Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2000 tl ye ne alınır Yardım Lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Hocam mondial 125 kt bakabilirsin. Saglam motordur.2010 basinda aldim hala tas gibi duruyor. Yalniz cok titriyor. Bundan dolayi arada bir vidalari kontrol etmek gerekir. 150 liligi cikti yeni titresim yok diyorlar ama ben ne bindim ne de gordum. Ufak ufak modifiye ile chopper a cevirebilirsin. Zaten parcasi da ucuz. Alternatiflerin arasinda olsun derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senden eğer 2000 tl ye motor bulursan bir başlık daha bekliyorum.

2000'e motor aldım 1500 tl sigorta çıktı şeklinde

bence 2000 e motoru değil o kadar paran azsa nasıl trafiğe sokacağını düşün ön kara kara
    Hakanbingol bunu beğendi.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o paraya çok motor var biraz sahibinden .com da araştırınca bulunabilir hemde türkiye gezisi yapılır yüksekten atmaya gerek yok illada honda yada suziki olacak değil ya
    buyurun link örnek olsun diye yazdım araştırıp anlayan birisiyle düzgün birşeyler alınabilir
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41482048/detay

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda yada yamahanın cuplarından temiz bulabilirsen alınır herhalde

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Cg tarzı motorlara bakabilirsin kuba cg,mondial mg serisi superboy,prince,klasik vb yada 125mh drift e bak ikinci el temiz bulabilirsin çinlileri küçümseyenlere bakma sen fazla masraf çıkarmazlar
    erensipahi bunu beğendi.

Motosikleti
    125cc
    1000 civari ekleyebilirsen ekle kanuni breton yada bajaj 150 boxer (bajaj fiyati tam bilmiyorum)

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    honda titan yada eski model ybr al masrafı cıkarsa da üç beş liraya yaptırır binersin.

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Kardeş sallama bu 2 bine kask alanları vs. Aza tamah etmeyen yarın bigün azı da bulamaz al bi ybr 125 ufaktan belki hasat yada kazali olur ama iyi ilgilenirseniz yolda koymaz, konu ulaşım ise activa filan da düşünebilirsiniz
    Furkan Tarık ve attiss bunu beğendiler.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    2.500'e falan temiz drift'ler var hocam bi bak derim

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    iki uc hafta once hayalim olan chopper tarzi ilk motorumu ald daha onceden binmisligim vardi ama hic anlamam ilk motor ogrenme motorudur dedik kanuni seyhan 250 yi 1600 e aldik biraz eksikleri var ( arka sinyaller hiz gostergesiyle benzin gostergesi) suanlik bilmiyorum cahillikmi ettik iyimi ettik ama hayalimdi bir chopperim olsun yavas yavas ogreneyim herseyini aksamlari sesini dinliyorum sigara esliginde. 110 tl noter masrafi ve sigorta 280 cikti en az yaptrcam bikac gune bana toplamda 2000e patlicak cok bilgim yok ama aliniyor bakalim zaman ne gösterecek tekerinizin düz bassin yoldaslar..

Alıntı themaniacjoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sallama bu 2 bine kask alanları vs. Aza tamah etmeyen yarın bigün azı da bulamaz al bi ybr 125 ufaktan belki hasat yada kazali olur ama iyi ilgilenirseniz yolda koymaz, konu ulaşım ise activa filan da düşünebilirsiniz
    abi bende durumum olunca motor alıcam hala arayışlar içerisindeyim ama 2000-2500 liraya alınacak ybr'den hayır gelecek gibi durmuyor . O fiyata koyanların yarısı zaten ruhsatsız olarak satıyor. tek teker yapmış motorun üstüne apaçi apaçi yazılar yazmış insanlar veya kurye motoru insan alırken çokta güvenemiyor . Kursun kuba cg motoru 80bin kilometredeydi ona rağmen hala çalışıyordu gerçekten bu kadar büyük farklar var mı açıkçası 0 çin alıp gerekli bakımlarını yapmanın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum yanlış mıyım ?

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    kardeşim iki bin tl ye honda titan bulabirsin tabi temizini bulmaya bak bende 96 model var ben memnunum benden önceki sahibi motora temiz bakmış fazla kilometre yapmamış aldığımda 21500 kilometreydi şimdi 23800 kilometrede bende temiz kullanır ve bakarım benim şansım motorsikletten yana çok iyi hep temiz makinalar dek geliyor birde alırkan iyi bir ustaya göster hemen alma motor işi aceleye gelmez ybr 125 olr honda titan olur veya mondial 125 kanuni praton 125 bunlarında temizi bulursan işini görür.hayırlı akşamlar

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    200 LİRAYA eli yüzü düzgün Çinli bulursun.

Motosikleti
    Kuba CR1
    Kuba Çita 150r ya da Mondial Uag Agk serisi Kanuni Breton emin ol seni üzmeyecek motosikletler performans olarakta gayet tatmin edicidir hepsi özellikle kuba candır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)