Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hiç Kaza Yapmamış Birinin Sigortasında Hasar Kaydı Çıkması - Yeni Farkettiğim Sorunum

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar selam, bilen bilir yeni motor aldım 2006 model 600f, sigorta sorgulattım bikaç yere eski sigortacıma vs en düşük çıkan rakam 2060 tl kazam kaydım kuydum yok yaş 23. Sonra bir sigortacının bana dediği şey sizin hasar kaydınız var cbr 125 (ilk motorum) o yuzden yuksek cıkıyor 2000 küsür tl dedi. Ben anlam veremedim hiç kaza yapmadım hiçbir araca çarpmadım ve hiçbir bilgimi vs vermedim kimseye imza felanda atmadım. Çıkan motorum 1 agustos 2014 tarihinde aldıgım kırmızı cbr 125r plaka vs doğru motoru kimseye vermedim.

O zaman halk sigortaydı aradım sigortayı, evet 687 tl hasar kaydı var polis zabtı ile fakat reddedilmiş ödeme olmamış Halk sigorta tarafından. İlginç bir durum var inceleyip çözecekler tutanak vs deniliyor artık polis plakayımı yanlış yazdı yanlış mı dustuler sisteme bilmiyorum ama 8 agustosta motorum kapalı garajında yatmaktaydı Araştırıp döneceklermiş böyle birşey başına gelen var mı yada bilgisi olan? Var bir dalga ama çözemedik belki birilerini başına gelir yada gelmiştir diye konu açayım dedim
    , konu ile ilgili değişme olursa yazarım burayada..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hatalı hasar kaydı çıkabiliyor. Umarım öyledir veya bir şekilde sorun hallolur.

Aslında hazır bahane de varken sat o horneti bence.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Kaza sonrası poliçe numarası ile bilgiler girilirken sanırım giriş yapan kişinin azizliğine uğradınız. Sizin poliçeniz üzerinden işlem yapılmış.
    Sizin bir suçunuz yok inatçı olun, boşvermeyin muhtemelen silinir.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Ülkemizde aracı olmayana ceza geliyor bence şaşırılacak bir durum yok
    xawa ve heia2654 bunu beğendiler.

Motosikleti
    XJ6N
    Yok nasıl boşvereyim sigortam 2 katına katlanıyor araştırıp dönücekler bakalım

Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Anlamadım yeni aldıgım motoru niye satıyım konu o değil niye böyle yorum atıyorsunuz? cbr 600 f hornet değil bu arada

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    CBR 2. el mi almıştınız yada sıfır alırken plakayı sizmi seçmiştiniz? çıkma plakalarda hasar kaydı kalabiliyor..

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 2. el mi almıştınız yada sıfır alırken plakayı sizmi seçmiştiniz? çıkma plakalarda hasar kaydı kalabiliyor..
    2. el aldım cbr ı çıkma plaka derken anlamadım

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el aldım cbr ı çıkma plaka derken anlamadım
    Eğer sizden önceki şahıs CBR ı alırken plaka değiştirmiş ise yada sıfır alırken sıradaki plaka yerine katalogtan çıkmış plakalardan birini beğenip seçmişse çıkma plaka üzerindeki hasar ceza vs aynen devam ediyor ..
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer sizden önceki şahıs CBR ı alırken plaka değiştirmiş ise yada sıfır alırken sıradaki plaka yerine katalogtan çıkmış plakalardan birini beğenip seçmişse çıkma plaka üzerindeki hasar ceza vs aynen devam ediyor ..
    ama hasar kaydı tarihi ben motoru aldıktan 7 gün sonra o yüzden imkansız bu dedıgınız sanırım

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sen tamamen yanlış gelmişsin. 600F e hornet mi Allah aşkına banned!!!!
    Kısaca ben;

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    inşallah sorun halledilir ve primin düşer bende aynı dertten müzdaribim ilk otomobil(şu ana kadar sahip olduğum 3 motorumda kazaya karışmadı ) ,39 yaş , izmir plaka en düşük teklif 1000 tl daha sonra adını ilk defa duyduğum bir şirketten 760 tl teklif aldım bakalım ne olacak , sigorta şirketleri kaldırmış bizi bekliyorlar vallahi
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    trafik sigorta fiyatlarının astronomik yükselmesi sorunu meclise taşınmıştı,,bir gelişme varmı bu konuda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)