Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 500r kullanıcıları sorum vardı sizlere

Motovento
    REKLAM ALANI
    SÜLEYMAN 85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 500r
    Oncelikle selam.bu aralar fabrikasyon hata için bir sıkıntı yaşadınız mi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ARAŞTIRIYOR
    ben kullanıyorum 500r da bir sıkıntı yok. 6000 km oldu. hoş makina şehir içi için yapılmış.

Motosikleti
    cbr 500r
    Öncelikle Allah kazadan beladan esirgesin . yalnız sizede sms geldimi.bu yakıt deposundaki şamandra sorunu varmış.şase numarasından ilgili motorları çağrıp serviste Düzeltiyorlarmis.sizinki kaç model. 2013 ile 2015 arası diyorlardı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Bende kullanıyorum gerçekten çok güzel ve rahat.ama bu durum canımı sıktı.daha alalı 1 ay olmadı.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Şamandira onemli bi parca degil takma kafana, yakitin ne kadar kalip kalmadigini gosterir. Bazi motorlarda yanlis yada bozuk takmislardir yolda kalanlarda sikayet edince bu onlemi almislardir git degistir 5 kurus vermicen zaten

Motosikleti
    cbr 500r
    Sorun gidip gitmemek değil.daha bebek yaştayken motorum Tornavida penseyle tanisacak.neyse Rabbim başka sıkıntılardan muhafaza eylesin.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı SÜLEYMAN 85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun gidip gitmemek değil.daha bebek yaştayken motorum Tornavida penseyle tanisacak.neyse Rabbim başka sıkıntılardan muhafaza eylesin.
    Bebek yastayken yorumu ile nasılda benimsenmis motor cocuk hastalandi serum yicek gibi olmus supersiniz
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Motosikleti
    cbr 500r
    Tşk ederim.ben motorumu sadece bir demir parçası olarak gormedigimdendir.sizin yorumunuzda çok hoşuma gitti,beni çok iyi anlamissiniz.neticede kahrı mızı çekiyor vefalı olmak lazim)

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:07 ----------

İnsan motoruna yanındayken annesi gibi davranmalı,üzerindeyken babası gibi davranmalı.yani annesi gibi hem çok ilgilenip gözünden esirgeme li hemde babası gibi kimseye ezdirmeyip onu korumalı.kisaca yavrusu gibi olmalı...
    something123 ve keremkrmn bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)