Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Başlangıç motoru için 500r

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Selam. hiç kimse cbf den bahsetmemis inazuma dan daha hafif ama onun gibi rahat bi motor olarak tavsiyemizdir.aklına yatarsa bana 105 km düz yolda yeter diyorsan al yok ben uzun yolada çıkarım dersen anca inazuma paklar seni. ağar olsada farketmez aslında alisinca geçer. yoksa kymco downtown 300i lerede bi bak bakalım gökhan erenin youtube da gezi videolari var. 30 hp civarı güzel biseye benziyor. ben cbf den sonra belki ona gecebilirim. sanada tavsiye ederim.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    500r senın boyutlarına ufak gelecektır. altında cok da komık kalacaktır. bence enduro-kros bır motor al. hem koyde acayıp eglenırsın. klr lere bakabılırsın. yamahanın da 250 cc kros motorları var onlar da guzel. x max de ısını gorur cok da rahattır altında ufak kalmaz. tenere ya da nc 750 de dusunulebılır belkı. nc nın hızlanması cok ıyı degıl dıye duymustum tabı kullanıcıları daha ıyı fıkır verebılırler. ebat olarak sana yakınım senden bıraz daha ırı sayılırım. x max gayet de ıyı duruyor bende. r25 de pire gibi kalacak altında benden söylemesi. x max seni açar.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    NC olmaz dostum 220 kg ağır motor ayrıca 160 km ye kadar kesintisiz iyi güç üretir tork çizgisi çok düzgündür acemiye ilk motora gelmez

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hmm dusuk hp ve dusuk agırlıkta enduro bırseyler gerek

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Şimdi geldi aklıma mesela kawasaki klx 250, honda crf 250 iri motorlardır gücü yerindedir ama son sürati limitlidir, uzun boya süper olur ve çok eğlencelidir.
    logan07 bunu beğendi.

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinizin ayarını biliyorsanız bence 250 SS'lerden daha güvenli. 500RR uçup kaçan bir motor değil, gerektiği kadar gücü var, kolay alışılabilir. Yine de "denemek" için gaz açıldığında tecrübesiz birine sorun yaratacaktır tabi. ABS'li alırsanız CBR ya da R25'ten daha güvenli olacaktır.

Benzer boyutlarda bir arkadaşım CBR250 aldı yakın zamanda ve gerçekten ufak kalıyor.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı supernova8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inazuma da harika motor ama tercihimi R25'ten yana kullanacağım sanırım.Inazuma'nın ağırlığı ve şekli şemalinden dolayı istemiyorum.Yamaha R25 hem daha hafif hem de şekil on numara.İhtiyacım olan her donanımın gösterge panelinde olması da özellikle cezbetti beni.Yine de son kararı eğitim aldıktan,hocalarla konuştuktan sonra vereceğim.
    Helalsin.

Bak sonra dua edecen burdaki herkese.Ama benim tavsiyem abs li bir ninja veyahut z300.Abs önemli...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    SADECE OKU
    http://www.motosiklet.net/forum/kaza...ml#post3787387

AŞAĞIDAKİ GİBİ DE KONU AÇARIZ, İSTEDİĞİN BUYSA ...
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...golsun-13.html

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    napalım yaahuu 500R yedemi binmiyelim? boyum 1.97

1.80 - 187 ler başlayamaz ama 195+ lar niye başlamasın ki, hem benim boyum uzun. Bu nası bir düşüncedir, nasıl sakat bir mantığın ürünü bu?

Sayfalarca paragraflarca yorum alıyor, çünkü kimse bir başka motorcunun canı yansın cenaze görelim istemiyor.

Bu egolardan kurtulmanın, sıyrılmanın vakti artık...

Şeytan insan egosu ile gizli anlaşmış gibi, ona uyduğun her vakit ona şans verdiğin her vakit şeytanın işini kolaylaştırıyorsun seni kurduğu tuzağa büyük adımlarla yaklaştırıyor

CBF 150 en kolay kullanılan motor, en rahat motor, en kolay satılan motor ve uzun boylu yada kiloluya giden bir motor XL şase. sıfırı 5.450 alıp 5-10 bin kullanmak çok mu zor. 4.750 ye satsan kapında dikilirler.

o ''EGO'' yu beslemiş olmasak ah olmasak.

Yamaha R25 tende başlangıç motoru olabilir gibi duruyor ama 2000-3000 km sonra ben oldum deyip 150-160-170 lere çıkınca hep tapa gaz gidince ne olacak. Adı 250cc olabilir, ama gazlaması pek öyle değil

Ama biz herşeyi kullanırız, kıyafet gibi üstümüze motor bakarız. Sonra? sonrası üzücü işte...

VAKTİ OLAN ŞUNU BİR İZLESİ. Başlangıç motoru MT-07

https://www.youtube.com/watch?v=tbPUXi-TNgk

6100 tl lik koruma alınmış.

Burda da başlangıç için R25 almış arkadaş ve R25 in sesini tiz bulmuş MT-07 ile başlamışla sürüş..

https://www.youtube.com/watch?v=UWt3dLmne64

off off Kendi diyor bunlarda fren yok viraj cizgisi yok...

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    500CC Başlangıç için az gelebilir bilemedim bide 600 700 cc lere bakın derim dediğinize gore 500cc nın ne demek oldugunu bılıyorsunuz he işte bılmedıgın nasıl duracagın oldugu ıcın tam çarpma anında aa ben 500cc yı bılıyordum ama dersin

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Başla hocam başla...
    Çift silindir cüsseli ivmelenmesi güzel ninja 300 ü fln geçiyor gayet. 180 fln top speedi var. kocaman motor. üzerine bi taramalı takıcan dan dan...

Başlaki, İlk kazanda düşüp ölmezde, bu motor şeytan aleti diyip satarsan.
    az km li oldugu için bana mesaj at ben alayım motoru. Kırmızısını tercih ederim...
    Not: CBR250r Kullanıcısıyım...

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Alıntı supernova8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğu forumda olduğu gibi mevzu farklı yerlere çekilmiş,doğru düzgün bir soru sormuşken ve gerekçeleri de anlatmışken mercimek kadar beyinle ironi yapmaya çalışan bir arkadaşımız yorum yapmış.Forumun amacı bilgi almaktır zaten,diğer insanlar gayet normal cevap vermişler soruma ama birkaç arkadaşımız kendince işi espriye vurmuş.Abi,insan gibi cevap vermekten bu kadar mı uzaksınız ya?He böyle sorular görmekten sıkıldıysanız da yorum yapmazsın kaparsın çeneni oturursun,ben de ne alacaksam alırım bu kadar basit.Bir de motorun altımda küçük görünmesi değil derdim,onu da ekleyeyim.Rahat edememek.Bana göre fazla olan bir mebla verip o motoru alıyorsam,rahat etmek isterim,bu kadar basit.

Soruyu soran sensin ,istemediğin cevapları duyup sinirlenip ortalığa mercimek beğinliler diye laf atanda sensin !!! Sana cevap verelerin hepsi senden en az 5 adım öndeler motor konusunda. ,istersen kemerinin rengine göre istersen ayakkabına göre istesende PARANA göre motor al!! bu hiç kimseyi ilgilendirmez ilk önce sana verilen cevaplara bi bak ,insanlar ne anlatmaya çalışmış sana sonra ,kimin beyni mercimek kimin beyni fasulye yada kimin aklı seninkinden daha başında ve sürekli doğruları söylüyor bi düşün !!
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

Allah allaaah,abi ben mi anlatamıyorum siz mi anlamıyosunuz?Yok egolar girmiş işin içine yok atarlı atarlı cevaplar falan,ya güzel kardeşim boyum uzun bunula başlayabilir miyim diye sordum,kendi çapında dalga geçenlere bi cevap verdim.Atara gidere bak ya,tutup döv bide istersen?İyi misiniz abi siz iyi ki yapıcı eleştiride bulunun dedim.Forumun bu yanını sevmiyorum işte,sanal ortam millet birbirinin ya derdini anlamıyo,ya başka yerlere çekiyo,ya tutup sallıyo?Abi herkes için söylemiyorum ama gerçekten iki mesajı okuyup anlamaktan aciz insanlar var.Attığım mesajları baştan bi oku yanagisawa.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden soruyosunuz ki ? sizi tanımayız etmeyiz başlayıp başlayamıyacağınızı nerden bilelim bu tür sorular yerine 500r mı şu mu diye sorulsa anlarım
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)