Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet montundan anlayanlar lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Merhabalar, yeni motor arifesinde yavaştan ekipmanlarımı yeniliyorum öncelikle montla başlayacağım iki model arasında kaldım DAINESE G. AVRO C2 PELLE ve REVIT STELLAR belli başlı markaları zaten biliyorum fakat koruma performans sertifikaları hakkında bilgim yok eğer iki mont arasında daha iyisini belirleyebilecek varsa mutlu olurum teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende deri mont arastiriyordum en son ebayden alpinestars atem montlarda iyi bir indirim vardi hatta hala devam ediyordu sanirim 700 dolardan 440 dolara dusmustu hemen aldim simdi yolda.kalite olarak hepsinden ustun turkiye satis fiyati da 2500 lira ve ustu bir bak istersen
    Stunt bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    En1621-2 , En1621-1 ve ce sertifikası koruma düzeyi garantisi en çok olandan en az olana sıralı hali.
    Stunt bunu beğendi.

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Motosiklet ceket veya montları, pantolonları Kevlar , kordura , Goratex astarlı Malzemeden yapılır.CE Avrupa Standardı EN 13595-1 onaylı Standartları üzerindeki etiketlerde bulunur. Omuz , dirsek , sırt bölgelerinde başta CE onaylı dolgu malzemeleri kullanılır. Avrupa Standartları 2007 ve EN 1621-2:2003 EN 1621-1 uygun olması gerekir. Deri giyimlerde Avrupa Standardı EN 13595-1:2002 dir.

Motosikleti
    Alıntı cdcleaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ceket veya montları, pantolonları Kevlar , kordura , Goratex astarlı Malzemeden yapılır.CE Avrupa Standardı EN 13595-1 onaylı Standartları üzerindeki etiketlerde bulunur. Omuz , dirsek , sırt bölgelerinde başta CE onaylı dolgu malzemeleri kullanılır. Avrupa Standartları 2007 ve EN 1621-2:2003 EN 1621-1 uygun olması gerekir. Deri giyimlerde Avrupa Standardı EN 13595-1:2002 dir.
    hocam eline sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

Alıntı zeroplus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende deri mont arastiriyordum en son ebayden alpinestars atem montlarda iyi bir indirim vardi hatta hala devam ediyordu sanirim 700 dolardan 440 dolara dusmustu hemen aldim simdi yolda.kalite olarak hepsinden ustun turkiye satis fiyati da 2500 lira ve ustu bir bak istersen
    sağolasın ama ebaydan alınca gümrükte sıkıntı olmaz mı ?

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam eline sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

sağolasın ama ebaydan alınca gümrükte sıkıntı olmaz mı ?
    Yok hocam ne sikintisi vergisini verip alicam urunu her turlu ucuza gelmis olacak

Motosikleti
    Alıntı zeroplus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam ne sikintisi vergisini verip alicam urunu her turlu ucuza gelmis olacak
    hocam yüzde kaç vergi veriyoruz, hemen hemen aynı fiyata gelecekse anlamı yok buradan da alınır
    Feel the way

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)