Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2006model cbr125 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yaklaşık olarak 3-4bin liralık bir bütçem var gerek tasarım gerek performans olarak bu motoru beğendim ama 10yıllık olması bu motorların çok hırpalanması beni korkuttu. İşin özü bu motorlar alınır mı? Yada başka tavsiye edebilecğiniz var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Demin Tvs Apache topiğinde yazmışsın o yüzden cvplıyorum iki modelide kullanmış biri olarak.. o modelde alacağın cbr ne kadar temiz olursa olsun ufak ufak sıkıntılar çıkaracak sana.. durduğu yerde masraf açacak kısaca..
    Apache daha performanslı daha az yakan ve sonuçta yüksek model bi motor olacak o paralara.. en azından sorunsuz bineceksin.. Benim tavsiyem hiç bulaşma cbr ye .. apachedeki titreşim sorunsa cbr de öyle titriyo bi farkı yok ^^
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben olsam samanlıkta saklanmadığı sürece hayatta bulaşmazdım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yarış motoru meraklısı apaçilerin bol olduğu memlekette 10 yıllık yarış motorunu bedava bile verseler alınmaz.
    scorpions_59 bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    yedi kocalı hürmüz olmuştur o motor. kısacası ırzına geçilmiştir. parçaları aşırı pahalı o modelin, ona göre karar ver.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Hocam fiyatından dolayı çok apaçi aldı o motorlardan ve sıçtı o motorlara. Temizi varsa gerçekten al ama temizi falan kalmadı onun. Ben geçen sene 3.000kmde repsol olanından rastladım arkadaşımda. Harbiden boyası falan mukemmeldi. 6 bin liraya sattı o motoru.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedi kocalı hürmüz olmuştur o motor. kısacası ırzına geçilmiştir. parçaları aşırı pahalı o modelin, ona göre karar ver.
    Aşırı pahalı?
    UTS

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Kardeş kötü senaryoda iPhone 6S Plus Cep telefonunu yere düşürdüğünü varsayacaksın.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Bende 6 ay önce aldım arkadaşım 2.ci sahibiydi 2006 model cbr 125 r repsol . Ve aldığım motosiklet iddaa ediyorum Türkiye'deki en temiz eski kasa cbr 2006 . Görenler vay diyor . Temizini bulursan eş dost kaçırma ama zamanında çok hırpalandı geneli o nedenle dikkat et alırken . Apache vs cbr yanında inan hem şekil olarak geride kalıyor.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bazı kullanıcı kesimini tenzi ediyorum ancak 2.el olacak , racing model olacak , 5 - 10 senelik olacak ve temiz,yıpranmamış olacak ?

Düşük cc li racing kullananların motoru zorlamadan,yıpratmadan kullandığını sanmıyorum ki sakin kullanacaksa neden racing alsın ?

Etrafta ne kadar " cbr 125 r , yzf 125 r v.b " kullanan gördüysem kişi motorun 125 cc olduğunu unutarak kullanıyor.2.viteste 50-60 km ile giden adam var yahu o çıkan acayip sesi seviyorlar herhalde.

Bir dönemin Repsol kullanan gençlerini hesaba katmıyorum bile ..

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Hocam Japon o bişey olmaz hani Japonlar hiç arıza vs yapmaz isterse 20 yaşında olsun ne kadar zorlanırsa zorlansın Japon ondan yani bişey olmaz :D Nerde Japoncular :D

Para biriktir z-one-s 180 al yada yeni kasa tvs apache yada en olmadı biraz daha zorla 2011-2012 cbr bak bence.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    eskı kasanın grenaj ve parcaları cok pahalı ve bulmada sıkıntı yasarsınız.4 bı butcem var demıssınız ılanlara bektım 5200-5500 den baslayan fıyatlara yenı kasa var benım tavsuyem butcenızı zorlayın 10 yıllık almak yerıne yenı kasa alın

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşırı pahalı?
    UTS
    bahsettiği motor honda cbr125 ise evet çok pahalı.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kardeşim bende 2005 model cbr aldım aldığımda 20 bindeydi 22.600 oldu sorun çıkmadı diyebilirim ilk aldığım zaman biraz masraf yaptım ondan sonra motor ile ilgili hiç bir sorun olmadı titreşim demişsiniz cbr 125 r da 110 km de titreşim ciddi anlamda hissediliyor ama tabiki motorun temiz olması önemli benim aldığım nispeten temizdi km si çok fazla değilse olabilir bence

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Sen alabileceğine inanıyormusun?

Anladım herkese teşekkürler cbrdan baya soğudum alabilirsemde yeni kasasını alırım heralde. Şu anlık tvs almayı düşünüyorum çin malı düşünmüyorum (asya 2011model scooter kullanıyorum biliyorum çin malının ne olduğunu)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)