Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter mi viteslimi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yok :(
    Başlangıç için Scootermi viteslimi ve yamaha Delight hakında görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim
    İlker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Baslangic icin yamaha yerine sym scooter almani oneririm..

Dustugun zaman motor masrafi cok olmaz
    Emre-15 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ben scooter ile başladım şu an 2. motorum vitesli.tavsiyem scooter alman trafiği çözmek 1. amaç.araba gibi değil nerde durucağını nerden geçiceğini bilmen lazım.ayrıca gaz ve frenlerede alışırsın.motorun ağırlığını çözersin.zaten illaki yere düşürüceksin ufakta olsa 1 kazan olucak.hem daha maliyetsiz olur hemde ne istediğini çözersin.3000 km scooter kullandım 150 kmde vitesliye alıştım.fren gaz ve trafik bilgim vardı sadece vitese alıştım.en başlarda kaçıncı vites neyle gidiyorum diye bakarken artık otomatik olarak ayarlayabiliyorum.bence böyle bi düşün
    Emre-15 ve hortumcu35 bunu beğendiler.

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Alıntı Emre-15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç için Scootermi viteslimi ve yamaha Delight hakında görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim
    Öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim
    Küçük tekerlekli bişey olmasın (olduğu kadar tabi :D ) ben skuterin küçük tekerlekleri yüzünden her çukuru yemesinden, ara gaz verememekten, viteslerin verdiği ivmenin olmayışından, yokuşlarda düşen performanstan bıktım fakat başlangıçta skuter en iyisidir bir çok hatamı örttü, trafikle ilgili bir çok şey öğretti Altın Elbiseli Adam'a ve skutere minnettarım
    Emre-15 bunu beğendi.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim sahsi fikrim kesinlikle baslangic icin scooter ....delight klasmaninda dilersen sym fiddle 2. kymco agility 125 bakabilirsin. karar senin. tekeriniz duz bassin.
    Emre-15 bunu beğendi.
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

Motosikleti
    Kuba CR1
    ben scooter tavsiye etmiyorum herşeyi ayrı bi dert tabi gidipte 10 bin tl lik scooter alacaksınız orasını bilemem ama ybr125 yazmışsın bence 10 basar her konuda yakıt olsun yol tutuşu olsun. Vitesli motosiklet her zaman daha iyidir kanımca kontrol tamamen sendedir scooterla düşüpte az maliyeti olanı görmedim heryeri plastik grenaj zaten bi düştünmü 2 grenaj kırıyorsun tanesi 150 tl den başlıyor küçücük parçanın
    Emre-15 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Başlangıcın scooterı vitesliisii olmaz.
    Emre-15 bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    başlangıçta altın elbiseli adamı dinlersen küçük hacimli skuteri tavsiye ediyor ve başka videosunda ybr veya honda 150 cbf vitesli ve küçük cummuter motoru öneriyor bu demek oluyorki ister vvitesli ister vitessiz istediğinle başlayabilirsin bende mct 250 yle başlamıştım.ama daha önceden biraz tecrübem vardı karar senin herkezin tekeri düz bassın.
    Emre-15 bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    ben yamaha delightla basladim guzel motor yaza dogru msx alıp vites isini cozup sonra kismetse nc750x alacagim

Motosikleti
    Yok :(
    Alıntı bilalefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim sahsi fikrim kesinlikle baslangic icin scooter ....delight klasmaninda dilersen sym fiddle 2. kymco agility 125 bakabilirsin. karar senin. tekeriniz duz bassin.
    bence bunlara 5000 tl verceğime delight ikinci el alırım daha mantıklı olurmu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)