Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Moruklar sadece bizim ülkeye özel değilmiş. (Aşırı moruk içerir)

Motovento
    REKLAM ALANI

olayımız 3:03 den sonra patlak veriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    konuşmaları pek anlamadım ama moruk orda arabanın altını vuruyo kartel delinmiş çocuk sonradan farkedip yola çıkarken ihtiyara söylüyo ama moruk huysuz galiba umursamadan devam ediyo,,ben yanlışmı anladım bilmiyorum ama eğer öyleyse o araba evine ulaşamamış yatak sarıp yolda kitlenmiştir

karteri vurup deldi,sonunda motor yatak sardı.bi de gelişmiş ülkelerde böyle şeyler olmaz deriz.adam küp gibi bunak ama hala araba sürüyor.tekerlek diyor anlamıyor yağ diyor anlamıyor

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Dede motoru yaktı. Biri muhabbeti tercüme etsin. Dedenin maşallahı var iyi cesaret etmiş araba kullanmaya .

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Özet: Dede arabadan anlamıyor belli ki pratik yapmaya gelmiş. Orada kaldırımdan zıplayınca araba yağ akıtmaya başladı. Bizim delikanlı da peşinden koşup "Hey dede iyi misin arabanın ırzına geçtin yağ akıtıyor bak motordan duman çıkıyor arabayı durdur" diyor. Dede durur mu tabi ki de anlamıyor bes belli "Aaaa saol velet" diyip kapıyı kapatırken bizim ki anlamadığını anlayıp başlıyor tarif etmeye. Ancak ne çare dedeye azrail bile laf anlatamamış peşini bırakmış bizimkisi napsın

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Çok eğlenceli bir arkadaş 911 i arayip bilgileri vererek gerekli açıklamayıda yapıyor. Gavurun apaçisi bile bi farklı yaw :D
    dmg bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)