Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

EVRAKLAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Option - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse YBR125
    Öncelikle selamun aleyküm abiler,kardeşler

Motosikletime kavuşmak için geçen yolun başındayım ehliyet için evrakları tamamlıyorum.
    Fotoğraf,öğrenim belgesi,kan grubu kartını hallettim.Yanılmıyorsam sabıka kaydı ve sağlık raporu gerekiyor,aile hekimime gittim yarın sabah gel dedi onu yarın sabah halledicem sonra da adliyeye geçmeyi düşünüyorum.Sizden ricam sabıka kaydı ücreti ve eğer başka bir evrak gerekiyorsa onun hakkında bilgi vermeniz.

Şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Sabıka kaydı e-devletten ücretsiz alınıp çıktısı alınabiliyor.
    Onun dışında bizim sağlık ocağı ehliyet için sağlık raporu vermediğini söylemişti, kursun anlaşması olan sağlık kuruluşunda 30 lira gibi bi ücret ödeyip almıştık.

Motosikleti
    Kısmetse YBR125
    Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabıka kaydı e-devletten ücretsiz alınıp çıktısı alınabiliyor.
    Onun dışında bizim sağlık ocağı ehliyet için sağlık raporu vermediğini söylemişti, kursun anlaşması olan sağlık kuruluşunda 30 lira gibi bi ücret ödeyip almıştık.
    Hocam çok teşekkür ederim aile hekimim yarın sabah gel vereyim dedi şansımı bir deneyeyim ama bana e-devletteki ile olmadıgı soylendi adliyeden almak en garantisi galiba çünki e devlet sifremi unuttum ve ptt ile falan ugrasmak istemiyorum makul bi fiyatı varsa adliyeden yaptırmak istiyorum ama aman aman bi fiyatı varsa e-devlet ve ptt ye talim öğrenciyiz sonuçta
    "Yanımda yürüyordun Milena, düşünsene, yanımda yürümüştün."
    Franz Kafka

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Ben adalet sarayından ücretsiz olarak almıştım aldığım yer muğla/bodrum du istanbulda farklı olabilir

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı Option adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok teşekkür ederim aile hekimim yarın sabah gel vereyim dedi şansımı bir deneyeyim ama bana e-devletteki ile olmadıgı soylendi adliyeden almak en garantisi galiba çünki e devlet sifremi unuttum ve ptt ile falan ugrasmak istemiyorum makul bi fiyatı varsa adliyeden yaptırmak istiyorum ama aman aman bi fiyatı varsa e-devlet ve ptt ye talim öğrenciyiz sonuçta
    Banka hesabın varsa bankanın internet bankacılığından edevlete giriş sağlayabiliyordun sanırım. Veya şifremi unuttum bölümü var. Ben kursa edevletten alıp götürmüştüm kabul etti. Dosyalarımı kursa eylülde teslim etmiştim. Direksiyonu geçince bu evrakları 15 aralıkta emniyete teslim ettim ve dün ehliyetimi aldım. Bu arada bi şeyler değiştiyse bilemeyecem.

Motosikleti
    Kısmetse YBR125
    Alıntı mertky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben adalet sarayından ücretsiz olarak almıştım aldığım yer muğla/bodrum du istanbulda farklı olabilir
    Bende Bodrumdayım hocam adliyeden mi almıştınız siz?
    "Yanımda yürüyordun Milena, düşünsene, yanımda yürümüştün."
    Franz Kafka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler