Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

883 iron

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhabalar 883 iron yeni çıkacak modelini alma niyetindeyim lakin sizinde fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Ne zaman çıkacak ? paramı boşa harcamış olur muyum ? Yaklaşık 10 senelik motor deneyimim var ve gerçekten artık bir HD deneyimi yaşamak istiyorum. Bunun yerine şunu al gibi tavsiyeleri de dinlemek isterim. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Çabuk XV 950'ciler gelmeden!

3 ay öncesine kadar bende onu düşünüyordum ama son çıkacak modelin düzenlemeleri ve renk uyumu beni benden aldı

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çabuk XV 950'ciler gelmeden!
    öncelikle kalite için xv950 tavsiye ederim.

ama harley kesinse, tavsiyem kessinlikle 2.el. bu motorların yarısı, bir hevesle alınıp, satılan motorlar. 2.elleri en temiz motosiklet markası olabilir. belli bir süre sonra hoşunuza gitmezse de pek zarar etmeden satılabilir. ucuza al, ucuza sat
    tinerci ve cece89 bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Deposu cok kucuk ne icin kullanacagina iyi karar ver uzun gezilere cikamazsin.. aksesuar icin iyi bir butce ayirman lazim, abs siz model alirsan elde kalabilir. Bunun disinda super makine benimde radarimda.. ama beni xv950 ciddi cezbediyor..

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    gerçek bir hd ye binmek istiyorsan iron alma ama tabiki tatmin eder

Uzun geziler için bakmıyorum sadece şehir içerisinde kullanacağım, teşekkürler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesenin ağzını ya tam aç, ya hiç açma! para bağlamayım dersen bolt, para var sıkıntı yapma kardeş dersen bu 883 olmasın
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesenin ağzını ya tam aç, ya hiç açma! para bağlamayım dersen bolt, para var sıkıntı yapma kardeş dersen bu 883 olmasın
    ben sürdüm çok sıradan geldi insanlar hd yi zaten farklı olmak için alıyor inanın bloğun üstündeki harley davidson yazısı olmasa hd demezsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

ayrıca hells angels trye filan katılmayı düşünüyorsan ironlarla dalga geçiyorlar bilgine..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)