Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mt 07-600 rr arasında kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    600 rr
    mrblr..33 yaşındayım.20 yıldan fazladır motor kullanıyorum..yamaha mt 07 yi almaya karar vermiştim ki.karşıma 2006 model honda 600 rr çıktı..29000 km. movistar.motor açılmamış.kaza vs. boya yok..kuyrukta ve bi kaç granajda küçük rutuşlar var.
    lastikler 1 aylık rosso lastik.yoshimura egzos. 20.000 tl fiyatı
    mt 07 güzel sıkntı yok.sadece2 silindir olmasından egzos sesi hoşuma gitmiyo ...
    sizce hangisini almalıyım. görüşleriniz için çokk teşşekürler ederim şimdiden
    fotoğraflarını yükleyemedim buraya motorun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sehirdisina cok cikmam,sehirici geziyorum derseniz bence mt07 cok iyi makina,sesini sevmiyomussunuz,ki zamanla o yirtici sese alisirsiniz sehir icide cok kivrak oldugunu defalarca okudum,sehirici kullaniminda tam sehrin yaramaz cocugu

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    elma mı seversin armut mu olmuş bu üstadım. Biri naked biri ss. Mesela ben 600rr almam. Bana uygun değiş kullanımıma uymaz ama naked motorların hepsi bana uygun. mt mi ern6 mı diye sorsanız tamamdı. Gene de karşılaştırmak gerekirse 10 yaşındaki makine mi yoksa 1 yaşındaki makine mi dersen tabi ki mtnin yaşı cazip. Birde ses olayını çok sorun etmeyin akrepli ilan var bir sürü alın ses derdiniz olmaz
    aquarist4 ve maktama bunu beğendiler.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Kardeşim sen 600 RR'ı al. MT'ler bize kalsın. MT kötü motor. Cıssss..

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Biri ateş biri barut. Yaş ve kullanım kolaylığı bakımından mt7 bence.

Motosikleti
    600 rr
    kesinlikle haklısın..ama makina çokk temiz olduğu için kafam karıştı..bi adres verirsen resimlerini atiimm.

Motosikleti
    Dominar D400
    Herkesin kıstası farklıdır, motorumu satıp MT almayı ciddi düşünen biri olarak benim karşıma gelseydi böyle bir seçenek ve MT'yi sıfır alacağınızı varsayarak; ne çıkarsa bahtıma diyerek 9 senelik bir motor alıp riske mi girerdim(motoru çok iyi bildiğiniz birisinden alıcak olabilirsiniz, hatta motoru çok iyi de bilebilirsiniz, ama 9 sene arkadaş...), yoksa sıfır MT07'mi alırdım?!!? :
    Şehir içi günde standart 50 km yapan biri olarak tabiki MT07 alırdım. Yılda 1-2 kere de uzun yol yaparken takarım uzun camını, konforlu ve hızlı şekilde giderim tatile vs.

Sizin kıstasının sadece ses ise(ki sadece onu belirtmişsiniz) MT07'de de o iş hallediliyor bi şekilde. Ha, yok "Ben racingciyim, basıcam gidicek, virajlarda yatıcam, diz sürtücem(hangi viraj ise o) derseniz tabi ki RR oluyor seçiminiz.
    Eagle7 'nin dediği gibi ikisi de birbirine yakın ama farklı tarzda motorlar.

Motosikleti
    600 rr
    izmirde yaşıyorum..ve gidebiliceğim bi ço yer otoban.yaz için düşünüyorum zaten..bu havalarda kullanmam asla.10 yıl önce kar-yağmur dinlemez kuulanıyodum..

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Rahat kullanım için mt 07 , agresif kullanım için 600rr

Motosikleti
    600 rr
    eagle 7 nin dediği mantıklı zaten okafadaydım..race blue olarak siparişimi vericektim..ama bukadar temiz movistar 600 rr görünce acabamı dedim..üzerinde yoshimuro olunca zaten insanı tahrik ediyo..mt 07 akpoviç egzos inceledim.çapır gibi ses veriyo ..mt için sadece ses olayına takığım..yurt dışınddan da araştırdım..akrapovic exhaust orta dış susturucuyu bile çıkardıklarında ses okadarlık ..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı özkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrblr..33 yaşındayım.20 yıldan fazladır motor kullanıyorum..yamaha mt 07 yi almaya karar vermiştim ki.karşıma 2006 model honda 600 rr çıktı..29000 km. movistar.motor açılmamış.kaza vs. boya yok..kuyrukta ve bi kaç granajda küçük rutuşlar var.
    lastikler 1 aylık rosso lastik.yoshimura egzos. 20.000 tl fiyatı
    mt 07 güzel sıkntı yok.sadece2 silindir olmasından egzos sesi hoşuma gitmiyo ...
    sizce hangisini almalıyım. görüşleriniz için çokk teşşekürler ederim şimdiden
    fotoğraflarını yükleyemedim buraya motorun.
    600 rr dediğin özelliklerde ise fiyatı çok uygun geldi bana ,ikisi arasında hangisi dersen çok ayrı tarzlar ama şurası kesin 600 rr gibi bir motor sahibi isen yanına muhakkak şehir içi için ikinci bir motor istiyor bence
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    20 senelik motorsiklet tecrübeniz nedir peki? Kullandığınız en büyük cc, silindir nedir, onu kaç km faal kullandınız?

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    2006 600RR'a 20 bin mi?
    Hey gidi hey, sene 2012, 13 bin liraya alaydık 3-5 tane, şimdiye zengin olmuştuk.
    Darkfriairs bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Tecrübeni bilemiyorum ama şehiriçi kullanımın fazla olacaksa şayet mt7 daha uygun olur.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    hayırlı olsun diyelim mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)