Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kim haklı?

Katılımcı sayısı
329. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kuralkan

70 21.28%
  • aea

259 78.72%
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam - Kuralkan Tatsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

benim günahım ne öyleyse 0 ı 7500 e varmış )

gönül isterki heryerde aynı olsun, kuralkan bunu serbest bırakmış yani şuraya getirmiş
    motorun bayi aliş fıyatı var, kim ne kadar kaarı kabul ediyorsa o kadardan satsın,

daha ucuza satanda vardır pahalıya satanda demek olur demekki bu..
    kullanıcı bajaj site fiyatına bakarsa 8.290TL

8300tl ile 8900tl yi pek dert etmeyebilir keza alırken taksikle vs alıyordur muhtemelen,
    tiko parada 7500 e de alabilir sanırım..

veya bayi satamıyordur elinden çıkarmak için düşük tutmuşdur,
    veya az satıyordur, kaar / satış zamanı olarak bakarak yüksek tutmuşdur rakamı
    bilinmez.. zaten bu sadece bajaj a özel bir durum olacanı sanmıyorum
    kawazakiye bakın onlarında bayileri muhtemelen farklı kaar oranlarıda satıyordur,
    bakmadım ama tek elden satılmadıkca zor yani.. adam düşük kurdan almışdır stoklamıştır bayi,
    şu andaki kura göre yüksek çıkar satış fiyatı vs.. veya ben daha satmicam elimdeki çıksın der
    aldığı düşük kurdan verir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Fiyat politikasını eleştirmiştim vakti zamanında 2.el değerini düşürdüklerini pahalıdan alan kullanıcılarını mağdur ettiklerini geçici bir ksmpanya dediler fşyat hala 8.290 benim arkadaşım 8900 den aldı 2 gün sonra motor 8.290 oldu baya morali bozuldu fiyatlar bu oldu derken 7.500 7.300 e satan bayiler oldu o günden beri hiç haz etmem fiyat politikasından bana göre kullanıcılarına yapılan en büyük yamuk oldu bu motoru yuksek fiyattan alan kullanıcılar belli bu durumda ben firma sahibi olsam para iade etmesemde o kullanıcıların gönlünü almak adına 1-2 bakım hediye ederdim yada farklı bir şekilde bajaj logolu kask hediye ederdim
    SuleymanE, sheriff87 ve yasdal bunu beğendiler.

bizim ns 200 leri alıp 400cc ye saysalar keşke o bile yeter ) bajajın kulağına su kaçırmak lazım.. böyle bi kampanya yapsın, bi ara sanırım renault da vardı herhalde o olay yanlış hatırlamıyorsam, araç bizim diyorlardı getirin..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat konusunda pulsar kullanıcılarının nasıl mağdur edildiğini az yukarıda yazdım. Holding aşıkları, "insanlar ekmek yiyiyor o holdingden, insanların ekmeğiyle oynamayın" diyenler, gözleriniz görmez mi oldu bu mesajı, hayırdır? sesiniz kesildi birden?

Madem o kadar hakkaniyetlisiniz, kimsenin günahını, vebalini almayın diyebiliyorsunuz; Yeniden soruyorum o zaman:

Aynı motoru 8900tl den de alan oldu, kampanya yapılıp 8300tl den satılırken 7500 tl den alan da oldu. 8900 tl den veya 8300 tl den alan adamın suçu neydi? Alın teriyle kazanılan parayla alınan sıfır motora fazla para vermiş kişileri neden savunmuyorsunuz ??
    Bunlar duyulursa 2. el değeri düşer korkunuz mu var yoksa? Yok canım, siz çok hakkaniyetlisiniz ya, sizde yoktur öyle bir düşünce...

Cevap bekliyorum sizden holding savunucuları, "haksızsın, yalan söylüyorsun, öyle bir şey olmadı, kuralkan yapmaz öyle şey" desenize hadi...

Haaa buna verilecek cevap bulamayınca, konumuz o değil diye de lafı döndürmeyin, "insanlar ekmek yiyior o firmadan" edebiyatını siz yaptınız, bende cevap verdim. Şimdide sizlerin cevabınızı bekliyorum, buyrun...
    Burada "holding aşıkları" ve ya "holding savunucuları" yok. O sizin kafanızda. Sadece bir olay hakkında yorumlar var, o kadar.

Eğer yorumunuza cevap bekliyorsanız açın Bajaj-Kuralkan'ın fiyatlandırma politikası ve mağdurları ile ilgili bir başlık, paylaşın istediğinizi, yazan yazsın fikri neyse.

Ama alakasız konuya alakasız yorum yazıp "hadi cevap versenize..." derseniz, kale alınmazsınız doğal olarak.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Bu konuyu takip eden arkadaşlar adına ricam zaten başkalarının dile getirdiği şeyleri tekrarlayıp durmayalım. Varsa farklı bi bakış açısı ne hoş. Kimse m_ducati_89 da bu konuda ne diyecek diye beklemiyor. İkincisi bir tarafta sizden bir şey beklemeden öğrettikleriyle size zaman, para, güvenlik ve deneyim kazandıran biri, diğer tarafta sadece kar marjını ve imajını düşünen bir firma var. O yüzden yukarıdaki ankete şaşırıp burda saçmalamayalım. Bir reklamcı olarak da benim düşüncem: iletişim faciası, bunun farkına varılması ama geri adım da atamamak.
    braveguy bunu beğendi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    * "Bajaj'ın paralı askerleri" dayanaksız bir biçimde atıp tutmaya başlamışlar yine. Foruma kayıt olduğumdan beri yürüttükleri tipik strateji:

Aşamalar:

1) Olayla tamamen alakasız bir biçimde motoru övme.
    2) Yazılı kanıtlara karşı yokmuş gibi olayı yorumlama.
    3) Diğer markalara saldırarak ana konudan uzaklaştırma.
    4) Bir anda ilintili kullanıcıların tek bir kişiyi hedef alması
    5) İnceden hakaretler
    6) PM yoluyla aileye kadar varan galiz küfürler

Şu ana kadar gözlemlediğim bu liste hiç şaşmıyor. Şu anda da bu yolda ilerliyor. Aşama 4 ile 5 arasında bir yerlerdeyiz.

Şaka gibi. (:

Not 1: * "Bajaj'ın paralı askerleri" tabirini sevdim bu arada. Bunu bir tek kendi kuruntum sanıyordum meğersem forumun yarısı benim gibi düşünüyormuş (:
    Not 2: Bazen 2 ve 3 'ün sırası değişiyor.
    braveguy, Uykusuzcorap, bpak ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

paralı askerleridemi varmış bedavaya gittik ozaman )))

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    * "Bajaj'ın paralı askerleri" dayanaksız bir biçimde atıp tutmaya başlamışlar yine. Foruma kayıt olduğumdan beri yürüttükleri tipik strateji:

Aşamalar:

5) İnceden hakaretler

Şu ana kadar gözlemlediğim bu liste hiç şaşmıyor. Şu anda da bu yolda ilerliyor. Aşama 4 ile 5 arasında bir yerlerdeyiz.

Şaka gibi. (:

Not 1: * "Bajaj'ın paralı askerleri" tabirini sevdim bu arada. Bunu bir tek kendi kuruntum sanıyordum meğersem forumun yarısı benim gibi düşünüyormuş (:
    Gawasaki PulsaRR 200ns....Spor segment satış lideri...
    bektanist bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada "holding aşıkları" ve ya "holding savunucuları" yok. O sizin kafanızda. Sadece bir olay hakkında yorumlar var, o kadar.

Eğer yorumunuza cevap bekliyorsanız açın Bajaj-Kuralkan'ın fiyatlandırma politikası ve mağdurları ile ilgili bir başlık, paylaşın istediğinizi, yazan yazsın fikri neyse.

Ama alakasız konuya alakasız yorum yazıp "hadi cevap versenize..." derseniz, kale alınmazsınız doğal olarak.

Mesajım ulaşacağı yere çoktan ulaştı. Bak sen bile nedense holding savunucusu sıfatından alınıp cevap yazma gereği duymuşsun Asıl cevap beklediğim kişilerden bazılarından cevap geldi bile, ancak söylediklerimi yalanlayabilen, yada mantıklı bir açıklamasını yapabilen halen çıkmadı.
    Ayrıca bahsettiğim hususu pulsar sahibi arkadaşlar bile kabul ediyor, azıcık araştırsanız, biraz yanlı bakışınızı bir kenara bıraksanız sizde fark ederdiniz ya, neyse, sağlık olsun...

ayrıca ya tüm mesajları ya okumuyorsunuz yada yazılanları kendi istediğiniz şekilde anlıyorsunuz. Mümkünse konuları ve tüm mesajları okumadan cevap yazmayın. "holding aşıkları" ve ya "holding savunucuları" yok demeniz gayet gülünç olur.
    Ben savunmuyorum derseniz saygı duyardım, ama yaptığınız genelleme çok saçma, farkındasınız değil mi
    Neden mi? bakın önceki sayfalarda yazılmış olan şu mesaja:
    "kuralkan büyük firma dün vardı bugünde var, belki bajajıda batırır dertmi? firmamı yok kuralkana.. aea ya firma varmı peki? yavaş yavaş sayılarını azaltıyor böylece..
    esasen aea aramalıydı avukattan sonra firmayı diyaloga girmeliydi.. aea büyükmüki küçüğün ayana gitsin? kuralkan dediğiniz firmada 100 lerce kişi çalışıyor istihdam yaratıyor..
    kuralkan dediğiniz şirket değil holding dir."

ayrıca motorun parası konusuna, firma veya motor zarar ederse bunun kul hakkı olacağına başka arkadaşlar değindi. bende asıl kul hakkını kimin yediğini göstereyim istedim.

Ama verecek cevap olmayınca, "bu konuyla alakası yok, lütfen bu bahsi kapatalım kuzum" tarzında bir yaklaşım sergileneceği belliydi en başından

braveguy bunu beğendi.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aşamalar:

5) İnceden hakaretler

Şaka gibi. (:

Tamamen katılıyorum. Hatta facebook'ta 1-2 durum yaşadım, ss'leri aldım. Savcılık muhabbetini açınca anında mesajlar silindi, hesap donduruldu falan görseniz komedi. Bir kaç gün sonra açtı hesabını tekrar. Biri de tüm mesajlarını temizledikten sonra özelden tehdite girişti, yok benim ebemde savcı falan bilmem nerde. E niye sildin o zaman mesajlarını hayırdır? Cevap yok. Özelden SS'leri atayımda sizde görün durumu. Beni apar topar bajajdan uzaklaştıran bu tiplerdi. Forumda ise nicesini gördüm.
    braveguy ve Shrieker bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen katılıyorum. Hatta facebook'ta 1-2 durum yaşadım, ss'leri aldım. Savcılık muhabbetini açınca anında mesajlar silindi, hesap donduruldu falan görseniz komedi. Bir kaç gün sonra açtı hesabını tekrar. Biri de tüm mesajlarını temizledikten sonra özelden tehdite girişti, yok benim ebemde savcı falan bilmem nerde. E niye sildin o zaman mesajlarını hayırdır? Cevap yok. Özelden SS'leri atayımda sizde görün durumu. Beni apar topar bajajdan uzaklaştıran bu tiplerdi. Forumda ise nicesini gördüm.
    bu bajaj facebook grubu ile ilgili bayağı bir şaibe var bence arkadaşlar facebook benim kullanmadığım bir şey olduğu için tam olarak bilmiyorum ama tehdit edilen ,mesajı silenen ,sansürlenen varsa bunu da bilelim taraflı bir oluşum (sahte hesaplar ,yanlı insanlar vs ) olduğu söyleniyor ne derece doğru bu firmayla hazı papaz olmuşken (kendi görüşümdür ) ona göre hesaplaşalım hazır konu açılmışken yaşadıklarını buraya yazsın arkadaşlar .

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mesajım ulaşacağı yere çoktan ulaştı. Bak sen bile nedense holding savunucusu sıfatından alınıp cevap yazma gereği duymuşsun Asıl cevap beklediğim kişilerden bazılarından cevap geldi bile, ancak söylediklerimi yalanlayabilen, yada mantıklı bir açıklamasını yapabilen halen çıkmadı.
    Ayrıca bahsettiğim hususu pulsar sahibi arkadaşlar bile kabul ediyor, azıcık araştırsanız, biraz yanlı bakışınızı bir kenara bıraksanız sizde fark ederdiniz ya, neyse, sağlık olsun...

ayrıca ya tüm mesajları ya okumuyorsunuz yada yazılanları kendi istediğiniz şekilde anlıyorsunuz. Mümkünse konuları ve tüm mesajları okumadan cevap yazmayın. "holding aşıkları" ve ya "holding savunucuları" yok demeniz gayet gülünç olur.
    Ben savunmuyorum derseniz saygı duyardım, ama yaptığınız genelleme çok saçma, farkındasınız değil mi
    Neden mi? bakın önceki sayfalarda yazılmış olan şu mesaja:
    "kuralkan büyük firma dün vardı bugünde var, belki bajajıda batırır dertmi? firmamı yok kuralkana.. aea ya firma varmı peki? yavaş yavaş sayılarını azaltıyor böylece..
    esasen aea aramalıydı avukattan sonra firmayı diyaloga girmeliydi.. aea büyükmüki küçüğün ayana gitsin? kuralkan dediğiniz firmada 100 lerce kişi çalışıyor istihdam yaratıyor..
    kuralkan dediğiniz şirket değil holding dir."

ayrıca motorun parası konusuna, firma veya motor zarar ederse bunun kul hakkı olacağına başka arkadaşlar değindi. bende asıl kul hakkını kimin yediğini göstereyim istedim.

Ama verecek cevap olmayınca, "bu konuyla alakası yok, lütfen bu bahsi kapatalım kuzum" tarzında bir yaklaşım sergileneceği belliydi en başından

Değil Bajaj, hiç bir Hint yahut Çin motorsikletine bir kere binmişliğim yok. Kuralkan ile bir kere bile işim olmadı.

Bajaj kötü motorsiklet üreten bir firma, Kuralkan mafya olabilir. Ama Allah aşkına yazdığınız şeyin bu yaşanan olayla ne alakası var?

AEA bir çoğumuza faydası dokunmuş biri ama burada yanlış yapmış. Kuralkan iğrenç bir firma olabilir ama burada sattığı mal AEA tarafından haksız yere suçlanmış.

Mesele bu kadar basit. Konuyu niye başka yerlere çekiyorsunuz? Başkası çekiyorsa, aynısını yapmak yerine onları uyarın. Israrla alakasız sorular sorup "aha işte kimse bana cevap veremiyor" deyip tek başınıza çalıp oynuyorsunuz.

Madem Kuralkan bu kadar kötü ve içinizde yer etmiş bu, açın yeni bir başlık, herkes duysun ve faydalansın deneyiminizden. Neyden çekiniyorsunuz anlamıyorum. Konuya odaklanmak bu kadar mı zor? Bu arada içimden geçmişken şuracığa bi HJC kask incelemesi mi yazsam ki?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eee beyler kim hakli yani

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Kuralkanın fiyat politikasını benim kadar eleştiren sanırım bir kaç kişi var. hatta bu eleştiriyi yaparken bir çok arkadaşı kırmışımdır'da kırılmışımdır'da bu eleştiriyi verili ve resimli yaptığım halde anlamak isteyende oldu anlamak istemeyende. anlamak istemeyenler genelde şunu savundu hindistanda şu fiyata satılıyor ama bizde ÖTV var KDV var dediler bu doğruydu üstelik fakat ÖTV ve KDV'yi eklesen bile bu fiyatın yanına yaklaşamıyordu rakam kar payını koyduğum halde. asıl yanıldıkları nokta ise hindistandaki satış fiyatından alınmadığı idi çünkü bir ürünün prakende ve toptan fiyatı vardır İHRACAT ve İTHALAT'ta bu geçerlidir kaldıki distirütörüne hiç bir firma standart prakende satış fiyatından vermez. Şu an çok ciddi bir satış kitlesine ulaştı bu marka eskiden yaptığım yorumlarda kuryelerin altında bile yok ya CBF150 yada YBR125 var derdim şu an baya görüyorum altlarında şu saatten sonra bu topa girmem en azından bu kadar kullanıcısı çoğalmış bir ürünün kullanıcısına haksızlık etmiş olurum. çok önceden keşke sesimizi duyarabilseydikte bu fahiş fiyattan almasalardı.
    Ama konumuz bu değil bence konumuz malesef bizlerin balık hafızasına sahip olmasıdır.
    Sırasıyla hafızamızı yoklayalım.
    Barkın (AEA) Bajaj Pulsar 200NS test videosunu çekti. videoda malzemenin kalitesizliğindende dem vurdu az yaktığındanda kullanıcısını üzmiyeceğindende ve arkasında çok büyük bir firma olduğundanda (Kuralkan) bahsetti. hatta AL BABA BU MOTORU diyede bitirdi videoyu.
    Sonrasında Kuralkan bir etkinlik düzenledi bu etkinliğe Barkın'da (AEA) katıldı. ekrem ata beyin sözüyle süpriz bir şekilde haberleri olmadan katıldı. Resimlerde herkesin yüzü gülüyordu Barkın (AEA) dahil.
    Sonra bir videosunda izleyicinin sorusuna verdiği yanıt şahsen bana tuhaf geldi. çünkü Bajaj Pulsar 200NS'den bahsederken bir aşağılama var gibi algıladım.

40:45

en sonda ise Kuralkanın ilginç Tekzipi (TEHDİT) var.

44:38

SANKİ ARALARINDAN BİR KARA KEDİ GEÇMİŞ GİBİ BİR DURUM VAR. bunu bu şekilde anlayan tek benmiyim bilemedim.

konu başka yerlere gitmemesi için tekrar özet geçtim...

Motosikleti
    2014 ybr esd
    son 10 yılda 3 adet sıfır ybr 1 adet sıfır crypton ve 1 adet wave 110i kullanmış toplamda 200000bine yakın km yapmış bir şahsiyet olareaktan bu caponlar resmen fahiş fiyata itelemişler.en son aldığım 2015 model sıfır ybr yi 5400 tl ye aldım.4-5 ay bindim zararına sattım.tereddütlü ve kafadaki binbir soru işaretleriyle gittim pulsar aldım.keşke daha önce alsaymışım.oh be dünya varmış dedim.ybr 5400 ediyorsa pulsarın 10800 etmesi lazım.benim görüşüm bu yönde
    ayrıca;adamın motoruna bakıyosun honda yamaha hemide büyük büyük makinalar.e sanane gelip bajajı kötülüyorsun.git kendi kulvarında takıl.mademki benim canımı çok düşünüyorsun.sat 20-30 binliralık motorunu yarısı bana ver inazuma, cbr250 ,r25 veya duke alıyım.bajaja binenelerin annesi babası çocuklarının can güvenliklerini bu kadar düşünmüyodur.misal benim öyle sağolsunlar anamdan babamdan daha fazla düşünüyo diğer marka kullanıcıları beni.bu çocuğun cantı kırılırda ölür diye....
    mgora bunu beğendi.

Her reklam bu siteye verilen gibi olmaz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ya arkadaşlar, en başta konu açıldığında bir yorum yazdıktan sonra başlığa girmemiştim, Ekrem Bey'in cevabı sonrası tepkileri görünce yine yazasım geldi.

Barkın Bayoğlu programında bir motosiklette tekil olarak yaşanan bir problemi alaycı ifadeyle sanki bu motosikletin kronik sorunuymuş gibi göstermiş ve alenen yalan söylemiştir. Siz neyin savunmasını yapıyorsunuz. Zaten forumda pireyi deve yapan bin tane adam var, yangına körükle gidiyorsunuz. Bu yapılan şey motoru beğenmemek veya eleştirmek değildir. Ben de bazı Bajaj modellerini beğenmiyorum, bedava verseler binmem ama çıkıp da birinin bir kazada jantı kırılmış diye bunun jantı kırılıyormuş almayın demem. Siz sanıyor musunuz ki Barkın çıkıp BMW 1200GS'lerde şasi kırılma problemi varmış sakın almayın diye yayın yapsa Borusan buna sessiz kalır ?

Barkın o programda çıkmış Mondial almam diyor, sonra da bayiden sazan gibi bakmadan aldıkları yamuk tekerlekli köylü motorundan örnek veriyor. Ona göre o motorla RX3 aynı kalitede. Tek bir kişinin bile şikayetçi olmadığı XTreme Max modelini alayım mı diye soran birine "almayın" diye kestirip atıyor. Kendisi hayatında borçla harçla iş yapmamış, motor alacak parası olmadığı bir gün geçmemiş birisi olduğundan dünyadan haberi olmadan yaşıyor. Motor almak için kredi alacağım diyen birine "kredi alma para biriktir" şeklinde komik bir tavsiyede bulunabiliyor. Adamın ayın sonunu getiremediği günü yok ki halden anlasın.

Neyse, özetle Barkın'ın kaliteli motorlarla ilgili incelemelerini yorumlarını dinleyin ama ucuz motorlar hakkındaki eleştirilerini hiç kaale almayın benden söylemesi. Ayrıca şunu da diyeyim ki teknik bilgisi (mühendislik seviyesindeki bilgiden bahsediyorum) sıfıra yakındır. Sıfıra yakınsa da bazı anlamdığı işlere bulaşıp yorum yapmaması gerekir. Bu örnekte olduğu gibi...
    Mengu16, sheriff87, Erdost ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değil Bajaj, hiç bir Hint yahut Çin motorsikletine bir kere binmişliğim yok. Kuralkan ile bir kere bile işim olmadı.

Bajaj kötü motorsiklet üreten bir firma, Kuralkan mafya olabilir. Ama Allah aşkına yazdığınız şeyin bu yaşanan olayla ne alakası var?

AEA bir çoğumuza faydası dokunmuş biri ama burada yanlış yapmış. Kuralkan iğrenç bir firma olabilir ama burada sattığı mal AEA tarafından haksız yere suçlanmış.

Mesele bu kadar basit. Konuyu niye başka yerlere çekiyorsunuz? Başkası çekiyorsa, aynısını yapmak yerine onları uyarın. Israrla alakasız sorular sorup "aha işte kimse bana cevap veremiyor" deyip tek başınıza çalıp oynuyorsunuz.

Madem Kuralkan bu kadar kötü ve içinizde yer etmiş bu, açın yeni bir başlık, herkes duysun ve faydalansın deneyiminizden. Neyden çekiniyorsunuz anlamıyorum. Konuya odaklanmak bu kadar mı zor? Bu arada içimden geçmişken şuracığa bi HJC kask incelemesi mi yazsam ki?
    Ben zaten bu konuyu forumda çok öncelerden dile getirmiştim. Okumadan, araştırmadan cevap yazmak gibi bir hastalığınız var galiba. Sizin gibi herşeyi bilen birine ne öğretebilirim ki, haddime mi?
    Konuyu başka yere çekip firma avukatıymış gibi saçma yorum yapanlara sizin gibi arkadaşlardan hiç uyarı gelmiyor nedense? Kul hakkından dem vuran olursa gerçekleri tek tek ortaya dökmek boynumun borcudur. İyi ki de yapmışım bu uyarıları

"Burada "holding aşıkları" ve ya "holding savunucuları" yok. O sizin kafanızda. Sadece bir olay hakkında yorumlar var, o kadar. "
    Böyle bir yorum yapmıştınız. Bende aksini ispatlayan mesajı paylaştım. Peki buna cevabınız ne oldu?
    "Ayıp etmiş o arkadaşlar, ben yanılmışım" bile diyemediniz? Görüyorum ki hata kabul etme erdemi sizde bulunmuyor.
    Hemen "bu konuyla alakası yok, bu bahsi kapatalım" durumuna geldiniz yine.

Bu nedenle sizlerle fikir tartışması yapmanın gereksiz olacağı kanaatine vardım. Çünkü kendiniz konuşup kendiniz dinliyorsunuz sadece

Hadi bu seferlik senin dediğin olsun, kapatıyorum bu bahsi, rahat ol artık

Barkın abinin videoları motoru bana sevdirdi ve 200 ns motor incelemesini izledikten sonra almaya karar vermiştim. Barkın'ın duymuş olduğu bir sıkıntıyı söylememesi bence ayıp olurdu. Kuralkan bana göre böylesine kötü hazırlanmış tezkip yayınlamak yerine, Rs 200'e testler yapıp bunun videolarını yayınlayabilirdi. Daha sonra Barkın abi ve bu tip kafasında soru olan insanların şüpheleri giderilebilirdi. Aralık ayı için ilan edilen kampayanın hala devam etmesi ise, benim gibi motoru 'kötü havalara' rağmen indirim varken alayım diyen bir sürü insanın kafasında soru işareti bıraktı. Motorsiklet camiasında bu denli sevilen bir insan ile Kuralkan'ın bu tip bir sürtüşmeye girmesi bence marka için kötü oldu. Motorumuzu satmaya kalktığımızda bizim için de dezavantaj olacaktır. Saygılarımla.
    dyavol-77 ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    tamam beyler dağılabilirsiniz... KURALKAN kendini AEA yayını sonrasında FORUMDA DA GÖMMÜŞTÜR.....

El Fatiha..................

Kuralkan şikayetçi olmak istiyorsa forumda kendini savunmaya çalışırken batıranlara hesap sorsun

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)