Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor alma istediğin arabayı al !!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onur Avcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 mat gri
    babam bennim 5 bin tlmi araba almak için yığdığım 5 bin tlyi kolay değil 18 yaşında inşaatta amelelik yaparak kazandığım altına çevirdiğim parayla annemle gizlice anlaşıp araba aldı benim para olmasa alamıyordu çünkü taksitle bankadan para çekerek aldı. ve bana arabayı alıyormuş gibi yağ yapmıştı araa 55 bin tllik volvo s60 2010 model eski kasa 2.0t açıkcası araba ilk bindiğimde çok hoşdu çok güzeldi.

amma evelakin babam arabayı vermiyor tamam ehliyetim yok fakat gideceğim yer 3.5 4 km arası bir yol zaten arabadan soğudum başta bize söyledikleri sözleri tutmadı. ben hergün dolmuşla gidiyorum işe yürüyerek geliyorum akşam adamın servisi var bizim arabayla gidiyor geliyor
    çokta yakıyor bu melet. geçende lastikleri değişti 1.000 tl gibi bişe tuttu şahsen artık arabalardan hoşlanmıyorum yine motor almak istiyorum aradan 7 ay falan geçtı para yığamadım nikon aldım bitane. ve ben yine motor almak istiyorum şimdide diyorki bu arabayı satalım sana istediğin arabayı spor arabayı alallım parayıda biz ödeyelim ben biliyorum oyle olmayacağını. şahsen içimde gram araba sevgisi kalmadı ben özgür ruhlu biriyim sessiz sakin canı sıkıldığında bisiklettle gebzeden sultan beyliye . gece yarısı gidip gelen biriyim bisikleti çaldıralı çok oldu o ayrı mesele.
    ne motorum var nede motor sürmüşlüğüm nede akraba var süren geçenlerde a2 ehliyet için gittim sen süremessin dediler sürerim dedim mk ilk ozaman sürdüm çok hoştu ve hata yapmadan 3 4 tur attım motor sürmeyi bilmeyeni kayıt etmiyolarmış neyse .

oglum gel sana B sinifi ehliyetini alalim istedigin zaman arabayi alirsin kullanirsin, bosver motoru dedi. boyle yan ciziyor. Yemin ediyorum ehliyet aldigima sevinemiyorum hevesimi bi alamadim. Bugun de arabayi yikamaya goturuyummi diye izin istedim verdi saolsun. Tazikli su 1 tl ye calisir bilirsiniz, onla yikiyorum arabayi gittigim yerde sira vardi, daha sira bana gelmeden babam ariyo hadi nerde kaldin diye. Sıkıldım ya resmen keske motor alsaydim. Ama babam niye boyle yapiyor, daha once boyle bir sorun yasayan var mi? Icimi doktum cok tesekkur ederim dinleyene, cevap verene..

Babamdan korkmasam karşısına çıkıp söylerimde. Kaslı bi adam vurdumu kırar biyerimi korkuyorum.
    Birde tırcı olunca sürekli antremanlı oluyor. Kapak aç kapat v.s. Yapılan haksızlıklardan dolayıda sürekli stresli ve kızgın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    bu araba s80

Motosikleti
    R25 mat gri
    s60 aynı knk aynı kasa

Motosikleti
    bana kanka deme kasa da aynı değil

Motosikleti
    R25 mat gri
    knk bu 2010 dan sonra üretilen yeni s60 bizimki 2010 son yıl üretilen eski kasa ve eski kasa benim attığım araştır bi

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu araba s80
    Araba s60 orda bi sorun yok.

Konuya gelecek olursak,eger ki denilen dogru ise alacagin bi ep3 type-r,subaru gc8,bugeye,hawkeye sti,polo gti,scirocco,leon fr,ibiza cupra tarzi performansli arabalar emin ol seni arabaya tekrar itecektir. Araba basli basina masraftir,vurdusu kirdisi coktur. En kotu bu arabalarla gaza gelir kol cikartirsin,sanziman kirarsin. Orneklerini cok gorduk. Spor araba butce isi. Size tavsiyem volvo gibi saglam bi arabadan devam etmeniz ve s60 d5 motora gecmenizdir. Begenmezseniz accord 2.4 veya golf tarzi biraz daha genc isi ama dizel hatchback modellere bakmanizi tavsiye ederim. Motorsiklette yeniyim ama araba benim kulvarim,her turlu sorunuzu seve seve yanitlamak isterim. Keyifli forumlar
    Onur Avcı bunu beğendi.

Motosikleti
    eski kasalar 2009 da bitiyor

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Madem taklaya geldin , şimdi de ki tamam motordan vazgeçtim (önce 1000cc bir motor göster babaya 300 basıyor vb de iyice motordan uzaklaşmanı istesin) bana araba alalım ama benim üstüme olsun , arabayı aldır sonra arabayı satar , motor alır kalan para ile de forumcak pikniğe gideriz :D
    Onur Avcı ve Darkfriairs bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba s60 orda bi sorun yok.

Konuya gelecek olursak,eger ki denilen dogru ise alacagin bi ep3 type-r,subaru gc8,bugeye,hawkeye sti,polo gti,scirocco,leon fr,ibiza cupra tarzi performansli arabalar emin ol seni arabaya tekrar itecektir. Araba basli basina masraftir,vurdusu kirdisi coktur. En kotu bu arabalarla gaza gelir kol cikartirsin,sanziman kirarsin. Orneklerini cok gorduk. Spor araba butce isi. Size tavsiyem volvo gibi saglam bi arabadan devam etmeniz ve s60 d5 motora gecmenizdir. Begenmezseniz accord 2.4 veya golf tarzi biraz daha genc isi ama dizel hatchback modellere bakmanizi tavsiye ederim. Motorsiklette yeniyim ama araba benim kulvarim,her turlu sorunuzu seve seve yanitlamak isterim. Keyifli forumlar
    yani sen spor arabayı ss motosiklete tercih eder misin ?
    Feel the way

Motosikleti
    R25 mat gri
    :D tersten teper knk :D

yani sen spor arabayı ss motosiklete tercih eder misin ?
    Ben virajlara yatmayi degil,virajlarda yanlamayi severim. Tercih meselesidir. Ben aracimla oynamayi severim,araba kocaman bi dunyadir. Modifiyenin sonu yoktur. Motorsiklet bana gore ugrasmaktan cok simardigim zamanlarda ustune atlayip gezdigim,yada trafikten kurtulmak istedigimde,yada ulan 4 teker nereye kadar atla motora ruzgari hisset dedigimde bindigim alettir. Ben subaru hastasiyim. Kar kis yagmur camur kar'in dokunmadigi,dag tas cikabildigim. Yeri geldiginde gazlayabildigim arabanin hastasiyim. Motorsikleti kucuklukten beri severim,ama arabaya hastayim,subaruya asigim. Ss motor beni kalkista,ara hizlanmalarda istedigi kadar gecsin,isterse benle oynasin. Kornami calar selamimi veririm,cunku ikisininde keyfini bilirim. Ama ben guven duygusunu severim. Kontrolu bilegimde degil,elimde ve ayagimda isterim. Sen virajda yatarsin,ben yanlarim. Tamamen zevk ve kisisel bi meseledir. Saygi duyarim.

Motosikleti
    Ben virajlara yatmayi degil,virajlarda yanlamayi severim. Tercih meselesidir. Ben aracimla oynamayi severim,araba kocaman bi dunyadir. Modifiyenin sonu yoktur. Motorsiklet bana gor
    ailem yıllardır motosikleti bırak araba alalım diye dil döküyor ama nafile
    Onur Avcı bunu beğendi.
    Feel the way

ailem yıllardır motosikleti bırak araba alalım diye dil döküyor ama nafile
    Suan beni biraklasalar bende motor alirim. Cunku butcem suan icin ona yeter. Nezamanki butcem genisler,garajima bi scooter,birde hobi arabami alirim. Kafama hangisi eserse biner gezerim. Ikiside sevdigim araclar,tabiki araba agir basiyo. Ama araba ufak butcelerin isi degil. Motorsiklet ise hem keyifli hemde uygun butceli. Tercih meselesi,kimisi her cinsten motorsiklet dizer garajina. Ben ikisindende birer tane koyarim keyfime bakarim

Ama belirtmek isterim,motorsiklet surucusu olarak dikkatli surun lutfen. Hem kendi sagliginiz hemde cevrenizdeki sizi seven insanlar icin.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Ben virajlara yatmayi degil,virajlarda yanlamayi severim. Tercih meselesidir. Ben aracimla oynamayi severim,araba kocaman bi dunyadir. Modifiyenin sonu yoktur. Motorsiklet bana gore ugrasmaktan cok simardigim zamanlarda ustune atlayip gezdigim,yada trafikten kurtulmak istedigimde,yada ulan 4 teker nereye kadar atla motora ruzgari hisset dedigimde bindigim alettir. Ben subaru hastasiyim. Kar kis yagmur camur kar'in dokunmadigi,dag tas cikabildigim. Yeri geldiginde gazlayabildigim arabanin hastasiyim. Motorsikleti kucuklukten beri severim,ama arabaya hastayim,subaruya asigim. Ss motor beni kalkista,ara hizlanmalarda istedigi kadar gecsin,isterse benle oynasin. Kornami calar selamimi veririm,cunku ikisininde keyfini bilirim. Ama ben guven duygusunu severim. Kontrolu bilegimde degil,elimde ve ayagimda isterim. Sen virajda yatarsin,ben yanlarim. Tamamen zevk ve kisisel bi meseledir. Saygi duyarim.
    oooooo E30 cuyuz biz de hocam. ama hakkaten masraflı iştir hocam. vuuuuuuut tut tut tutututututututut

Motosikleti
    Suan beni biraklasalar bende motor alirim. Cunku butcem suan icin ona yeter. Nezamanki butcem genisler,garajima bi scooter,birde hobi arabami alirim. Kafama hangisi eserse biner gezerim. Ikiside sevdigim araclar,tabiki araba agir basiyo. Ama araba ufak butcelerin isi degil. Motorsiklet ise hem keyifli hemde uygun butceli. Tercih meselesi,kimisi her cinsten motorsiklet dizer garajina. Ben ikisindende birer tane koyarim keyfime bakarim

Ama belirtmek isterim,motorsiklet surucusu olarak dikkatli surun lutfen. Hem kendi sagliginiz hemde cevrenizdeki sizi seven insanlar icin.
    benim babam da arabaya düşkün hocam Gürcistan dan supra filan getirdiler
    Feel the way

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Yandex mi kullandik google translate mi ?

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    İkisinin de yeri başka.Benim motorlarımın haricinde bir de Alfa 145 arabam var.Araba kullanmak da zevkli.Ama İstanbul'da değil.Anadolunun herhangi bir şehrine gidince güzel oluyor.

Ben geçen yaz Mersin'e gittim arabayla.İnanın bakkala bile arabayla gidiyordum.Trafik sorunu yok,park sorunu yok.20-25 sene önce İstanbul'da böyleydi.Ama araç sayısı o kadar arttı ki,artık belirli gün ve saatler dışında araba kullanmak eziyet haline geldi.

İstanbul'da her gün trafiğe yaklaşık olarak 600 araç çıkıyormuş.Nereye kadar merak ediyorum.

Yollar,köprüler yapılıyor,yetmiyor.Bu kadar araçtan alınan çeşitli vergileri düşünün.Bunun bir de yakıttan alınan vergisi,trafik cezaları,sigortası vs. Devlet bu işten iyi kazanıyor valla.

Buna rağmen bütçe açığı veriyorlar,anlamıyorum,ki bu dediklerim sadece araçlar için,yani devede kulak misali.

Neyse fazla politikaya girmeden.diyeceğim odur ki: İstanbul'da her zaman motosiklet çok daha avantajlıdır.

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooooo E30 cuyuz biz de hocam. ama hakkaten masraflı iştir hocam. vuuuuuuut tut tut tutututututututut
    M50 swap candiirrr
    benim babam da arabaya düşkün hocam Gürcistan dan supra filan getirdiler
    Tehlikeli isler onlar,bulasmadik o islere :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    arkadaş down sendromlu lütfen dalga geçmeyin

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    M50 swap candiirrr

Tehlikeli isler onlar,bulasmadik o islere :D
    bir de performa jant, hafiften de kamber açsam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)