Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbf 150 hidrolik tankı hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Merhaba arkadaşlar
    Honda cbf150 kullanıcısıyım hidrolik yağ tankını değiştirmem lazım kaç tldir bilgisi olan varmıdır
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim mondial de değiştirmem gerekmişti. Ancak sadece hidrolik haznesini satan bir yer bulamadım. Ön fren merkezi adıyla satılıyordu. Ben 40 TL ye Sirkeci' den aldım.
    Yazdığım bu fiyat Mondial 150 MC içindi. CBF için fiyat ne olur bilmiyorum.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Konu açıp forumu işgal edene kadar yarın servisi arayıp sorsanız daha iyi olmaz mıydı?

Diyecektim vazgeçtim; pahalı gelirse yukardaki arkadaşın önerisi iş görür, belki uyumludur.
    scorpions_59, A.Türker ve mehmetenis bunu beğendiler.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    http://www.rialli.com/products/gidon-ve-kumanda-grubu-404/10389-fren-ust-merkezi-komple-cbf-150/#/instalment

130 tl

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    O yuvarlak yeri kirdiysan sakiz yada macun mu ne birsey yapistiriyor oraya tamirciler bosa bayilma 100 lira

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Bende bi sirkeciden bakim sadece yağ haznesinşn değişmesi gerekiyo kapagının acma vidalarıda yalama oldu acılmıyo otomatikman değişmesi şart

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Alıntı oguzhanlal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim mondial de değiştirmem gerekmişti. Ancak sadece hidrolik haznesini satan bir yer bulamadım. Ön fren merkezi adıyla satılıyordu. Ben 40 TL ye Sirkeci' den aldım.
    Yazdığım bu fiyat Mondial 150 MC içindi. CBF için fiyat ne olur bilmiyorum.

Bende bi sirkeciden bakim sadece yağ haznesinşn değişmesi gerekiyo kapagının acma vidalarıda yalama oldu acılmıyo otomatikman değişmesi şart

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu açıp forumu işgal edene kadar yarın servisi arayıp sorsanız daha iyi olmaz mıydı?

Diyecektim vazgeçtim; pahalı gelirse yukardaki arkadaşın önerisi iş görür, belki uyumludur.
    Bakıcam artık insallah 40 50 civarında bişeydir başka marka uyuyodur heralde 150cc sınıfında

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yuvarlak yeri kirdiysan sakiz yada macun mu ne birsey yapistiriyor oraya tamirciler bosa bayilma 100 lira
    Benden önceki sahibi dediğin olayı ya yapmış yada yaptırmış oyüzden riskede girmek istemiyorum bildiğin o bölgeden yağı kaçırıyo eksiliyo bu sefer balatalar boşalmıyo cırt cırt cırt diye ses geliyo diske sürtünce cıldırdım resmen

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    peki ben bir şey sorayım o camın ordan kırılıyor ya genelde hidrolik tankı,komple söküp kaynak yaptırsak dıştan olmaz mı? o camın yağın seviyesini göstermekten başka fonksiyonu yok sanırım,hem sağlam olur,maliyette düşük olur.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki ben bir şey sorayım o camın ordan kırılıyor ya genelde hidrolik tankı,komple söküp kaynak yaptırsak dıştan olmaz mı? o camın yağın seviyesini göstermekten başka fonksiyonu yok sanırım,hem sağlam olur,maliyette düşük olur.
    valla dediğin mantıklı ama olurmu denemedende bilemeyiz.
    zaten benım tankı komple deişmem lazım üstündeki vidalar yalama oldu hidroliği üstten koyamıyorum
    gursus bunu beğendi.
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı mertekina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dediğin mantıklı ama olurmu denemedende bilemeyiz.
    zaten benım tankı komple deişmem lazım üstündeki vidalar yalama oldu hidroliği üstten koyamıyorum
    Değişin bence, temiz olur. Sonuçta ön frenin önemini biliyorsunuz, riske atılmaz. Ama yine de camı kapatıp kullanayım derseniz vidalardan birini söküp karaköydeki civatacılarda bakınıp aynısını bulabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)