Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ustalardan tavsiyeler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    600 rr
    mrblr..33 yaşındayım.20 yıldan fazladır motor kullanıyorum..yamaha mt 07 yi almaya karar vermiştim ki.karşıma 2006 model honda 600 rr çıktı..29000 km. movistar.motor açılmamış.kaza vs. boya yok..kuyrukta ve bi kaç granajda küçük rutuşlar var.
    lastikler 1 aylık rosso lastik.yoshimura egzos. 20.000 tl fiyatı
    mt 07 güzel sıkntı yok.sadece2 silindir olmasından egzos sesi hoşuma gitmiyo ...
    sizce hangisini almalıyım. görüşleriniz için çokk teşşekürler ederim şimdiden
    fotoğraflarını yükleyemedim buraya motorun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı özkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ......... 2006 model honda 600 rr 29000 km........

geçenlerde bir arkadaş yazmışdı forumda...motorun sahibini de zan altında bırakmak istemem,
    bu 2006-2007 racingler ne hikmetse hiçbiri 30bini geçmemiş diye

birde şöyle yaklaşacağım konuya..

20 yıldan fazla olmuş motor kullanıyorsun bu tarz makinalarla gazlamak niyetindesin,doymadın mı dostum

bu kadar uzun süre motor üstünde olan adamlar genelde sakin karakterli,konforlu motorlara yönelirler..

hakkında hayırlısı olsun,Allah gönlüne göre versin..

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde bir arkadaş yazmışdı forumda...motorun sahibini de zan altında bırakmak istemem,
    bu 2006-2007 racingler ne hikmetse hiçbiri 30bini geçmemiş diye

birde şöyle yaklaşacağım konuya..

20 yıldan fazla olmuş motor kullanıyorsun bu tarz makinalarla gazlamak niyetindesin,doymadın mı dostum

bu kadar uzun süre motor üstünde olan adamlar genelde sakin karakterli,konforlu motorlara yönelirler..

hakkında hayırlısı olsun,Allah gönlüne göre versin..
    O bendim galiba dostum malesef geçmiyorlar motor isterse 2002 model olsun adam utanmadan 30 bin 33 bin km diyebiliyor.Bizim burda bir motosiklet tamircisi ustamız var onun dükkanı böyle 30 bini geçmemiş motorlarla dolu.Çin malı motora iyi baksan o bile rahat rahat 30 bin yapar peki 600cc lik motorlar nasıl 30 binde yatak sarıyor, kol çıkartıyor hiç mi yağını değiştirmiyorlar yoksa km sini birden fazla kez mi düşürüyorlar?

Demek istediğimi anlamışsındır umarım.O movistar 29 bindeyse bende hiçbirşey bilmiyorum ozaman.Motorun kilometresini düşürtmek için 20-50 lira yeterli

Edit: imla

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    http://www.motosiklet.net/forum/spor...da-kaldim.html Bak Aynı senin yaşında bir arkadaş aynı 2 motor arasında kalmış çoğu kişi cevapta vermiş bi oraya bak istersen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)