Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Adamdaki Rahatlık Beni Bitirdi (Video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Kamerayı daha değiştiremedim bahara doğru değiştireceğim, zaten kötü akşam daha da kötü oluyor ama size göstermek istedim bu arkadaşı.
    Arka teker attı ama toparlayabildim neyseki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş ben de oynardım ya valla atari vazgeçilmez bir şey
    Crenox, Dash_1905 ve hakikiteker bunu beğendiler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Adam durmus gecmenı beklemiş yeter ama arkadaslar normal şeyler bunlar tek serıtlık bos yer var neyınıze yetmıyor anlamıyorum ki paşa geliyor misali butun yolları acalım mı size ?

Olacak iş değil, sinirden elim ayağım titriyor...
    svgblg bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlar olaysa bizim gördüklerimiz savaş nedeni
    svgblg bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam durmus gecmenı beklemiş yeter ama arkadaslar normal şeyler bunlar tek serıtlık bos yer var neyınıze yetmıyor anlamıyorum ki paşa geliyor misali butun yolları acalım mı size ?
    Az once bir kac yorumunu daha gordum, muhalefet ol iyi hos ta her konuda da yapma bence bunu hos durmuyor. Adam aramizda 10m kala yola girdi, o refleksle arka tekerim zaten kaydi dusseydim yine bana muhalefet olacak miydin?
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

Merhaba Crenox
    Araba sürücüsü şeridine geçti mi tam emin olamadım ama yavaşlayıp yandan kontrollü geçicek kadar mesafe ve vaktin vardı. Böyle bi durumda "arka teker attı ama toparladım neyseki " diyorsan motosiklete hakimiyetini sorgulaman lazım bence.. Ayrıca durup tepki göstermekle kendi kendine dikkatini dağıtıp yoldan kopuyorsun , devamında Allah korusun kazaya sebebiyet verebilirsin de..tavsiyem bip bip leyip kendini göstererek, arkasını göremediğin böyle araçların yanından kontrollü geçmen.
    İyi akşamlar.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Valla reis ben motorun racing görüntüsünden dolayı yarışmaya çalışan kamyonet veya otomobil sürücülerine de rastlıyorum ama ses etmeden 1-2 araçlık mesafe bırakıp söve söve devam ediyorum tavsiye ederim.

"abartıyorsunuz" diyen arkadaşlar haklı. bence
    Cavalry bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Verilen tepki çok asiri ve abartili.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Arkadaslar kafami saga cevirmemden dolayi orta serit cizgisi gozukmemis, ben ne olur ne olmaz diye hizimi azalttim adam ben yavaslayinca gaza basti, sol seritle arabanin tamponu arasinda 1 metreden biraz fazla vardi en son, adam bir kac santim daha gaza bassa bir yere carpacaktim. O korkuyu tattigim icin bana size oldugu kadar basit gelmedi. Yorumlariniz icin tesekkurler

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az once bir kac yorumunu daha gordum, muhalefet ol iyi hos ta her konuda da yapma bence bunu hos durmuyor. Adam aramizda 10m kala yola girdi, o refleksle arka tekerim zaten kaydi dusseydim yine bana muhalefet olacak miydin?
    Kardeşim hepimiz trafikteyiz her olayda olay mı cıkaracagız saçma sapan iş yapıyorsunuz o adam yolunu tamamen kapatsa anca o tepkı verılırdı abartmaktan show yapmaktan baska bişi değil muhalefet olmakla alakalı degıl.
    svgblg bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    flaş.. flaş.. flaş.. motosiklet geçerken İstanbul Büyük Şehir Belediyesi nin trafik lambası kırmızıya geçti olacak şey değil..

motosiklet kullanmaktan utanır oldum şu vlog mudur nedir kamera olayından..
    svgblg bunu beğendi.

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Yeni konu açmak istemedim sizce bu videoda kim hatalı?
    Beyaz arabadaki kadın ilk frene basıyor o sıra ben geçerken tekrar gaza basıyor kornaya asılmamla tekrar duruyor.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    hocam biraz abartmışsın gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni konu açmak istemedim sizce bu videoda kim hatalı?

https://www.youtube.com/watch?v=V686IKlpsYQ
    bence sürücünün demek istediği motorun zaten küçük geçersin oradan , niye düt düt yapıyorsun siz haklısınız bu arada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Özet: Araç sürücüsü yol vermiş, bu arkadaşta acemi olduğu için panik yapıp arkayı kaydırmış yetmemiş atar falan yapmış. Bu videoyu attığına göre neyseki dayak yemeden evine varabilmiş.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Bu videolardaki olaylar küçük araç sürücülerinin de başına geliyor(mazda 2 ye yapıyorlar en azından) sadece motosikletlere olmuyor.. Bu arada hani avrupada falan olsak(yine mi avrupa sempatizanlığı deseniz de gerçekler) tepki gösteririz de Türkiye de he deyip geçip gidin.. Göz teması kurduysanız zaten geçip geçmemeye karar verirsiniz..

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özet: Araç sürücüsü yol vermiş, bu arkadaşta acemi olduğu için panik yapıp arkayı kaydırmış yetmemiş atar falan yapmış. Bu videoyu attığına göre neyseki dayak yemeden evine varabilmiş.
    Sen ve yorumlarin hic degismeyecek anlasildi
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Kim icat etti şu action kamerayı ya :D şaka gibi videolar bugün geliyor :D

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Aslında araç size pay bırakmış, minik bir öne çıkış sizde panik yaratmış. Hemen sol aynaya bakıp biraz daha açılıp geçebilir ya da hakimiyetinizle çıksa bile tedbirli bir şekilde durabilirsiniz. Buradaki yorumlar sizin aşırı tepkinize. Gerçekten de bu şekilde giderseniz stres ve sinir erken yaşta diğer hastalıklara davetiye çıkarır.

Bakın buradan tüm arkadaşlarıma da tavsiye. Fazla atar iyi değildir kimin ne olduğu belli değil. Yavaş gidiyor diye arkadan selektör yapan arkadaşım el kol yapıp kamyonete söyleniyor. İçeriden inen 3 pazarcı arkadaşımın tam tabiriyle ağzını burnunu kırıyor. Sonuç: karakol,şikayet,yok anama sövdü yok bacıma sövdü.. Bir sürü baş ağrısı savcılıklarda, mahkemede.. Dikkat!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)