Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kışın motora binmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    merhaba iki tekere gönülden bağlı olan motorsiklet net üyeleri kardeşlerim bugün saat 14,30 civarlarında biraz motoruma binip biraz çarşı pazar gezdim sekiz dokuz kilometre kadar motor üzerinde durmak beni baya üşüttü hasta olmazsam iyidir ama herşeye rağmen kışın soğuğu iliklerime kadar hissetsemde bunu aşkla ve tutkuyla yapmak gerçekten çok güzel bir duygu bizim buralarda karlar baya eridi ama bazı yerlerde hala kar var bazen ön tekerimin kaydığını hissettiğimde oldu ve firene yüklenmedim düşmek an meselesi am yinede iki tekerle gezmek insanı çok mutlu ediyor üzüldüğüm tek nokta eşim benim gibi motorsiklt sevdalısı değil hiç arkama dahi binmedi kısacası motoru hiç sevmiyor ilerde belki ona sevdiririm.kimbilir belki bir daha dünyaya gelirsem benim gibi mtorsiklet sevdalısı biriyle evlenmek isterim beni en iyi sizler anlarsınız sizlerle dertleşmek istedim herkezin tekeri düz bassın iki teker aşığı kardeşlerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

birde kan bağışladıkdan sonra binmeyi dene bu soğuklarda, bak neler neler oluyor. ))
    İlker41 bunu beğendi.

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim buralarrdada fazla kar yok çocuklar kaya kaya buz etmiş :D bende buza denk geldim yapıştım yere

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Düşme 4 dakikada oluyor :D

İlker41 bunu beğendi.

hakan nkd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e- pulsar 200
    Alıntı İlker41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzüldüğüm tek nokta eşim benim gibi motorsiklt sevdalısı değil hiç arkama dahi binmedi kısacası motoru hiç sevmiyor ilerde belki ona sevdiririm.kimbilir belki bir daha dünyaya gelirsem benim gibi mtorsiklet sevdalısı biriyle evlenmek isterim beni en iyi sizler anlarsınız .
    Sizi iyi anlıyorum aynı sorunu bende yaşadım. Çözüm olarak tavsiyem tanıdık karı koca motora binen birileri varsa aynı ortamda bulunmanız, motosiklet anıları paylaşmak iyi gelir.
    İlker41 bunu beğendi.
    Dolu dolmuş ve boş taksiden uzak dur!

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevmiyosa sevmiyodur zorla güzellik olmaz. birde iki teker aşığı dostlarım yada arkadaşlarım deseydin iyiydi hoşuma gitmiyo bu son zamanlarda sıkça duyduğumuz kardeşim kelimesi
    İlker41 bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    değerli yorumlarınız için çok teşekkürler ALLAH kazasız belasız sürüşler nasib etsin.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hava soğuk ama açık olduğu için gayet güzel bir gezideyim şu an.

tek başıma yollardayım. yalnız insan güçlü insandır. yalnızlık huzur verir.

aşağısı göcek.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    yerler ıslak diye cesaret edemedim bugün soğuk işlemiyor yoksa bana unutuyorum soğuğu motorun üzerinde eve gelince farkediyorum üşüdüğümü

burası da fethiye tarafı.

yalnız bir şey dikkatimi çekti. amma da ağaç kesimi yapılıyor lan. burada ağaç çok olduğu için pek farkedilmiyor ama yine de çılgın bir ağaç kesimi var.

yollar hep çöp dolu. bira şişesi, bisküvi poşeti ne ararsan var. ülkenin 1 numaralı sorunu cehalet. saf cehalet. pür cehalet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

son olarak size bir dalaman resmi atayım. dalaman ovası acayip bereketli bir toprak yapısına sahip. ne ekersen oluyor. fakat şu anda müthiş bir yapılaşma mevcut. mis gibi topraklar heba olup gidiyor be. yazık. ileride aç kalınca beton kemiririz artık ne yapak?

levend84 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/bBgb48.jpg

burası da fethiye tarafı.

yalnız bir şey dikkatimi çekti. amma da ağaç kesimi yapılıyor lan. burada ağaç çok olduğu için pek farkedilmiyor ama yine de çılgın bir ağaç kesimi var.

yollar hep çöp dolu. bira şişesi, bisküvi poşeti ne ararsan var. ülkenin 1 numaralı sorunu cehalet. saf cehalet. pür cehalet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

son olarak size bir dalaman resmi atayım. dalaman ovası acayip bereketli bir toprak yapısına sahip. ne ekersen oluyor. fakat şu anda müthiş bir yapılaşma mevcut. mis gibi topraklar heba olup gidiyor be. yazık. ileride aç kalınca beton kemiririz artık ne yapak?

https://i.hizliresim.com/QV4Q4V.jpg
    hokahey,

sanırım muğla da ikamet ediyorsun.Valla çok şanslısın,şuraya bak ya.Biz burada istanbul da çamur içinde yüzüyoruz.

Senin adına sevindim,kendi adıma ise yine üzüldüm.Yeri değil ama ne işle meşgulsun merak ettim

Alıntı Loeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hokahey,

sanırım muğla da ikamet ediyorsun.Valla çok şanslısın,şuraya bak ya.Biz burada istanbul da çamur içinde yüzüyoruz.

Senin adına sevindim,kendi adıma ise yine üzüldüm.Yeri değil ama ne işle meşgulsun merak ettim
    vergi dairesinde çalışıyorum panpuş.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    @Hokahey

Gunduzleri 10/14C nin altina duşmuyor sanirim.

Yagmur yagmadigi zaman saglam ekipmanlarla bu mevsimde marmarise bile gidilir

mombohunter bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    hava soğuk ama açık olduğu için gayet güzel bir gezideyim şu an.

tek başıma yollardayım. yalnız insan güçlü insandır. yalnızlık huzur verir.

https://i.hizliresim.com/G9pR8y.jpg

aşağısı göcek.
    ''yölnöz adam göclö ödömdör'' züğürt tesellisi. insan sosyal bir varlıktır joe.arkadaşlar bir yana. kadınsız erkek bir hiçtir. :D

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200

Şuraya bi Yozgat -8 bırakayım

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adana’da yaşayınca yağmur olmadığı sürece hiç problem olmayan bir eylemdir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    vergi dairesinde çalışıyorum panpuş.
    Hocam paylaştığınız doğa gezisi fotoğraflarından dolayı crf250 rally bakıyorum . Mutlumusunuz ? 😁

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    son 9 yıldır 365 gün motor a binerim imkanlar dahilinde kamp a giderim
    her sene ya bundan sonra kışın motora binmem desemde alıştım artık
    kar yağsa kamp yapsak diye bekliyoruz
    yayla soğuna alıştım evde ızgara yapınca yemek yiyemiyorum hava beni boğuyor yazın en az 10 kg zayıflıyorum

karda motora binilir arkadaş binmeyen çok şey kaçırır

MSMorkan ve pea bunu beğendiler.

Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''yölnöz adam göclö ödömdör'' züğürt tesellisi. insan sosyal bir varlıktır joe.arkadaşlar bir yana. kadınsız erkek bir hiçtir. :D
    haklısın, biraz abarttim. insan sosyal bir varlıktır.

fakat tek başına karar verebilen; fikri, vicdanı ve irfanı hür bireyler olmak daha sağlıklı. sosyal ortam içinde hür olmak. anlatmak istediğim buydu.

kabile hayatı yaşayıp sürü halinde dolaşmak ilk başlarda zevk verse de belirli bir zaman sonra sıkar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam paylaştığınız doğa gezisi fotoğraflarından dolayı crf250 rally bakıyorum . Mutlumusunuz ? 😁
    ya sen geçen gün mt07 almadın mı lan? bi dur oğlum allah rızası için dur artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 9 yıldır 365 gün motor a binerim imkanlar dahilinde kamp a giderim
    her sene ya bundan sonra kışın motora binmem desemde alıştım artık
    kar yağsa kamp yapsak diye bekliyoruz
    yayla soğuna alıştım evde ızgara yapınca yemek yiyemiyorum hava beni boğuyor yazın en az 10 kg zayıflıyorum

karda motora binilir arkadaş binmeyen çok şey kaçırır

https://i.hizliresim.com/9m9NkQ.jpg

https://i.hizliresim.com/Z9A3rZ.jpg

https://i.hizliresim.com/3E16BA.jpg
    fevkalâde hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/vjQJQ6.jpg

Şuraya bi Yozgat -8 bırakayım
    harika. aman dikkat edin, karda buzda motor kayabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Hokahey

Gunduzleri 10/14C nin altina duşmuyor sanirim.

Yagmur yagmadigi zaman saglam ekipmanlarla bu mevsimde marmarise bile gidilir
    doğrudur leventim. yağmur yağmadığı sürece istediğin kadar sürebilirsin. çok büyük avantaj be.
    F54 ve Stock Sever bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Valla ben kendi adıma konuşayım. Benim motorumdaki lastikler pilot street dolayısıyla asfalttan ayrılmam. Medeniyette yaşamağı seviyorum. Yarın da hava kuru die işe de gideceğim motorumla. Soğuk havada motora binilir ama yağmurlu ve karlı havada ekstra ekipmanlar gereklidir bana göre. Kaskım buğu yaptığından yağmurlu havalarda kullanmamağa özen gösteriyorum. Pinlock için pinlock ready vizör lazım. Öyle olunca da 550tl istiyorlar içim acıyor...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)