Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İşte Yamaha MT-25 !

Motovento
    REKLAM ALANI
    AlisanYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MR VULTURE

İnternet'te Dolaşırken Karşılaştım yamahanın kendi sitesinde'de bulunmakta MT-25 Türkiye'ye geliyor
    resimleri biraz inceledim'de gayet yakışıklı bir motor. hadi hayırlısı fiyat'da uygun olursa bu Motor Tutulur

Yamaha Türkiye Sayfasında yazan bir kaç bilgi

Keyifli bir sürüş sunan tork ile sıvı soğutmalı, sıralı, 2 silindirli motor
    Bu hafif çok yönlü motosiklet, R25 temel alınarak geliştirilen 249 cc sıralı, 2 silindirli motor ile çalışıyor. Hafif dövme pistonlar ve karbonlanmış krank kolları ile donatılan bu kompakt ve hafif motor, yeterli orta - yüksek devirli tork üreterek çok çeşitli koşullarda keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlıyor

Hafif ve kompakt şasi
    35 mm'lik çelik borudan üretilen ve geniş aralıklı üst çerçeveye sahip MT-25'in kompakt şasisinde motor, güçlü ve hafif bir yapı sunmak için dört noktaya yerleştirilmiştir. R25 tipi şasi, iyi bir düz hat dengesi için doğrudan Monokros şok emiciye monte edilen 573 mm uzunluğunda bir asimetrik salınım kolu kullanır.

Yere kolay erişim için 780 mm sele yüksekliği
    Kompakt borulu şasi, kolay ve yüksek düzey kontrol sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yere kolay erişim sağlamak için sürücü selesi 780 mm'lik orta düzey yüksekliğe sahipken yolcu selesinde ekstra rahatlık için alüminyum tutamaçlar bulunur.
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motosiklet Mt serisine ihanetten başka birşey değil diye düşünüyorum. R25 gibi 10.000 devirde maksimum torkunu veren motoru bunda kullanmanın ne gibi bir anlamı vardı. Alacak arkadaşlar var ise göz önünde bulundursun bu durumu. Çıplak R25 sürmek isteyenler alabilir.
    Green Arrow ve Bune bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosiklet Mt serisine ihanetten başka birşey değil diye düşünüyorum. R25 gibi 10.000 devirde maksimum torkunu veren motoru bunda kullanmanın ne gibi bir anlamı vardı. Alacak arkadaşlar var ise göz önünde bulundursun bu durumu. Çıplak R25 sürmek isteyenler alabilir.
    Dusuk cc de bazi seylerden taviz vericez. pulsar 200 de 7 bin devire kadar olu. hani dusuk devir torku? yok ama iyi gidiyormu gidiyor.

Bunuda boyle dusunmek lazim. devlet vergi koymasa adamlar yapmis Mt-3 u. 42 beygir 30 tork. bizim vergiye Mt-25 oluyor. seveni alsin inazumayi her devirde uzer. inazuma mi bumu? bence hafif ve guclu olan yamaha daha iyi. konfor isteyen inazuma alsin

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Kesinlikle Master Of Tork ismini haketmeyen bi motor, hele yurtdışında ABS ile satılırken bu Türkiye politikası nasıl birşeydir arkadaş, ayrıca bakın kawasakiye z300 ve ninja300'ü satıyor mu satıyor? Neden mt-03 gelmesin ki çok saçma, neyse grenajsız r25, gram farkı yok, bakalım fiyatı ne belirleyecekler...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor commuter çakması. Ayrıca ABS den gene bahsedilmemiş. MT 125 iyi satmıştı ama bunu almak için kimsenin sebebi yok. Geleceği fiyat belli 15.000 tl minimum. 1000 tl daha ekliyorsun DUKE 250 ABS alıyorsun.
    mccxcix bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    @127 zaten o fiyata gelirse direkt gidip Duke 250 ABS almak daha mantıklı, wp süspansiyon, abs, kaydırmalı debriyaj, diablo rosso 2 lastik on numara; tabi tercih meseledir ama Yamaha Türkiye çok yanlış hareketler içerisinde bence neyse
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    2014 ybr esd
    sabahın köründe rüyandamı gördün bilader
    ak.emre, TOTEMONS ve manofsteel bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Master of Tokat. R25'i soyduk çıplak yaptık. Motor çıplak ama siz boşverin 10 bin devirde motor adam gibi gidicek. Rüzgarı falan düşünmeyin bu Yamaha bir şey olmaz. Üzerindeki lastikler ceset, frenlerde rakipleri gibi tutmuyor ama fiyatı hepsinden pahalı. Açık açık bu sloganı yapıyorlar ve motor yok satacak. İnsanlar gerçekten işin iç yüzünü ve detaylarını araştırmadan sırf markacılıktan gidip bu paraları ödüyor yazık.
    VESPERA, mccxcix ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Master of Tokat. R25'i soyduk çıplak yaptık. Motor çıplak ama siz boşverin 10 bin devirde motor adam gibi gidicek. Rüzgarı falan düşünmeyin bu Yamaha bir şey olmaz. Üzerindeki lastikler ceset, frenlerde rakipleri gibi tutmuyor ama fiyatı hepsinden pahalı. Açık açık bu sloganı yapıyorlar ve motor yok satacak. İnsanlar gerçekten işin iç yüzünü ve detaylarını araştırmadan sırf markacılıktan gidip bu paraları ödüyor yazık.
    Söylediğin her şeyin altına imzamı atarım da bu kıskançlıktan öteye gidememiş, R25' i kim kullandıysa özellikle ön frene hasta, şahsen beni 2 kez kazadan kurtarmışlığı var, girdiği yolun yanlış olduğunu görüp geri vitese takan bi taksiciye çarpmamak içi 2 metre ön frenle kayıp lowside olmadan durabildiğim videom da mevcut. Bu motorun frenlerine laf atan taş olur taş.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmzamı atıyorum...

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Hayal kırıklığı. Artık MT-07 alırım ben de...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düşük hacimde fazla zaman harcadıklarını düşünmüyorum. her yeni modelde eskilerin 2.el piyayası artıyo sadece
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hasta olunxak kadar da değil be. Evey Hyosungtan iyi fakat şimdi kullandığım motosikletten sonra hissiz ve kuvvetsiz gelmişti. Muadilleri içinde iyi. Bunu söylememin nedeni 10-11 devirden sonra gitmeye başlahan bir motorun sırf en yüksek sürate çıkıyor diye bazı kullanıcılarca ilah yapılması. Ve diğer grubun da, bu ilahçılara koz verircesine pervasızca sallaması
    Hacılar 250 CC standart bi motor ne uçak ne roket ne uzay teknolojisi kasmayın bu kadar

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Önceden de söylemiştim şimdide söylüyorum redline a girmeden önce güç veren motor nasıl master of tork oluyor?
    R25 tamamda bu olmamış ayrıca
    Onu yapacak teknoloji yok mu? Var honda bile japonların gerisinde olan bir firma ama pcx 5000 de tork veriyor? Şahsen bu iş benim çok işime yarıyor.
    Hayırlısı olsun.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    fiyatı belli olaydı iyiydi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı belli olaydı iyiydi.
    Buda sadece Türkiye'ye özgü birşey, motofuarda tanıtıldıkan sonra avrupa ülkelerindeki sitelere baktım hepsinin fiyatı aynı gün yazıyordu, bizim burada bakacaklar şimdi ne kadara iteleyelim diye, ayıp ya çok ayıp

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediğin her şeyin altına imzamı atarım da bu kıskançlıktan öteye gidememiş, R25' i kim kullandıysa özellikle ön frene hasta, şahsen beni 2 kez kazadan kurtarmışlığı var, girdiği yolun yanlış olduğunu görüp geri vitese takan bi taksiciye çarpmamak içi 2 metre ön frenle kayıp lowside olmadan durabildiğim videom da mevcut. Bu motorun frenlerine laf atan taş olur taş.
    Kıskançlık yok gerçekler var ortada. Kullanan arkadaşlar muhtemelen sınıfındaki motorları test etmemiştir. Duke ve Kawasaki'nin frenlerinin yanından geçemez, hissiyat olarak benim kullandığım motordan da iyi değil bana göre. Hadi kendi motorum açısından dürüst bakamıyorum ancak Kawasaki ve KTM konusunda gayet tarafsız bakabilirim. AEA aynısını söyledi, yabancı forumlarda ve testlerde de mevcut aynı yorum. Sınıfına göre yetebilir gibi gözüküyor ancak çıkabildiği hızları düşününce bence yetersiz. MT25 konusu ise önceki mesajımda belirttiğim gibi tamamen facia. Koskoca firma nasıl böyle bir hataya düşer anlaşılır gibi değil. Bu resmen kullanıcının zekasıyla ve güveniyle dalga geçmek.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Aynı motorda gücü düşürdüğünüzde torku arttırabilirsiniz. R25 ile aynı yorumlarına katılmıyorum. Güç ile oynandıysa gayet de yüksek torka ulaşılabilir. İlla aynı devir çevirecek diye bir kaide yok.

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Şekil, şemal güzelliği kişiden kişiye değişir ancak 2016'da R25 16 bine çıksa bu da hemen hemen 15 - 15.500 bandında olur. Zaten fiyatı Ocak ayında açıklanacak olsa bile tahminlerimiz tutacaktır. Tarz meselesi mutlaka ama R25 gibi yakışıklı bir motoru buna uydurmak ehh işte..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    çok tipsiz bulan bir ben miyim
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)