller markalar elestiriliyor.Otomotiv firmalari bunun icin orta ve uzun vadeli projeksiyonlar yaptilar ve onde "guven" unsuru uzerine yogunlastilar.

Yukaridaki anketin sonucu agirlikli olarak guven meselesi ile ilgilidir.Yeterince olmasi gerektigi kadar ve kesin cozum mudehaleleri ile musterinin yaninda olmamak her sekilde markaya olan guveni zedeler.

Moderator arkadas demiski internette gordugun bir seyi soylemek zorundamisin.İyide orasi Hindustanin bildik bir sitesi gazoz agaci degilki.

Ben bu cagda internete itibar ederim .Araba alirken otomatik istedim DSG lerde herkesin bildigi bir sorun var diye VW grubu arac almadim bu bilgiyede internet uzerinden ulastim.

Ayrica Bajaj Pulsarlarda stop etme sorunu var .Bunuda herkes biliyor buda internette paylasilan bilgilerde mevcut.Ama bu bilgi Kuralkan tarafindan hic paylasilmadi ta ki urunun sahipleri dile getirene kadar.İnternet yikken daha once olan biten den haberimiz olmuyordu.

Neyse bende internete hic sorun bulamadigim baska bir markanin otomatik aracini aldim.DSG alan arkadaslar var 2 binde patlayani var.Belkife sanstir bilemem.Ama ben surpriz yasamak istemem.

AEA nin guven endeksi dusuk olabilir ancak Turkiye motosiklet distributirlerinin cok daha dusuktur.Simdi egri oturup dogru konusalim olay bu.Bu sektorde hangi markaya guveniyorsunuz.

Moderator arkadasada sunu diyecegim.AEA camur atiyor demek hic hos olmadi.Nedeni su ki bu forumda Bajaj urunlerinin olmasa bile distributorunun elestirmek icin okadar cok malzeme varki.Hepside bire bir kullanicilarinin yasadigi olay.AEA bunlari cimbizla cekebilir kimsede bisey diyemez cunku bunlar yasanmis olay.

İnsanlari boyle tugaf seylerle ikna edemezsiniz.Konu para falan degil bu memlekette bu kadar pahali araba satiliyor motosiklette satilir ancak sektor GUVEN vermiyor..

An itibari ile AEA camur atmis olsun bundan kelli de Kuralkan artik hic musterisini uzmeyen ornek bir distributir olarak hepimizi sasirtsin.

Ben elin hintli markasini savunmam.Yerli mali olsa idi savunurdum.Uslubu tavri malum olan bir adamin soyledigi bir seyi bir telefon acarak yanlis anlamalari duzeltmek yerine ihtar etmek.Bu kucucuk camianin hic buyuyemeyecegi imajindan baska hicbir mesaj vermez.
    Wv'nin bile emisyon oranlarıyla ilgili sahtecilik yaptığı şu dünyada, hiç bir Ticari markaya güvenmemek gerekir.
    Söylediğiniz sektördeki güven meselesine katılmakla birlikte, benim anlatmak istediğim, kronik olmayan, yada olduğu ispatlanmamış bir hadisenin neticesi böyle olmamalıydı.
    Karşıt görüşlere göre AEA bunu diyebilme lüksüne sahip ise ben de bunu düşünme lüksüne sahip olabileyim müsadenizle.
    Daha önce de yazdım, sizler sadece Kuralkan'ın tekzip yayınlatmak istediğini duydunuz, gündeme getirilmesi sayesinde. Fakat biz bunu defalarca bir çok markada gördük.
    O yüzden, yine daha önceden yazdığım gibi, kısa vadede olan Kuralkan'a olmuştur belki, ama AEA turşu markalarından başka hiç bir sektörel sponsor bulamaz kendine artık.
    araltı ve mgora bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdiye kadar AEA yi savunalim diye bir konu basligi acilmadi burada.AEA trolleri ifadedini kullanan sahis senin yasin motor tecruben yetmez bunu soylemeye.Bu forumda kisiler sahislar kayrilmaz.

AEA nin bu sektore birsuru hizmeti karltkisi olmustur.Senin ne katkin oldu?

Bajaj Pulsar ile teknik arza yuzunden takla atmis adam var bu forumda olumdem donmus hala marka savunuyosunuz.

Burada KTM Yamaha Ducati kullanan adamlar var bunlar motorlarini elestiriyor kabahatini soyluyor sizin motor bulunmaz hint kumasi gibi.

AEA yida gomun size denge sensoru bu zirildar canim olacak okadar , motor stop edebilir cozeriz bi tarihte gibi seyler soyleyen adam lazim.

AEA yanlis yaptiysa yanlis yapmistir.Ama zeka seyiyesi belirli bir yere gelmis her insan buradan AEA dan cok daha fazka markanin zarar gorecegidir.

Daha once yazildi yine yaziyorum hala anlama kitligi varsa yine okuyun..

Bu konu hindistanin onde geken bir motosiklet portalinde iki tane ornek fotigraf ile dile getirilmis ve hintli editor demis ki Bajaj reddediyir ama sadece bir tane ornek yok...Yani bunu hintli soylemis.AEA da bu duyumu iletmis.

Konu bu.Siz bu kafada olursaniz daha cok dustributor istedigi fiyattan istedigi urunu size satar ve istedigi gibi servis hizmeti verir.

Motoru stop eden arkadaslar ayipli mal urun satildi diye dava actiniz mi? Acmadiniz cunku Kuralkan da uc bes kisi dava acsa ne olacak zaten menlekette davalar bi yildan fazla suruyor der gecer.Peki Kuralkan motorunuzu degistirdimi? Yok buda degil.Sonuc hala bu mali kullanmaya dewam ediyisun.Ustelik etiket fiyatini odemissin.

Simdi hukuki haklarini yeri gelince savunan Kanuni burada Kul hakkina giriyormu girmiyor mu?

AEA yanlis yapmis bunu dile getirerek diyelim.Ama bu adamin kaynagi Hindistanda uretilen bu urunun Hindistandaki bilindik bir sitesi..
    Bizim zamanımızda jantları kırılıp kamyon altına giren JAVA lardan almayın diyen bir AEA mız yoktu.Sende yoktun.
    O yüzden hata ettik java aldık kamyonların altına girdik.Sonra sen ve senin gibiler piyasaya çıktı.Yürümeye başladığınızda bu işi daha önce sizden daha iyi yapanlar olduğunu hiç kabullenmediniz.Diliniz çözüldüğünde mangalda kül bırakmadınız. Motorla 1-2 tur attınız 1-2 viraj döndünüz 1-2 düştünüz dünya aleme duyurdunuz.Tecrübe dediğiniz buysa bu alemin kralı sizsiniz.Ama bi lastiğiniz patladığı zaman görürüm tecrübenizi sizin gibilerin ben.

Dünyanın en büyük galiba 3.Motosiklet üreticisi bir firmanın ürününe yaw jantı kırılıyormuş.AEA dedi.İnternette surf yaparken görmüş.Aman didim o diyorsa gırılır gari ben almamayım şeklinde bir anlayış hangi tecrübeye dayanır allah aşkına!
    Adam diyorki RS modelinin jantı kırılıyormuş yahu nasıl bir tecrübe ve bilgi birikimi bu farklı modeldede aynı jant kullanıldığı halde bunun bilinmemesi ne kadar tuhaf.
    İnternetten jant kırıldığına ait haberi görüyorsunda diğer modellerde aynı jantın kullanıldından nasıl bihabersin?
    Türkiyede pazarında segmentinde 3.senesine girmiş satış lideri konumunda bir modelin yükselişine dur deme çabası olarak görüyorum ve ısrarla konu gidişatını markalar ve modeller faşizmine doğru götürmeye , sürüklemeye çalışanlar olduğunu bunu yapmak için kendi görüşünü paylaşmayanlara bile omurgasız demeye cüret edecek kadar vasıfsız yalakaların olduğunu görünce vah vah diyorum

3
    potasyum ve sheriff87 bunu beğendiler.

Keşke vasıfsız yalakaları tarafsız bir şekilde görüp vah diyebilseniz, güzel olurdu.
    OnurTr bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amma cingene baglamissiniz arkadas. Yiyin birbirinizi daha cok yiyin. Kuralkan da AEA da size buradan bakip dalga geciyor ayni benim gibi haha
    OnurTr ve 2move bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sanırım söyleyeceği bir şey olup ta söylemeyen kalmadı. Hafiften daire çizmeye bile başladık. Kırdıklarım olduysa özür dilerim. Herkese selamlar.

Motosikleti
    Alıntı BarisC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke vasıfsız yalakaları tarafsız bir şekilde görüp vah diyebilseniz, güzel olurdu.
    Benim tarafsız olmamla sorun çözülecekse herkesten haklı veya haksız özür dilemeye hazırım.
    Alıntı yaptığım arkadaşlardan birisi son 1 yıldır nerde bajaj ile ilgili bir konu var hemen orada bitmiştir.Ben mizacım gereği hala öğrenebileceğim değerli bilgi ve paylaşımların olabileceğini düşünerek her konuyu baştan sona incelerim.Maalesef herkesin takdiridir bu forumda eleştiriyi geçtim en fazla saldırıya ve hakarete uğrayan marka haline getirilmeye çalışılıyor bahsi geçen firma.Allahaşkına biraz adil olun.
    Bahsi geçen firma veya pazarladığı bir ürünü ile ilgili şikayeti,memnuniyetsizliği olan bunu yaşayanlar varsa tabiki hakkını aramalı.Tüm markalar için geçerli olmalı bu.Bunu yaparken lütfen adil olun.Kesin hüküm vermeden önce haklı olduğunuzdan emin olun kanuni veya farklı tüm yasal yollara başvurun.Ama lütfen kulaktan dolma bilgilerle veya kulaktan dolma bilgileri iletişim araçlarını kullanarak yayan kimselere pat diye inanarak bazı insanların emeğine,mesleğine hakaret etmeyin kul hakkına girmeyin.Araştırın,öğrenin emin olun sonra harekete geçin doğrusu ve adil olan bu değilmi?
    Ülkemizde küçümsenen veya övülen,tercih edilen edilmeyen,kaliteli,kalitesiz,pahalı,ucuz tüm ürünlerin üretiminden tutun satış ve servisine kadar büyük bir emekçi kesim hakkıyla alınteri ile çalışmaktadır ve ekmek yemektedir.
    Lütfen birazda özkaynaklarımız ile ayakta durmaya çalışan,hizmet ve üretim kalitesini kademe kademe arttıran ve bu aşamada yeniliklere açık olan yerli firmalarımızı destekleyelim inanın bunu yaparsak her alanda üretim,kalite,istihdam vs artacaktır.Japon,italyan,alman diyerek ancak yapay elit bir kesim oluşturduk ,diğer alt gelir seviyesinde olan kesim içinde bu ülkelerin fahiş fiyatlı servis ve yedek parça ürün fiyatları nedeniyle fobi oluşturduk.Bunu onlar yapmadı biz yaptık.Türkiyemizin özkaynakları ile durmadan güçlenen ve bu çerçevede Bit İtalyan,Japon;Alman ürünleri kadar kaliteli,ucuz bir mamül üretebileceğini hayal etmek,bunun için uğraşmak,buna inanmak ve desteklemek başarmak çokmu zor.Evet bu halimizle zor.Biz burada birbirimizi Sj's arkadaşımızın dediği gibi yerken Yamaha Türkiye sessiz sedasız abartılı zamlı yeni fiyat listesini yürürlüğe soktu.
    Diğer alıntı yaptığım arkadaş ise kendince sahip olduğu konumun kendinde yarattığı özgüvenin kurbanı olarak kendini dev aynasında görmekte veya şam hamamında sanmakta statikocu yaklaşımı ile yetersiz veya düşük maddi olanaklarla motor sahibi olan büyük bir kesimi defalarca hor gören küçümser cevaplar yazarak Banu Alkan rolünü mükemmel oynamaktadır.
    sheriff87 bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 3 sene önce aldırdım sinirlerimi
    Bu arada skyteam blok tamam. Tesisat ıvır zıvır 1 haftaya biter

Canavar cross yapacağım onu.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Siz okuduklarınızı veya seyrettiklerinizi her zaman böyle yanlış mı anlarsınız ?

İnternette bulunan bir olayı paylaştı adam. Kendi uydurmuş , yoktan bir olay yaratmış gibi çarpıtmak olarak algılanır sizin yazdığınız.

Kuralkan bile bu iddianın kaynağını dayanağını sorduğunda cevap almışken neye istinaden desteksiz çamur dediğinizi anlayamadım.

Bazı arkadaşların inatla anlamadıkları şey AEA yı savunurken hem burada karşı görüşte olanların hemde kuralkan nın görmezden geldiği AEA nın internet üzerinden 3 farklı sitede okuduğu bilgiyi paylaşmıştır. Bunun yanında CBR mı Pulsar mı sorusuna CBR olarak cevaplandırdığı ve yaşanan olayları kendi üslubu ile örneklemesidir.

Diğer yandan Bajaj ile kuralkan aynı şey değildir. Eleştirilen Kuralkan dır. AEA Bajaj pulsar videosunda Alın abi bu motoru dediğinde sıkıntı yokta, böyle bir sıkıntı yaşanmış paylaşılmış denilince neden dert oldu herkese?

Bunu burada tekrar tekrar yazsakta anlamamakta ısrar edeceksiniz o ayrı.
    İnternetten bulduğu tek bir olayı o modele genelleyerek çamur atmış oluyor. Deseydi ki "Valla almak isteyenler alabilir fakat internette bir tane motorun jantının kırıldığını okudum, bir araştırın isterseniz" o zaman farklı olurdu.

Bunun gibi onlarca örneği forumda defalarca gördük. Kullanmasını bilmeyen apaçiler yüzünden Hyosung GT250 kol çıkarttı hepsi çıkartıyor sandılar, devir saati olmadığı için CBF150'ler kırmızı çizginin dibine kadar zorlandı motor yedi, adı çıktı. Bir tane RX3 Mondial'in balatası çıktı hepsi çıkıyor oldu. Bazıları işi daha da ileriye götürüp, falanca motorla kaza yaptım ön maşa kırıldı, karenajlar çatladı, bu motorlar dayanıksız dedi. Bir sürü neden sonuç bağlantısı kurulmamış vaya aptalca kurulmuş, sadece sonuca bakılan saçma sapan yorumlar dinledik. Nedense herkes de bunların peşinden gitti. Pulsar başlığında kullanıcıları motordan memnunken üç dört tane forum sakini sürekli motoru kötüleme kampanyası yaptılar. Bu arada stop etme problemi ve denge sensörü zırıltısı gerçekten kronik sıkıntıdır bunları es geçmiyorum ama motor kötü değildir, jantı da durduk yere kırılmaz. Siz pazardan patates aldığınızda bir çuval patatesten birisi çürük çıktı diye o adamın bütün patateslerine çürük diyemezsiniz. Bu haksızlıktır, AEA da haksızlık etmiştir. Aslında aklımda bunu neden yaptığı ile ilgili bir cevap var o da şu; AEA prensip olarak Japon ve Avrupa motorları bir de Harley Davidson dışındakilerle ilgilenmez, elit takılır. Bajaj etkinliğine katılıp bir de tanıtımını yapınca sanki Bajaj'a sempati duyuyormuş gibi gözüktü, o da imajını zedelememek adına bence Bajaj'la arasını kasten bozdu. Bu da benim komplo teorimdir.
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    bak şimdi aklıma geldi.honda cb500f i millete 20bin den 21 binden kitledi geçen yıl mı öndan önceki yılmı tam hatırlamıyom.sonra bi kampanya 19 bine verdi.cbf 150yi 5850 den döşedi vatandaşa.ondan sonro hop 5300e kampanya başladı.ben pulsarı 8900e almıştım.21 aralıkta 7800 dü.şimdi 8250tl.daha önce 5 capon almış biri olaraktan capon unkimi, türk ün ki mi, ikisini mukayese edip detaylı bir bilgilendirme yapacam.2-3 aya kadar.hangisi daha tatlı ,ac ıtmadan girdiğine dair...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorlarını aea nın test etmesi için devamlı peşinde koşan etrafında dönüp dolaşan sendin galiba şimdi tanıdım.yutubede gördüydüm.Şimdi hatırladıydım.Varmı hala peşinde koşmalar falan filan?Bende motorumu test ettirmek istiyorum.Sırrını bizimlede paylaşırmısın?
    sevgili dostum (her ne kadar bu vasıfı hak edecek bir özelliğin olmasa da) biz motorumuzu AEA ya teslim ettiğimizde çekilen video bütün motorcu arkadaşların işine yaradı! satılırkende motora AEA nın binmiş olması artı bir değer kazandırmadı.o video çekildikten sonra hepimiz oturduk seyrettik! motoru almayı düşünenler fikir sahibi oldu!

Barkına motor test ettirmek istiyorsan bu sene git sıfır 2016 model ilk defa piyasaya çıkan bir model al, Barkına rica et, eğer aldığın motor adam gibi bir japonsa ve SIFIR ise Barkın da test eder, camianın konu hakkında bilgisi olur.

Bizim motorumuzu teslim etmemiz AMME HİZMETİNE GİRER! Ne AEA ekibi bize madalya taktı, nede siz seyredenler para ödedi! Motoru emanet ettiğinizde başına gelebilecek her türlü sıkıntıyıda göze alıyorsunuz! o yüzden içinizdeki safraları insanların üstüne sıçratmadan önce oturup bir kez daha düşünün ki saçmalamış olmayın!

Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen dünyaya geldiğinde senden önce birileri dört ayaklı hayvanlardan birine "AT" dedi diye sende "AT" diyorsun.Her postunda durmadan atıyorsun
    mesajınıza bir anlam vermek için çok uğraştım, sonra dedim ki bu arkadaş bana aklınca hakaret etmeye çalışmış.
    2 sebebi olabilir.
    1- şahsi problemi vardır (tanışmadığımıza göre böyle bir ihtimal yok)
    2- MOZGUR ün teorisi doğru çıkıyor....

hatırlamayanlar için MOZGUR ün teorisi şu şekilde idi:

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    * "Bajaj'ın paralı askerleri" dayanaksız bir biçimde atıp tutmaya başlamışlar yine. Foruma kayıt olduğumdan beri yürüttükleri tipik strateji:

Aşamalar:

1) Olayla tamamen alakasız bir biçimde motoru övme.
    2) Yazılı kanıtlara karşı yokmuş gibi olayı yorumlama.
    3) Diğer markalara saldırarak ana konudan uzaklaştırma.
    4) Bir anda ilintili kullanıcıların tek bir kişiyi hedef alması
    5) İnceden hakaretler
    6) PM yoluyla aileye kadar varan galiz küfürler

Şu ana kadar gözlemlediğim bu liste hiç şaşmıyor. Şu anda da bu yolda ilerliyor. Aşama 4 ile 5 arasında bir yerlerdeyiz.

Şaka gibi. (:

Not 1: * "Bajaj'ın paralı askerleri" tabirini sevdim bu arada. Bunu bir tek kendi kuruntum sanıyordum meğersem forumun yarısı benim gibi düşünüyormuş (:
    Not 2: Bazen 2 ve 3 'ün sırası değişiyor.

Evetttttt

TOTEMONS un hızını alamayarak yaptığı şey budur işte. Fındık kadar akıl olunca, araştırma ve okuma kabiliyeti eksik olunca, marka avukatlığı yapma adına sırasıyla
    KİŞİSELLEŞTİRME
    KONUYU ÇARPTIRMA
    HAKARET ETME

silahlarını devreye sokmuştur.

o zaman bu neyi ispatlar. AEA HAKLIDIR. Haklı olmakla kalmıyor bunun yanında KURALKAN ın forumda paralı asker edası ile durumdan vazife çıkarıp savunuculuğunu üstlenenler vardır...

Daha bu vatandaşlar bahse konu olayın HANGİ WEB SİTESİNDE yayınlandığı, BAJAJ ın ne cevap verdiğini, Karşılığında ne cevap aldığını okumamışlar. BAJAJ ın jant nasıl kırıldı teorisini zaten okusalar saçma bulacaklar. Aman GOOGLE ÇEVİRİ ile okumayın. adam gibi okuyup kendiniz anlayın

Kısacası Eleştirilen Bajaj dır KALİTESİ ORTADA!!!!!!!!!
    Eleştirilen KURALKANDIR ! Kalitesi ortada!!!!
    Savunanların neyi savunduğu belli değildir!

Kim olduğu belli olmayan adamlar MOTOROIDS isimli siteyi ve ciddiyetini bilmedikleri için atıp tutma peşindeler. HİNDİSTAN ın en prestijli MOTORLU ARAÇ SİTELERİNDEN BİRİ !!!

Bajaj HİNTLİ! SİTE HİNTLİ! Avukatlar TÜRK.... Gelde GÜLME!!!!!

Peki paşalar!!! En süper motosiklet BAJAJ dır! En süper firma KURALKAN dır! En Süper motorcularda SİZSİNİZ!!!!
    Alın tepe tepe BAJAJ kullanın!

Bu arada kullancılardan biri yolda giderken STOP etmiş! onuda dövün ! motor kullanmayı bilmiyordur büyük bir ihtimal ile!
    Kuralkan nın servisleri hakkında şikayet edenler var! onlarıda toplu linç edersiniz artık!
    Bajaj ve Kuralkan iile onlarca şikayet vari yazı bu sitede! Moderasyonu ele geçirip onlarada BAN attırırsınız...

hadi hayırlı olsun konu kapanmış olur. Kuralkan sütten çıkmış ak kaşık haline gelir, birde eliniz değmişken AEA ve size göre AEA cı olanları (başta ben sanırım) sarayburnundan denize döktünüz mü iş tamamdır.

halk arasında bütün bunlara GÜNEŞİ BALÇIKLA SIVAMAK denir. yazdıklarımı fazla ütopik bulanlar olacaktır, yaptığım şeye de ironi denir daha kafiyeli yazılsa idi veya edebi değeri olsa idi Hiciv denecek idi
    yüksel66, valvole ve dc50xmax bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    üstadım yazını baştan sona okudum.aklıma yatan tek husus, .dünyadaki en kaliteli müthiş motorun bajaj olduğudur.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Puahahahaahahahahaa
    Kaç sayfa olmuş la aahahahah
    Ne boş milletiz ya.
    sheriff87 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada skyteam blok tamam. Tesisat ıvır zıvır 1 haftaya biter

Canavar cross yapacağım onu.
    Şasi kırıyormuş crossların hepsi. Binme girersin kamyonun altına
    Nuansiyen ve tr_select bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Anket sonuçları 80% AEA gösteriyor....

bazı arkadaşların daha çok çalışması lazım sanırım. Acaba FAKE hesaplar filan mı açsanız?
    braveguy ve mozgur bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puahahahaahahahahaa
    Kaç sayfa olmuş la aahahahah
    Ne boş milletiz ya.
    Kavga var dediler toplandık hemen Bazı arkadaşlar gereksiz yere gerilip geriyo asıl komik olan Ülkenin % 90ından fazlasının ne burdan nede aeadan nede kuralkandan haberi olduğu. Geçen sene benim kuzene motor zehrini ben aşıladım. Benim Pulsardan heveslenip girdi bu olaya. Şimdi işe niyetlenince zırt pırt beni arayıp bu nedir bu nasıl olacak falan diye aramaya başladı. Bak şu konuda aea videosunu izle, bak şunu forumda ara filan dedim, her seferinde o nedir diyodu sallamyodu. Kawasaki 300 aldı special edition. Gir diyorum foruma girmiyo umurunda bile değil. Yani çok yormayın kendinizi. Piyasa kendi rayını buluyor keşke burda yazıklarımızla piyasa şekillenseydi en azından daha ucuza motora binerdik lakin hiç öyle değil. Fakat iyi eğlendik, kabul edelim güzel eğlendik peace
    2move bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    2014 ybr esd
    az önce şirketten aradılar.bizi daha fazla savun,malımıza sahip çık,aea ve yandaşlarına karşı kara propaganda yap diye.2500tl maaş-sigorta-500tl lik ticket.akşama kadar düşünüp kararımı vereceğim.zaten boş boş oturuyom.

Merhabalar
    Sandıktan çıkana saygı duyun..

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)